2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.01.12 21:23 (prieš 4 d.)

Kisulita parašė:
    Mamos, o jūs dar naudojate kokius tepaliukus speneliams? 😊 Ir mamos, kurios jau ne pirmą leliuką žindot, tų tepaliukų visą žindymo laikotarpį reikės?

As vis dar kartais panaudoju, nes oda aplink speneli lupasi, sausa lb nuo zindymo trinties. Lansinoh beveik baigiasi, bet tiek isgirtas, nezinau antra karta nepirkciau, stebuklu nepadare kai skaudejo, ir dar ne prie pigiuju. Bandysiu kazka kita

2. 2019.01.12 21:26 (prieš 4 d.)

Kaip kovojat su atpylinejimu?

3. 2019.01.12 21:35 (prieš 4 d.)

vivaska parašė:
    Skamba visai idomiai 👍🙂
    O tai taip visa diena ir vyksta tie uzsiemimai, ar tik nustatytu laiku?

Uzsiemimai visa diena vyksta, o vaikucius tam tikru laiku priziuret gali ir reikia is anksto registruotis jei su vaikuciu nori ateiti, reguliuoja taip, kad vienu metu labai daug vaikuciu nesueitu

4. Zuikis 6 m. 6 mėn.

2019.01.12 21:44 (prieš 4 d.)

Egidijute parašė:

Stebiu savo mityba.atrauginu

5. 2019.01.12 22:06 (prieš 4 d.)

KristinaV. parašė:
    As vis dar kartais panaudoju, nes oda aplink speneli lupasi, sausa lb nuo zindymo trinties. Lansinoh beveik baigiasi, bet tiek isgirtas, nezinau antra karta nepirkc…

Aš turiu multimam, pradžioj padėjo kai speneliai jautrūs ir skausmingi būdavo ypač per kokius augimo šuolius bet jau kelias savaites nebeprireikia

Egidijute parašė:

Aš kelis kartus valgant atrūgdinu tai nebeatpila

6. 2019.01.12 22:14 (prieš 4 d.)

Egluuteee parašė:
    Mes ne Lietuvoj . Mes uk. Gavom 8sav 4 skiepus. Dabar 12 savaičių be meningokoko ir poto 16savaiciu vėl visi +meningokoko.

Mes Vokietijoj.

7. 2019.01.12 22:15 (prieš 4 d.)

Turiu maria nipple. Tik pradžioj naudojau kai buvo skausmingi speneliai. Labai mažai išnaudoja, tai dabar naudoju dabar lūpoms, kai išsausėję labai gerai nakčiai pasitepti. Dukrytei aplink ausytes buvo labai išsausėję irgi tepiau. 🙂

8. Gabrielė 7 m. 1 mėn.

2019.01.12 22:19 (prieš 4 d.)

Agnemilija parašė:
    Uzsiemimai visa diena vyksta, o vaikucius tam tikru laiku priziuret gali ir reikia is anksto registruotis jei su vaikuciu nori ateiti, reguliuoja taip, kad vienu me…

Dekui, reikes prisijungt 🙂

9. 2019.01.12 22:21 (prieš 4 d.)

Olliaa parašė:
    Visos domitės tik avent arba Beaba garintuvais - trintuvais. Kodėl būtent jie? Nesidomėjote Tommee Tippee. Niekaip negaliu išsirinkti

Aš domėjausi visais įmanomais , bet kadangi ieškojau naudoto o ne naujo- tai fb turgelyje tik populeriausi- daugumoj Avent , ir keli iš beaba. Beaba man kainuos su siuntimų kokius 27 eurus, už 10 nusipirksiu sietelį kruopoms ir bus man laimė. + beaba yra 4-1. O ar patogus ir ar nepasigailėsiu- po to bus matyt. Bet kuriuo atveju jei už pigiai nebūčiau gavus- tai naujo porai mėn tikrai nebūčiau už šimtus eurų pirkus.

1
  10. Gabrielė 7 m. 1 mėn.

2019.01.12 22:22 (prieš 4 d.)

O man speneliams tiek su pirma megaite, tiek dabar geriausiai buvo elementarusis Bepanten tepalas 🙂 Bet man jo reikejo tik pačioj pradzioj, gal kokia savaitele ar dvi. Tepdavau po kiekvieno maitinimo.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras