2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.01.12 16:00 (prieš 3 d.)

NikoletaMarkusAdomėlis parašė:
    Na va- sakė ginė po echo, kad gal po kokių 3 sav turiu susirgti, bet man rodos jau šiandien. Dešimta aavaitė po gimdymo eina. Tikesimės kad pienui neatsilieps...…

Aš jau prasirgau. Va vakar kaip ir baiges. Bet buvo super negausios ir neskausmingos. Pienui gal šiek tiek atsiliepė arba čia tik sutapimas. Šiek tiek pamazejo... bet dar užtenka pupai.

Marija40 parašė:
    Labas merginos kada maudėt savo pupas po meningoko

Aš maudziau kai nukrito temperatūra po dienos. Tai mum gavos po 3 dienų

1
  2. 2019.01.12 16:00 (prieš 3 d.)

Merginos kurių mažiukai jau gavo antrus skiepus (be meningokoko), kaip perneset? Ar ramus vaikučiai? Mes antradienį einam

3. 2019.01.12 16:06 (prieš 3 d.)

Egluuteee parašė:
    Merginos kurių mažiukai jau gavo antrus skiepus (be meningokoko), kaip perneset? Ar ramus vaikučiai? Mes antradienį einam

Nu blemba kaip anksti visi skiepai lt. Mes sausio 3 lašiukus rotoviro gavom, o vasario 4 - kokteilis tas iš kelių. O sekantys sakė-6 mėn . tik

4. 2019.01.12 16:15 (prieš 3 d.)

Nu blemba kaip anksti visi skiepai lt. Mes sausio 3 lašiukus rotoviro gavom, o vasario 4 - kokteilis tas iš kelių. O sekantys sakė-6 mėn . tik

mums trys su puse men., bet irgi gavome tik vienus skiepus. po skiepu isbegau su verkianciu vaiku, tai nespejau net paklausti kada vel skiepys. eisim kai bus lygiai 4 men., bet sake bus tik iprastine apziura. gyvenam Norvegijoje.

5. 2019.01.12 16:31 (prieš 3 d.)

naminukas32 parašė:
    mums trys su puse men., bet irgi gavome tik vienus skiepus. po skiepu isbegau su verkianciu vaiku, tai nespejau net paklausti kada vel skiepys. eisim kai bus lygiai…

Kiti skiepai bus

6. 2019.01.12 16:31 (prieš 3 d.)

Mes ne Lietuvoj . Mes uk. Gavom 8sav 4 skiepus. Dabar 12 savaičių be meningokoko ir poto 16savaiciu vėl visi +meningokoko.

7. 2019.01.12 16:59 (prieš 3 d.)

Asttutia parašė:
    Kiti skiepai bus

dekui

1
  8. 2019.01.12 17:07 (prieš 3 d.)

vivaska parašė:
    Nu butu ziauriai gaila, gal dar praeis sakau? O tai kaip pamaitinat?

maitinu tik prabudusi, tai dar kazkiek pavalgo. o vakarais mes jau daugiau nei menuo valgome 1-2 kartus misinuka.

9. Fainuolis 15 m. 8 mėn.

2019.01.12 18:05 (prieš 3 d.)

[email protected] parašė:
    Juokingas mastymas, kad ieškau ligų, nes patinka sirgti. Na bet ačiū už nuomonę.

Visgi geriau apsilankykite poliklinikoje, bus ramiau. Aš visą mėnesį kenčiau peties skausmą, kol galiausiai apsirengt vos galiu, pirmadienį keliauju į polikliniką. Mum gi yra kuom rūpintis, turim būti sveikos😊

3
  10. 2019.01.12 18:28 (prieš 3 d.)

Jurgioke parašė:
    Visgi geriau apsilankykite poliklinikoje, bus ramiau. Aš visą mėnesį kenčiau peties skausmą, kol galiausiai apsirengt vos galiu, pirmadienį keliauju į polikliniką. …

Pritariu, tik dėl vaikučių turim būti sveikos. 🌝
    Man irgi su petim buvo skausmų, padarė echo bursitas ir stiprus tendinitas. (Sausgyslės ir peties uždegimas) db jau geriau po procedurų lazerio, ultragarso. Taip skaudėjo, diena naktį aštriai. O galėjau nesitirti, tada sakė pasidaro lėtinis uždegimas, bei sausgyslė gali nutrūkti.

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras