2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2019.03.15)

1. 2019.01.14 16:14 (prieš 6 mėn.)

Yvette parašė:
    Bet kaip poliklinikos nesugalvoja kazkaip paskirti viena diena tokiem mazuliukam, sveikiem mes 2 mėn proga irgi pralaukem tarp serganciu turbut valanda. D…

Pas mus taip yra poliklinikoj. Diena skirta skiepukams. Rytoj laukia mūsų skiepukai. Tai džiaugiuos kad ten nereikia trintis su sergančiais.

2. 2019.01.14 16:33 (prieš 6 mėn.)

lelia.234 parašė:
    Aciu kokia cia programele?

Wonder weeks vadinasi, 2.49 kainuoja jei nenorit mokėt galiu aš nuscreenshotint ir įmest čia kas įdomu 😂

.LAIME-LAIME. parašė:
    Antaklnio poliklinikoje ketvirtadienis sveiku vaiku diena

Taaaip, aš dėl to labai patenkinta 😊

3. 2019.01.14 16:37 (prieš 6 mėn.)

.LAIME-LAIME. parašė:
    Ten net liftas atskiras i vaiku auksta,kad su bacilom nevazinet bendrame

Nu va kaip žmoniškai sugalvota, o Kaune negirdėjau, reikėtų pasidomėti...

4. 2019.01.14 16:39 (prieš 6 mėn.)

Katt parašė:
    Wonder weeks vadinasi, 2.49 kainuoja jei nenorit mokėt galiu aš nuscreenshotint ir įmest čia kas įdomu 😂

Tik as netelpu su vezimu i ta lifta tai tenka bendram varyt,bet gerai kad lopsys labai gerai uzsidangsto,net juokas ima kai bobutes bando pasiziuret i vaika ir neiseina

5. 2019.01.14 16:39 (prieš 6 mėn.)

.LAIME-LAIME. parašė:
    Tik as netelpu su vezimu i ta lifta tai tenka bendram varyt,bet gerai kad lopsys labai gerai uzsidangsto,net juokas ima kai bobutes bando pasiziuret i vaika ir n…

😁😁😁😁

6. 2019.01.14 16:42 (prieš 6 mėn.)

Katt parašė:

O apsimoka? Ten kiekviena savaite apraso?

7. 2019.01.14 17:08 (prieš 6 mėn.)

.LAIME-LAIME. parašė:
    Tik as netelpu su vezimu i ta lifta tai tenka bendram varyt,bet gerai kad lopsys labai gerai uzsidangsto,net juokas ima kai bobutes bando pasiziuret i vaika ir n…

Nu jo, liftas miniatiūrinis 😂 aš kai su auto kėdute ant ratų tai dar telpu 😁 pas kokią gydytoją vaikštot?

8. 2019.01.14 17:14 (prieš 6 mėn.)

lelia.234 parašė:
    O apsimoka? Ten kiekviena savaite apraso?

Ne savaitės, o šuoliai aprašyti, kada vyksta, kaip pasireiškia, ko išmoksta vaikas, kaip padėti jam trumpai ir šitam puslapy aprašyta https://www.thewonderweeks.com/the-mental-leaps-and-wonder-weeks/ , appse plačiau net nežinau ar verta, nesigailiu kad pirkau bet ir nėra kažkoks stebuklas

9. 2019.01.14 17:23 (prieš 6 mėn.)

Katt parašė:
    Nu jo, liftas miniatiūrinis 😂 aš kai su auto kėdute ant ratų tai dar telpu 😁 pas kokią gydytoją vaikštot?

Pas Diksiene,bet kolkas tik 1karta buvom,nes pradzioje ja Statkeviciene pavadavo. O jus?

10. 2019.01.14 18:02 (prieš 6 mėn.)

.LAIME-LAIME. parašė:
    Pas Diksiene,bet kolkas tik 1karta buvom,nes pradzioje ja Statkeviciene pavadavo. O jus?

Pas Vieversytę, jauna gydytoja, turbūt mano metų 😊 kol kas patenkinta aš

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.