2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.01.11 22:30 (prieš 1 sav.)

KristinaV. parašė:
    Duodu vitamina d, bet cia Airijoj neisivaizduoju kaip reiktu gydytojos isprasyt vitamino d tyrima padaryt. Su pirmagymiu prasiau, bet sake ner priezasties rimtos. N…

Mano sukineja nuo pat pirmu dienu, kol uzmiega muistosi ir muistosi. Dabar kai akyte uzdengiu migduku nebetaip sukineja galvyte.

2. Gabrielė 7 m. 1 mėn.

2019.01.11 22:31 (prieš 1 sav.)

galiuniaaa2007 parašė:
    valau,bet vistiek asaruoja ir iseina biski pulinuku, cia normalu?

Siaip pirmajai mano ilgai taip buvo, kol paaugo ir matyt tas kanalelis atsikiso. Bet ar normalu, ar jau koks uzsegimas gavos, reiketu gydytojai parodyt. Kitiems buna, kad riekia ta kanaleli pradurt, bet cia jau gydytoja sprendzia.

3. Gabrielė 7 m. 1 mėn.

2019.01.11 22:58 (prieš 1 sav.)

naminukas32 parašė:
    lygiai kaip ir maniskis. nakti apsimiegojes tai valgo gerai, neatplesi, ir ryte dar viena kita karta uzkanda, bet paskui viskas, prasideda kazkoks kosmaras. verkia,…

Pas mane tas pats. Rekia baisiausiai, neina kruties iduot. Tai as tada ikisu kol ji isiziojus rekia ir isspaudziu siek tiek pienelio. Pajunta skoni ir pradeda vakgyt, bet nenormaliai tai, tai spjauna, tai vel griebia, paverkadama. Nesuprantu as, kas cia darosi. Gal tikrai tas kruties streikas? 🤔

4. Kajus 8 m. 4 mėn.

2019.01.11 23:10 (prieš 1 sav.)

karobliukas parašė:
    Labas😊 jau senai seku temą, tik niekad nerašiau..Bet perskaičius jūsų situaciją galvoju pasidalinsiu patirtim, gal padės. Mano mergaitė 2 mėn irgi būdavo labai nera…

Ačiū labai už patarimą,mes vitaminą D duodame aliejinį nuo 1-ojo mėnesio,nebent po vieną lašelį mažoja jai. Ant pilvuko nelabai nori gulėti,tik ant kamuolio padėjus neverkia,ant kieto pagrindo pyksta labiau. Pas daktarę prieš savaitę buvom,tai nieko nepastebėjo dėl itemptų raumenukų. Šiandien jau geriau jaučiasi mažylė,tikriausiai skiepukai dasidėjo prie jos greito augimo nuoširdus ačiū

5. 2019.01.11 23:36 (prieš 1 sav.)

BeShi parašė:
    Man patinka Jūsų ten kainos

Maniskei kaiptik krenta nuo viršugalvio plaukuciai 🙈 ir vyresnelei taip pat buvo.. nuo virsugalvio nukrito o šonuose liko kaip pas seną diedą 😂

3
  6. 2019.01.12 00:32 (prieš 1 sav.)

vivaska parašė:
    Pas mane tas pats. Rekia baisiausiai, neina kruties iduot. Tai as tada ikisu kol ji isiziojus rekia ir isspaudziu siek tiek pienelio. Pajunta skoni ir pradeda vakgy…

na, maniskis tai patraukia kelis kart, bet su nervais ir asarom, tada spjauna, vel siaip ne taip isiulau, tada vel patraukia, ir po keliu tokiu kartu nebeima visai, tik rekia ir viskas negi reikes nusitraukineti piena

7. Rolanda 14 m. 11 mėn.
    Edgaras 18 m. 8 mėn.

2019.01.12 02:33 (prieš 1 sav.)

Kobra parašė:
    Auguste sako aciu

SVEIKINU 🎂🎂🎂🎂🎂🎂

1
  8. 2019.01.12 02:46 (prieš 1 sav.)

Na va- sakė ginė po echo, kad gal po kokių 3 sav turiu susirgti, bet man rodos jau šiandien. Dešimta aavaitė po gimdymo eina. Tikesimės kad pienui neatsilieps...

9. 2019.01.12 05:09 (prieš 1 sav.)

NikoletaMarkusAdomėlis parašė:
    Na va- sakė ginė po echo, kad gal po kokių 3 sav turiu susirgti, bet man rodos jau šiandien. Neesu tikra, nes keistai kažkaip.Dešimta savaitė po gimdymo eina. Tikes…

10. 2019.01.12 08:35 (prieš 1 sav.)

Zinokit su tuo nevalgyvu is kruties ir pas mus tas pats. Jei paguldau maitint nors kiek pavargusia, tai zinau kad nevalgys. Jai vien paguldymas ant pagalves issaukia toookia isterija. Dabar stengiuos matint tik katik nubudusia, bet ir tai ne visada pavyksta. Matyt toks laikotarpis.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
11,00 €
110 | 4 - 5 m.
5,00 €
4 - 6 m. | 53,0 cm
5,00 €
110 | 4 - 5 m.