2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2019.03.15)

1. Mažoji sesė 6 mėn. 3 sav.
    Vyresnioji sesė 9 m. 8 mėn.

2019.03.15 17:11 (prieš 1 mėn.)

Manęs kai paklausia kiek žadu maitint (prieš tai klausdavo ar pati maitinu) ir atsakau kad norėčiau apie 7 mėn mažint kai pradės košes normaliai valgyt ir 3 kart per dieną, tai tada seka kitos kalbos "juk mažyte dar", "o mano x drauge maitino iki 2 metų" na, atsiprašau, bet tai mano asmeninis reikalas ir nežadu teisintis ir vardint visas priežastis kodėl taip nusprendžiau tai dabar tik atsakau kad "bus matyt" tai labai šaunu kad nėra čia smerkiančių 🌷🌷

P. S. Pažystu vieną merginą kuri bijojo gimdyt, pergyveno dėl figūros, tai susitarė dėl cp 8 mėn (privačioj klinikoj) ir sakė tikrai nemaitins mp, kad krūtinė nenukartų, kad ji nebūtų prisirišus prie vaiko.

4
  2. 2019.03.15 17:16 (prieš 1 mėn.)

BeShi parašė:
    Manęs kai paklausia kiek žadu maitint (prieš tai klausdavo ar pati maitinu) ir atsakau kad norėčiau apie 7 mėn mažint kai pradės košes normaliai valgyt ir 3 kart pe…

Vaje, dar ir taip buna 🙄😵😁

3. 2019.03.15 17:20 (prieš 1 mėn.)

BeShi parašė:
    Manęs kai paklausia kiek žadu maitint (prieš tai klausdavo ar pati maitinu) ir atsakau kad norėčiau apie 7 mėn mažint kai pradės košes normaliai valgyt ir 3 kart pe…

Omg!!! Girdejau tokiu istoriju bet negaliu patiket kaip taip galima! 🤔 liudna kad tokiu mamu yra... 🙄

4. Miglė 6 mėn.
    Gabrielė 7 m. 4 mėn.

2019.03.15 17:31 (prieš 1 mėn.)

Egluuteee parašė:
    Omg!!! Girdejau tokiu istoriju bet negaliu patiket kaip taip galima! 🤔 liudna kad tokiu mamu yra... 🙄

Yra tokiu ir itariu, kad nemazai. Nes kai gimdziau, is kart po gimdymo manes paklause, ar maitinau MP pirmaja ir kiek laiko. Kai pasakiau, kad 7 men, jie vos ne katuciu plojo, nors as maniau, kad per trumpai. O dabar va gulim ligoninej, tai gydytoja irgi labai nustebo, kad mano pupa vis dar MP maitinama. Ir visi saunuole vadina, nors man tai atrodo naturalu. Na jie susiduria su daug vaiku, tai mato visokiu istoriju 🙂

5. Mažoji sesė 6 mėn. 3 sav.

2019.03.15 17:33 (prieš 1 mėn.)

BeShi parašė:

Egluuteee parašė:

Aš irgi tik buvau girdėjus, galvojau perdėta ir pagražinta, bet kai pati susidūriau tai tik patylėjau na dėl mp ir pm tai dar dar, bet ankstesnis gimdymas tai jau šioks toks žalojimas, juk jie pasirenka kada jiems ateiti 🙄 kai taip galvoja tai tada klausimas o kam tas vaikas..

6. Miglė 6 mėn.
    Gabrielė 7 m. 4 mėn.

2019.03.15 17:38 (prieš 1 mėn.)

BeShi parašė:
    Aš irgi tik buvau girdėjus, galvojau perdėta ir pagražinta, bet kai pati susidūriau tai tik patylėjau na dėl mp ir pm tai dar dar, bet ankstesnis gimdymas t…

Va butent, kam tada vaikas...

7. 2019.03.15 17:41 (prieš 1 mėn.)

Beshi, as supratau, kad budama 8men cp nusprende daryti, bet jei astunta menesi del figuros vaika traukti, nu atsiprasau As nesu kritiska, pateisinu visas mamas, kad ir ka jos darytu, maitintu ar nemaitintu mp, bet cia jau virsune...
    O tie klausimai," maitini ar ne", "ai nemaitini,del to ir neblogai miega", "uoj kaip keista, maniau su misinuku visa nakti ismiega, nes sunkiai virskinasi" ir pan. Nu tikrai maniau vienu metu sprogsiu Dabar nesvarbu jau man, .. tikrai ir pries ir pagimdzius galvojau 200proc kad maitinsiu, tiesiog atrode, kad tai naturalu ir visos tai daro, bet kai paciai buvo ant tiek sunku ir psichologiskai ir fiziskai, manau pasielgiau teisingai, nes kazkaip psichologiskai man sunki ta pradzia buvo, nors vaiko norejau jauciu nuo vaikystes ir visada svajojau kaip turesiu leliuka tai keistas paradoksas. Visos daro tai, kas geriausia ju vaikams, svarbu yra mamos meile , ir nesvarbu ar ji maitina 2metus ar 1savaite, rysys su vaiku atsiranda ne tik maitinant, bet tikiu, kad ir juo uzsiimant, ji buciuojant ir pan.

8. Mažoji sesė 6 mėn. 3 sav.

2019.03.15 17:46 (prieš 1 mėn.)

Olympea parašė:
    Beshi, as supratau, kad budama 8men cp nusprende daryti, bet jei astunta menesi del figuros vaika traukti, nu atsiprasau As nesu kritiska, pateisinu visas mamas,…

Tai vat būtent kad nesmerkiu mp ar pm maitina, nes pati vyresnėlę mp maitinau tik 1 mėn o po to primaitinau pm ir nuo 3 mėn tik pm. Bet kai jau laukies ir nusprendi kad maitinsi tik pm nes krūtinė nukars, kad pm patogiau tai tada nežinau, tyliu bet mintyse pagalvoju "nu ble ble :D"

9. tevu-darzelis.lt 8 m. 10 mėn.

2019.03.15 20:16 (prieš 1 mėn.)

Ši temos dalis yra suarchyvuota, skaitykite toliau ir diskutuokite čia:
    https://www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/2018-m-spalio-maziukai-10

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.