2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2019.03.15)

1. Ugnius 6 m.

2019.01.16 15:54 (prieš 5 mėn.)

Nu lyg ir reaguoja, kaip tik dbr ji miegojo, o laikas buvo keltis tai garsiai suplojau ir ji kruptelejo na is tikro dbr brolis namie sergantis zuja aplink tylos nera, o as kai barskinu ji nereaguoja i mane.

2. 2019.01.16 16:01 (prieš 5 mėn.)

Buvom šiandien TA tai panelė jau sveria 6,9kg (+1kg) ir 66cm (+2cm) praeitą mėnesį irgi per 5sav buvo 1kg priaugusi, bet tą kartą buvo +6cm tai gydytoja pagyrė, sakė jog jau po truputį putlėja mažoji, nebe džiūsnikė atrodo
    Meniningoko skiepą lengvai pernešė, jau galvojau klyks nesavu balsu nes tiesiai iš po masažo nuvykom tai vien ant vystymo stalo paguldžius jau verkt pradėjo, norėjo miego. Bet lengvai keletą minučių paverkė ir nurimo supuodama, o kol grįžom, per tas 10min užmigo pietų miegui ir va, jau beveik 3h kaip miega įdomu koks vakaras mūsų laukia

2
  3. 2019.01.16 16:16 (prieš 5 mėn.)

Typota parašė:
    Buvom šiandien TA tai panelė jau sveria 6,9kg (+1kg) ir 66cm (+2cm) praeitą mėnesį irgi per 5sav buvo 1kg priaugusi, bet tą kartą buvo +6cm tai gydytoja p…

Mums buvo truputis tempes, bet tik tiek

4. 2019.01.16 16:30 (prieš 5 mėn.)

anika16 parašė:
    Mums buvo truputis tempes, bet tik tiek

Mums sakė jog jeigu iki 38,5 pakils tai viburcol duoti, o jeigu daugiau - paracetamolio. Abiejų esu nusipirkusi, tikiuosi jog neprireiks

5. 2019.01.16 16:47 (prieš 5 mėn.)

Maniškė vakar gavo skiepus (antrus be meningokoko) nors sakė kad neturėtų pakilti temperatūra bet pakilo šiek tiek.. 37.8 ir irzli buvo.. Bet šiandien ryte jau nieko ir ramesnė..

6. Lelyte 6 m. 2 mėn.
    Fainuolis 10 m. 11 mėn.

2019.01.16 18:09 (prieš 5 mėn.)

I.n.g.a. parašė:
    Labas, ar jusu vaikuciai visada atsisuka i garsa? As jai barskinu su zaisliuku palei ausyte kaip ji buna nusisukusi, toks jausmas kad ji negirdi ar kas...kita karta…

Neatsisuka ir mano ir kai jis kur žiūri aš iš kito šono kalbinu neatsisuka, bet aš galvoju kad iki 4men turėtų išmokti 😊

7. 2019.01.16 18:22 (prieš 5 mėn.)

I.n.g.a. parašė:
    Labas, ar jusu vaikuciai visada atsisuka i garsa? As jai barskinu su zaisliuku palei ausyte kaip ji buna nusisukusi, toks jausmas kad ji negirdi ar kas...kita karta…

Atsisuka i garsa ir kazkaip labai anksti pradejo reaguoti i garsa. Bet va galvyte vis dar tingi kelti, pyksta iskart, vos ant pilvuko paguldzius. Taciau ant kamuolio guli noriai, tai snd nusipirkau kamuoli, mankstinsimes. Tai va, kiekvienas leliukas skirtingai ismoksta dalykus🙂🙂

8. 2019.01.16 18:40 (prieš 5 mėn.)

Juszte parašė:
    Atsisuka i garsa ir kazkaip labai anksti pradejo reaguoti i garsa. Bet va galvyte vis dar tingi kelti, pyksta iskart, vos ant pilvuko paguldzius. Taciau ant kamuoli…

Gal jusu leliukas zemesnio tonuso?

9. 2019.01.16 19:05 (prieš 5 mėn.)

Pentta parašė:
    Pabandykite prisijungti prie ep.kaunas.lt ir pasirinkus mano asmenines paslaugos, rasite savo prasyma, ant jo paspauskite ir kai atsivers lentele su jusu prasymu, j…

Ačiū!!! Jūsų dėka - radau

10. 2019.01.16 19:08 (prieš 5 mėn.)

Trys mėnesiukai. Kažkaip keista, atrodo nesenai tik iš ligoninės grįžom.
    7.3 kg, ir ūgis 65cm

25

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.