2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.01.11 11:19 (prieš 1 mėn.)

Kisulita parašė:
    Mažiukui ašaroja akytė viena nuo vakar 🙁 Pravalau vis vatos diskeliu suvilgytų ramunėlių nuovire, bet nelabai kas keičiasi Gal aš blogai ją praplaunu, kaip reiki…

Kiek girdėjau, kad ramunėlėm negalima.

1
  2. 2019.01.11 11:23 (prieš 1 mėn.)

Spalinuke18 parašė:
    O mes su miegu draugaujam. Dieną kas 1,5-2val pradeda zirst, tai eina mažiukas miegot kokiai valandai. O naktį apie 21val užmiega. Pirmas miegelis ilgiausias - koki…

Kaip ta nakti tokia tobula padaryt? :))

3. 2019.01.11 11:24 (prieš 1 mėn.)

Kisulita parašė:
    Mažiukui ašaroja akytė viena nuo vakar 🙁 Pravalau vis vatos diskeliu suvilgytų ramunėlių nuovire, bet nelabai kas keičiasi Gal aš blogai ją praplaunu, kaip reiki…

Mano mamai alergija nuo ramunėlių gavosi. Tai jai sakė juoda arbata valyt. Valo visaip, bet nuo išorės link kampučio ir vėl naują imt 😊 maniškei buvo traškanojo, paskui ašarojo 1 akytė tai dažnai su virintu valgydavau ir praėjo. Kai klausiau daktarės, jei kas nepraeina su akyte, pas ja, nes gali reikt antibu. Visgi akytes 😊

4. Zuikis 6 m. 8 mėn.

2019.01.11 11:35 (prieš 1 mėn.)

Kobra parašė:
    Parasykit kaip sekesi, labai idomu

Tai per 1 men priaugome 400g. Nuo 5400 iki 5800. Ir +2cm ugio.
    Sake kad dar kaip ir norma, bet jeigu ir kt men taip, tai jau pradesime primaitinti.

5. Zuikis 6 m. 8 mėn.

2019.01.11 11:38 (prieš 1 mėn.)

Sveikos,
    Ar jusu maziukai nulaiko galvyte neatlose kai jie guli ant nugarytes ir keli juos uz rankyciu i prieki. Nes kaip ir turetu moketi i prieki ja pakelti... Musiske ne, gydytoja sako palauksime iki 4 men ir jeigu ne, tai pas neurologa sius.
    Ant pilvuko gulim daznai. Gerai ir aukstai laiko galva, bet kai ant nugaros ir bandai kelti tai nelaiko visai...

6. 2019.01.11 11:53 (prieš 1 mėn.)

Anata parašė:
    Sveikos,
    Ar jusu maziukai nulaiko galvyte neatlose kai jie guli ant nugarytes ir keli juos …

Nelaike irgi ilgiausiai,o va pries pora dienu pradejo,tai gal ir jusu tuoj prades
    O jusi valgo mp ar pm? Nes siaip jau nuo 3men bet koks prieaugis vaikui yra gerai,3men suleteja augimas ir nebutinai priaugti po kilograma

3
  7. 2019.01.11 12:44 (prieš 1 mėn.)

Anata parašė:
    Tai per 1 men priaugome 400g. Nuo 5400 iki 5800. Ir +2cm ugio.
    Sake kad dar kaip ir norma, bet jeigu ir kt men taip, tai jau pradesime primaitint…

Tai visai sauniai

8. Zuikis 6 m. 8 mėn.

2019.01.11 12:44 (prieš 1 mėn.)

.LAIME-LAIME. parašė:
    Nelaike irgi ilgiausiai,o va pries pora dienu pradejo,tai gal ir jusu tuoj prades

Mes mp

9. 2019.01.11 12:49 (prieš 1 mėn.)

Na merginos, fb turgely naudotą Beaba uzmaciau, labai patrauklia kaina. Paskutinis šansas jums mane atkalbėti ir pirkti ne šį, o Avent!

10. Mažoji sesė 4 mėn. 3 sav.
    Vyresnioji sesė 9 m. 5 mėn.

2019.01.11 12:53 (prieš 1 mėn.)

NikoletaMarkusAdomėlis parašė:
    Na merginos, fb turgely naudotą Beaba uzmaciau, labai patrauklia kaina. Paskutinis šansas jums mane atkalbėti ir pirkti ne šį, o Avent!

Kad nėr ko atkalbinėt Gal dar ir grūdams yra indeliai? Avent tik kad mažiau vietos užims nei Beaba

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras