2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2019.03.15)

1. 2019.01.14 18:12 (prieš 6 mėn.)

Mėtka parašė:
    Kokioj knygoj raso? Gal yra info, kodel pradedant valgyt pradeda nervuotis ir verkti? Paskui patraukus nurimsta🤔

gal padės

2. 2019.01.14 18:13 (prieš 6 mėn.)

Yvette parašė:
    Bet kaip poliklinikos nesugalvoja kazkaip paskirti viena diena tokiem mazuliukam, sveikiem mes 2 mėn proga irgi pralaukem tarp serganciu turbut valanda. D…

As ir girdejau, kad kai kurios poliklinoko tuti mazu vaiku diena. Bet turbut virnetai

3. 2019.01.14 18:15 (prieš 6 mėn.)

Katt parašė:
    Pas Vieversytę, jauna gydytoja, turbūt mano metų 😊 kol kas patenkinta aš

Negirdeta,as toje poliklinikoje tik metai,tai nelabai zinau,ziurejau atsiliepimus internete

4. 2019.01.14 18:42 (prieš 6 mėn.)

Yvette parašė:
    Bet kaip poliklinikos nesugalvoja kazkaip paskirti viena diena tokiem mazuliukam, sveikiem mes 2 mėn proga irgi pralaukem tarp serganciu turbut valanda. D…

Pas manęs klinikoj trečiadieniais priima tik sveikus leliukus, mes irgi tik trečiadieniais, kas 5sav einam į vizitus vyras kaip tik praeitą trečiadienį susirgo ir ryte skambino dėl vizito pas mūsų gydytojos, tai jam ir pasakė jog jeigu reikia biuletenio, tad dabar pat, iš ryto tegul ateina pas kitos gyd, nes po pietų dirbs mūsiškė, bet jo niekas nepriims nes leliukų diena. Tad ir ėjo vyras iš ryto į kliniką pas kitos gydytojos

5. 2019.01.14 19:05 (prieš 6 mėn.)

Yvette parašė:

Teisingai pastebėta ! Mes buvom 1 mėn apžiūrai (DE) , tai mus i atskirą kambariuką nuvedė, nes buvo pilna sergančių vaikiukų. O kai 2 mėn rotoviro lašelių važiavom - tai bendrai laikė, bet tik todėl , kad tik vienas vaikiukas su močiute buvo, ir labai sergantis neatrodė .

Zvaigzdiutee parašė:
    Na taip, ji dabar pradėjo žaisliukus imti į rankas

Nu blemba- aš savo žvirbliui siūlau , tai neima dar....

6. 2019.01.14 19:41 (prieš 6 mėn.)

.LAIME-LAIME. parašė:
    Pas Diksiene,bet kolkas tik 1karta buvom,nes pradzioje ja Statkeviciene pavadavo. O jus?

Musu taip pat diksiene

7. 2019.01.14 19:57 (prieš 6 mėn.)

saundstorm5 parašė:
    Musu taip pat diksiene

Ir kaip jums? Mes viena karta buvom bet likau patenkinta

8. 2019.01.14 20:29 (prieš 6 mėn.)

Gediminap parašė:
    gal padės

Aciu, turbut diegliai uzeina tuo metu, nes vis purptelejimas pasigirsta 😀🙈 gaila mazuliuku..

9. 2019.01.14 20:41 (prieš 6 mėn.)

.LAIME-LAIME. parašė:
    Ir kaip jums? Mes viena karta buvom bet likau patenkinta

Mes buvom 2 kartus ir sia savaite eisim vel. Mum labai patiko

10. 2019.01.14 20:56 (prieš 6 mėn.)

Yvette parašė:
    Nu va kaip žmoniškai sugalvota, o Kaune negirdėjau, reikėtų pasidomėti...

Kalniečiu poliklinikoj antradieniais irgi sveiko vaiko diena bent jau pas mano daktare, tad stengiuosi visad tai dienai registruotis

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.