2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2019.03.15)

1. 2019.01.16 21:30 (prieš 5 mėn.)

Letere parašė:
    Mamytes o ar visos esat ivedusios kudikiams dekomenduojama dienotvarke. Kad miegot vienodu laiku ir pan? Mano peleda. Niekaip neuzmigdau as jos vakare. Tusina iki 2…

Maniškė eina miegot 21:30 - 22h, rytas prasideda 9h. Bandžiau iš pradžių migdyt nakčiai anksčiau, pagal rekomendacijas, bet mums netiko - vyras vaiko beveik nematydavo, man anksti ryte keltis žiauriai sunku, o ir vakare niekur neišeisi taip anksti migdant

2
  2. 2019.01.16 21:31 (prieš 5 mėn.)

Letere parašė:
    Mamytes o ar visos esat ivedusios kudikiams dekomenduojama dienotvarke. Kad miegot vienodu laiku ir pan? Mano peleda. Niekaip neuzmigdau as jos vakare. Tusina iki 2…

Jau seniai sakiau savo akušerei ar reik? Sako ne! Nuo pusmečio , anksti dar!

3. 2019.01.16 21:32 (prieš 5 mėn.)

KristinaV. parašė:
    Trys mėnesiukai. Kažkaip keista, atrodo nesenai tik iš ligoninės grįžom.
    7.3 kg, ir ūgis 65cm

Wooow! O jau israiskingu bruozu mergaite! Ir plauku kiek daug - tuoj kaseles galesit pynt grazuolei dukrytei

Letere parašė:

Musiske irgi peleda. Pradzioj be 00-01 nenuvydavom miegot. Dbr didelio darbo pasekoje pasiankstinom uzlauzima iki 22:30-23:00. Bet l.dirbu siuo klausimu - vakare nuo 19h nebeleidziu net apie miegeli uzuominos, einam maudyniu kiekviena vakariuka, tada vakariene ilgoka ir miegelis.

1
  4. 2019.01.16 21:39 (prieš 5 mėn.)

Ratasa parašė:
    Wooow! O jau israiskingu bruozu mergaite! Ir plauku kiek daug - tuoj kaseles galesit pynt grazuolei dukrytei

Aš irgi jei vakare nuo kokiu 18val nemigdau, tai naktinio miegelio 21-22val pavyksta uzmigdyt ☺️

5. Mažoji sesė 8 mėn. 2 sav.
    Vyresnioji sesė 9 m. 9 mėn.

2019.01.16 21:45 (prieš 5 mėn.)

Letere parašė:

Aš į jokias rekomendacijas nežiūriu. Savaime susidėliojo ritmas, dienotvarkė pagal šeimos gyvenimą. Jei migdyčiau vaiką iki 20 val tai vaikas tėvelio nematytų. O dabar be jokių vargų, stresų užmiega apie 23 val (paskutinius 3 vakarus 22 val lūžta), o ryte keliasi 9-9.30 (2 valgymai). Pietų miegas nuo 13-14val. Tai visus ir išvažiavimus iš namų planuoju per miegelius, nes kitaip iškrenta iš ritmo ir prastai miega naktį. Kol kas visiems ok

NikoletaMarkusAdomėlis parašė:
    Jau seniai sakiau savo akušerei ar reik? Sako ne! Nuo pusmečio , anksti dar!

Skaičiau ne vienoje knygoje, kad nuo pusės metų reik įvedinėt dienotvarkę, kas liečia pietų miegelį, valgymą.

1
  6. 2019.01.16 21:58 (prieš 5 mėn.)

Letere parašė:

Mes bandom vis anksciau uzmigdyti, tai pavyko 22-23val užmiega ir keliames apie 9. Su vienu valgymu anksciau eidavo miegot 00-01val. O pietų miegelis tai dar nereguliuoju, miega kada nori. Nes visaip buna. Mašinoj miega visada, vežime miega, tada grįžus namo ilgiau budrauja dar sunkoka butų sureguliuoti nes ji dar maža labai viskas ateis savu laiku.

7. 2019.01.16 22:04 (prieš 5 mėn.)

Letere parašė:

bandziau ne karta migdyti 19-20val., bet pasnaudzia apie val. ir atsikelia. tada nusikelia naktinis miegas o ir tevelio tada nepamatytu, nes velai grizta po darbo. tai nebemigdau taip anksti, kazkur apie 10-11val. einam miegoti. keliasi 9-10val. tada per visa diena buna trys mįegeliai: du trumpi ir vienas ilgas pietu miegas, bet dar laikas ju nevienodas, dar dirbam su tuo man butu idealu, jei miegoti eitu apie 9val. vakaro. snd tokiu laiku ir uzmigo

8. 2019.01.16 22:21 (prieš 5 mėn.)

Mes einam miegot 21 val, kartais atsikelia dar vidurnaktį užkąst, kartais ne, tuomet keliasi 3 ir 6 val pavalgyt, iš lovos kylam 8.30-9 val. Pietų miega 13–16/17 val, ir dar turi porą trumpų 30 min miegelių ryte ir vakare man labai tinka toks jos ritmas, nes sutampa su brolio nakties ir pietų miegu

9. 2019.01.16 23:04 (prieš 5 mėn.)

Blem skaitau as kad jusu keliasi nakti valgyt. Pas mane pavalgo 1 nakties ir po to miega iki pat ryto kad tenka dar zadint kad valgytu miegas svarbiau uz maista. Bet matyt taip ji nori. Priaugo per men 1 kg tai ir nezadinu

10. 2019.01.16 23:17 (prieš 5 mėn.)

Letere parašė:
    Blem skaitau as kad jusu keliasi nakti valgyt. Pas mane pavalgo 1 nakties ir po to miega iki pat ryto kad tenka dar zadint kad valgytu miegas svarbiau uz maista.…

Kosmosas!
    Gal mišiniu maitinat?

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
4,00 €
16 | 9,6 cm
14,00 €
20 | 12,3 cm
7,00 €
24 | 14,9 cm