2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2019.03.15)

1. 2019.01.11 17:30 (prieš 5 mėn.)

KristinaV. parašė:
    Duodu vitamina d, bet cia Airijoj neisivaizduoju kaip reiktu gydytojos isprasyt vitamino d tyrima padaryt. Su pirmagymiu prasiau, bet sake ner priezasties rimtos. N…

Nu jo ... Yra kažkas tiems daktarams važiuok į dublina pas Lt vaikų daktare tikrai padarys

2. 2019.01.11 17:32 (prieš 5 mėn.)

Egluuteee parašė:
    Nu tai va taip ji ir sėdasi (aš atsiremus o ja pasiguldau ant kojų taip pusiau gulom) tai ji rieciasi ir nori sedeti , į priekį verčiasi 😱 jau neužtenka nei staciai…

Pas jus ten neblogi vakareliai 👍😂

3. 2019.01.11 17:36 (prieš 5 mėn.)

anika16 parašė:
    Nu jo ... Yra kažkas tiems daktarams važiuok į dublina pas Lt vaikų daktare tikrai padarys

Ka tik pasiskambinau pas lenku daktare, nes netoli namu, su jais dar imanoma kartais susitarti. Tai pasake kad iki 7 metu vaikams kraujo tyrimo nedaro be rimtos priezasties.
    Nu reiks bandyt lietuvius. O tai gaila mazes kasu

4. 2019.01.11 17:44 (prieš 5 mėn.)

As as as 123 parašė:
    Labas mamytės nebėra labai jau daug to laiko tai užbegu tik paskaitau ir vėl bėgu prie darbų 😁, dar dabar vyras atostogauja tai ir valgyt daryt dažniau reikia o ir …

Maniškiui irgi šviestuvai geriausi draugai. Ir prajuokina, ir pasikalba, ir šiaip naktį kokią labai faina stebėt prieblandoj. Kai paklausi kur šviestuvas, tuoj galva į viršų. 😄 Nežinau, ar supranta, ar sutapimas toks. 😄

5. 2019.01.11 18:03 (prieš 5 mėn.)

Tęsiant temą dėl garintuvo beaba ir baigiant ją- rinkausi jį dėl funkcijų tolimesniai perspektyvai, bet kai pamačiau fb turgelyje už 22e geram stovyje- tai tikrai net nedvejojau. Sietelį kruopoms Amazone už 10 eurų jau radau nusipirkti. Tai va! 😉👍🏻

6. 2019.01.11 18:06 (prieš 5 mėn.)

As as as 123 parašė:
    Labas mamytės nebėra labai jau daug to laiko tai užbegu tik paskaitau ir vėl bėgu prie darbų 😁, dar dabar vyras atostogauja tai ir valgyt daryt dažniau reikia o ir …

maniskis jau gal pora savaiciu kaip atsisuka i garso saltini lempas irgi visas megstam ir nuotraukas kalbina

7. 2019.01.11 18:11 (prieš 5 mėn.)

KristinaV. parašė:
    Duodu vitamina d, bet cia Airijoj neisivaizduoju kaip reiktu gydytojos isprasyt vitamino d tyrima padaryt. Su pirmagymiu prasiau, bet sake ner priezasties rimtos. N…

gali buti, kad truksta vit. D. o privaciose klinikose nedaro? ar butinai reikia tam siuntimo? mano drauge irgi vargsta su gydytojais, bet ji UK gyvena. jos mergaitei yra viena galvytes puse plokstesne, nes nuolat ant vieno sono guledavo. tai UK gydytojai pasake, kad cia normalu ir viskas susitvarkys, o kai grizo i Lt, gydytojas pasake, kad jau saukstai popiet. nesuprantu, kaip ten gydytojai dirba

8. 2019.01.11 18:31 (prieš 5 mėn.)

KristinaV. parašė:
    Ka tik pasiskambinau pas lenku daktare, nes netoli namu, su jais dar imanoma kartais susitarti. Tai pasake kad iki 7 metu vaikams kraujo tyrimo nedaro be rimtos pri…

Mano mergai tai 7men ten darė tikrai tai turėtų daryti ir tau

9. Lelyte 6 m. 2 mėn.
    Fainuolis 10 m. 11 mėn.

2019.01.11 18:53 (prieš 5 mėn.)

Yvette parašė:
    4in1 iš pigu.lt už 117€

Taip tai reaguoja į garsą krūpteli ar rankas į šoną išmeta ☺️☺️☺️

KristinaV. parašė:
    Mano maze visai baigia plaukus i ciuzini nusitrint, kaip gaila

O plaukų grožis 😍😍😍

Spalinuke18 parašė:
    Maniškiui irgi šviestuvai geriausi draugai. Ir prajuokina, ir pasikalba, ir šiaip naktį kokią labai faina stebėt prieblandoj. Kai paklausi kur šviestuvas, tuoj galv…

Bet kas ten vaikučiams su šviestuvais mano visus namie nuziuri😂bet dabar jau ir į lavinimo kilimėlį paguli tai man jau laimės 😊😊

10. 2019.01.11 19:22 (prieš 5 mėn.)

Belė2018 parašė:
    Sveikinimai!!!

Auguste sako aciu

10

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.