2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.01.11 19:22 (prieš 1 mėn.)

Belė2018 parašė:
    Sveikinimai!!!

Auguste sako aciu

10
  2. 2019.01.11 19:26 (prieš 1 mėn.)

indre.jan parašė:
    Pas jus ten neblogi vakareliai 👍😂

Ooo taip 😂 veiksmo netrūksta 😂

naminukas32 parašė:
    gali buti, kad truksta vit. D. o privaciose klinikose nedaro? ar butinai reikia tam siuntimo? mano drauge irgi vargsta su gydytojais, bet ji UK gyvena. jos mergaite…

Čia uk pas mus labai atmestinai žiuri į viską... turi patys tėvai būti savo vaiku daktarai 🙈 čia žinau viena mergaite traukė su replem ir liko galva deformuota tai turejo deti įtvarą bet nieko nedarė taip ir liko... gaila vaiko.. čia dar labai priklauso pas ką papulsi.. mes kaip gulejom su mažąja ligoninėj buvo 4savaites jai, tai atėjo Lb faina daktare viską parikrino ir sako jos akys man atrodo keistos (toli viena nuo kitos) kur aš net nebūčiau pagalvojus kad čia gali būti kazkas blogo.. tai iškart padare genetinius tyrimus.. bet sakė susisieks jeigu bus blogi rezultatai bet niekas nieko tai turbut viskas Okei..

3. 2019.01.11 19:27 (prieš 1 mėn.)

Kobra parašė:
    Auguste sako aciu

Oj gražuole 😍 sveikinam! 💐

1
  4. 2019.01.11 19:27 (prieš 1 mėn.)

Egluuteee parašė:
    Maniškė irgi neverkia prabudus tik blaškosi ieško pieno tai pranundu bet neina pačiai išsibudinti 😂 o didžioji tai kai pradėdavo rėkti naktį tai šokdavom abud…

Ir mano neverkia naktį visai, pabundu tik nuo kumštuko čiulpimo garso ar jo blaškymosi 😊 Tai pakeičiu pampį, pasiimu į lovą, panaitinu, padedu atgal į lovytę, išjungiu šviesą ir viskas, pats užmiega 😀 Būna reikaliuką naktį pasidaro ir prabėga pro pampį, tai nuprausiu, pakeičiu pampį ir perrengiu ir visą budrų paguldau į lovytę ir jis užsimgdo pats 😀 Nesuprantu kodėl naktį paguldytas užmiega, o dieną ir vakare taip bebemoka 🤔 Net kai guldau paskutinio nakties miego būna piktas ir rėkia, bet kai užmiega nakčiai tai viskas, kaip kokį mygtuką "sleep" įjungus 😀

5. 2019.01.11 19:30 (prieš 1 mėn.)

Kobra parašė:
    Auguste sako aciu

Grožybė <3

1
  6. Zuikis 6 m. 7 mėn.

2019.01.11 19:55 (prieš 1 mėn.)

Mes gavom siandien skiepa nuo meningokoko. Visa diena verkia arba miega. O dabar dar ir temperatura 39...

7. 2019.01.11 20:12 (prieš 1 mėn.)

Kisulita parašė:
    Ir mano neverkia naktį visai, pabundu tik nuo kumštuko čiulpimo garso ar jo blaškymosi 😊 Tai pakeičiu pampį, pasiimu į lovą, panaitinu, padedu atgal į lovytę, išju…

Naktį vaikui irgi yra naktinis miegas tai neturi jėgų rėkti 😂😂👍

Anata parašė:
    Mes gavom siandien skiepa nuo meningokoko. Visa diena verkia arba miega. O dabar dar ir temperatura 39...

Užuojauta... mes irgi ta praejom... duok paracetamolio.. aš daviau iškart po skiepo ir po 4val vėl. Ir žvakutę dėjau poto nes nekrito temp. Kita diena nebebuvo.. tik piktumas liko 2 dienas.

8. 2019.01.11 20:34 (prieš 1 mėn.)

Anata parašė:
    Sveikos,
    Ar jusu maziukai nulaiko galvyte neatlose kai jie guli ant nugarytes ir keli juos …

Mano irgi taip pat lošia atgal, pirmus du kartus kai kėliau pakėlė, o dabar visad atlošia (matyt suprato kad kam čia vargintis kai gali nieko nedaryt 😂). Klausiau kineziterapeutės kaip treniruot, tai ant pilvo kuo daugiau guldyt ir tiek..

KristinaV. parašė:
    Mano maze visai baigia plaukus i ciuzini nusitrint, kaip gaila

Maniškei irgi gale paplikęs plotelis, daktarė sakė kad viskas ok, kad nuo gulėjimo čia ir nesiuntė tirtoes vit D 🤔

9. Mažoji sesė 4 mėn. 2 sav.
    Vyresnioji sesė 9 m. 5 mėn.

2019.01.11 22:03 (prieš 1 mėn.)

NikoletaMarkusAdomėlis parašė:
    Tęsiant temą dėl garintuvo beaba ir baigiant ją- rinkausi jį dėl funkcijų tolimesniai perspektyvai, bet kai pamačiau fb turgelyje už 22e geram stovyje- tai tikrai n…

Man patinka Jūsų ten kainos

O dėl praplikimo tai plaukų nėr ten kur galvytę trina ir pas maniškę, nuo vienos ausies iki kitos. Viršugalvio plaukai nuslinko ir jau nauji atauginėja. Kadangi vit d duodu tai nepergyvenu kad kažkas ne taip. Vit d trūkumą rodo ne vien praplikęs pakaušis.

10. Gabrielė 7 m. 2 mėn.

2019.01.11 22:28 (prieš 1 mėn.)

Agnemilija parašė:
    As jau pradejau sportuoti Moteru eksprese Man ten labai patinka, jauki atmosfera, draugiskos treneres, o labiausiai treniruociu principas tenkina. Dar didziulis …

O koks ten treniruociu principas? As daug geru atsiliepimu girdejau apie Moteru ekspresa, tai ir pati nutariau ismeginti 🙂 Ten ir pas juos raso, kad vyksta treniruotes ratu kazkaip. Ir kaip ten leliukus tokius suziuri? Mano tai nerami mergina, tai ir galvoju, ar pavyktu su ja pasportuot 🙂

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras