2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2019.03.15)

1. 2019.01.12 12:27 (prieš 4 mėn.)

nenuorama30 parašė:
    Hemoglobinas gali būti mažas, gali būti cukrus nukrites..

Prieš savaitę buvo 120hem...
    Dariau po gindymo kraujo tyrimą, tai nebent dar pakrito.

2. 2019.01.12 12:39 (prieš 4 mėn.)

[email protected] parašė:
    Labas rytas, noriu paklausti, gal kas žinot.
    Jau trečia diena 35.8-36.0 temp pas mane.

Čia vadinas reik mažiau paranojiškai temperatūrą matuotis ligą galima taip įsivaryt, benastant, o gal su manim kažkas blogai. Kiekviebą dieną ir akiringais momentais temperatūra skiriasi. Kaip ir savijauta skirtingais dienos momentais.

Mažiau ieškokit bėdų pas save, nes kiek pamenu esat visiškai sveika tik vis tikrinatės tikrinatės lyg nepatiktų tokia būsena.

Nesupykit. Sėkmės būnant sveikai!

12
  3. 2019.01.12 13:04 (prieš 4 mėn.)

vivaska parašė:
    O koks ten treniruociu principas? As daug geru atsiliepimu girdejau apie Moteru ekspresa, tai ir pati nutariau ismeginti 🙂 Ten ir pas juos raso, kad vyksta treniruo…

Ten vyksta trenuruotes ratu. Kas 30 sekundziu reikia keisti atliekama pratima. Dirbi 30 sek su treniruokliu, tada 30 sek siaip kazkoki pratima darai, tada vel ant kito treruoklio, vel kitas pratimas be treniruoklio ir taip ratu viska parodo, paaiskina. Man patinka, kad tarpinius pratimus tarp treniruokliu vis keicia, tai nenuobodu buna o ir grupiniu treniruociu nemazai.
    As kol kas visus kartus buvau savo mazylio miego metu, tai jis kol sportavau pramiegojo kedutej o siaip ten pilna zaisliuku, lavinimo kilimeliai, priziuri, panesioja. Nebuna bent dabar daug leliuku vienu metu. Jeigu nenuramina vaikucio, tada kvieciasi mama.

4. 2019.01.12 13:14 (prieš 4 mėn.)

vivaska parašė:
    Pas mane tas pats. Rekia baisiausiai, neina kruties iduot. Tai as tada ikisu kol ji isiziojus rekia ir isspaudziu siek tiek pienelio. Pajunta skoni ir pradeda vakgy…

Ir mano tas pats 🙁 jau kuris laikas taip. Nori valgyt, bet kruti idejus i burnyte net trauk nebando... tada sedu ant kamuolio, spyruokliuoju ir maitinu. Taip pavyksta, nors papykimu irgi buna. Bet jau kaip nusibodo tas maitinimas ant kamuolio sedint...

5. 2019.01.12 14:14 (prieš 4 mėn.)

_kamane_ parašė:
    Čia vadinas reik mažiau paranojiškai temperatūrą matuotis ligą galima taip įsivaryt, benastant, o gal su manim kažkas blogai. Kiekviebą dieną ir akiringais momen…

Juokingas mastymas, kad ieškau ligų, nes patinka sirgti. Na bet ačiū už nuomonę.

1
  6. 2019.01.12 16:00 (prieš 4 mėn.)

NikoletaMarkusAdomėlis parašė:
    Na va- sakė ginė po echo, kad gal po kokių 3 sav turiu susirgti, bet man rodos jau šiandien. Dešimta aavaitė po gimdymo eina. Tikesimės kad pienui neatsilieps...…

Aš jau prasirgau. Va vakar kaip ir baiges. Bet buvo super negausios ir neskausmingos. Pienui gal šiek tiek atsiliepė arba čia tik sutapimas. Šiek tiek pamazejo... bet dar užtenka pupai.

Marija40 parašė:
    Labas merginos kada maudėt savo pupas po meningoko

Aš maudziau kai nukrito temperatūra po dienos. Tai mum gavos po 3 dienų

1
  7. 2019.01.12 16:00 (prieš 4 mėn.)

Merginos kurių mažiukai jau gavo antrus skiepus (be meningokoko), kaip perneset? Ar ramus vaikučiai? Mes antradienį einam

8. 2019.01.12 16:06 (prieš 4 mėn.)

Egluuteee parašė:
    Merginos kurių mažiukai jau gavo antrus skiepus (be meningokoko), kaip perneset? Ar ramus vaikučiai? Mes antradienį einam

Nu blemba kaip anksti visi skiepai lt. Mes sausio 3 lašiukus rotoviro gavom, o vasario 4 - kokteilis tas iš kelių. O sekantys sakė-6 mėn . tik

9. 2019.01.12 16:15 (prieš 4 mėn.)

NikoletaMarkusAdomėlis parašė:
    Nu blemba kaip anksti visi skiepai lt. Mes sausio 3 lašiukus rotoviro gavom, o vasario 4 - kokteilis tas iš kelių. O sekantys sakė-6 mėn . tik

mums trys su puse men., bet irgi gavome tik vienus skiepus. po skiepu isbegau su verkianciu vaiku, tai nespejau net paklausti kada vel skiepys. eisim kai bus lygiai 4 men., bet sake bus tik iprastine apziura. gyvenam Norvegijoje.

10. 2019.01.12 16:31 (prieš 4 mėn.)

naminukas32 parašė:
    mums trys su puse men., bet irgi gavome tik vienus skiepus. po skiepu isbegau su verkianciu vaiku, tai nespejau net paklausti kada vel skiepys. eisim kai bus lygiai…

Kiti skiepai bus

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.