2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.01.16 00:13 (prieš 1 mėn.)

NikoletaMarkusAdomėlis parašė:
    Kur pirkot? O sukasi?

Ar ne toks pats čia?
    https://s.click.aliexpress.com/e/c1YtfoxP

2. 2019.01.16 03:13 (prieš 1 mėn.)

Yvette parašė:
    Ar ne toks pats čia?

Mes turim Chicco meškina migduka, kur šviečia žvaigždutės, keičiasi spalvos, groja muzika, bet mano mergina veikia priešingai, ji kaip tik suaktyvėja, kalbasi su tom žvaigždutėmis, krykstauja.

3. Fainuolis 10 m. 7 mėn.

2019.01.16 07:41 (prieš 1 mėn.)

Yvette parašė:
    Ar ne toks pats čia?

Tikrai labai panašus,, va kaip atrodo mūsų. Diena stovi taip o tada nusiima virus ir šviečia 😊

4. 2019.01.16 09:06 (prieš 1 mėn.)

Sviri parašė:
    Mes turim Chicco meškina migduka, kur šviečia žvaigždutės, keičiasi spalvos, groja muzika, bet mano mergina veikia priešingai, ji kaip tik suaktyvėja, kalbasi su to…

Ir mes turim ta pati meskiuka, suaktyveja ir mano madam, nebent paslepiu svieciamaja dali

1
  5. 2019.01.16 09:46 (prieš 1 mėn.)

Belė2018 parašė:
    Hm, mums jokio ID neatsiuntė, tik parašė “Jūsų prašymas yra sėkmingai užregistruotas.“

As irgi jokio ID negavau, tik email'a kad prasymas uzregistruotas.

Pentta parašė:
    Pradzioj atsiuncia, kad sekmingai iregistruotas, o po mazdaug savaites atsiuncia ID. (Kaunas)

Ir po savaites ID negavau... uzregistravau gruodzio pradzioj... sausio vidurys - jokio ID (kaunas)...

6. 2019.01.16 10:40 (prieš 1 mėn.)

Ratasa parašė:

Pabandykite prisijungti prie ep.kaunas.lt ir pasirinkus mano asmenines paslaugos, rasite savo prasyma, ant jo paspauskite ir kai atsivers lentele su jusu prasymu, jo apacioje yra komentaras su vaiko ID numeriu.

1
  7. Gabrielė 7 m. 2 mėn.

2019.01.16 12:35 (prieš 1 mėn.)

Ratasa parašė:

As vakar gavau pranesima, kad prasymas priimtas, o siandien jau gavau emaila su vaiko ID. Kaune cia.

8. 2019.01.16 15:13 (prieš 1 mėn.)

Egluuteee parašė:
    Mūsiškė pirma karta nusijuokė Kalėdų rytą bet netyčia turbut gavos 😂 juokias bet be garso dar ir šypsosi tai laaabai daug 😊 net prieš skiepa šiandien daktarei nusiš…

Mūsų šeip miega nuo 22 iki 03 nes kažkodėl naktį visada kakoja.. 😂 paskuj pavalgo, greit vėl užmiega ir nubunda 06, tada vėl užmiega pavalges ir atsikelia 09 maždaug, nes tada vėl kakoja.. 😂 o tą naktį girdėjau tik, kad buvo prabudes, čiulpė kumštį, bet vėl įmigo 😆

9. 2019.01.16 15:26 (prieš 1 mėn.)

Labas, ar jusu vaikuciai visada atsisuka i garsa? As jai barskinu su zaisliuku palei ausyte kaip ji buna nusisukusi, toks jausmas kad ji negirdi ar kas...kita karta atrodo girdi... vnz paranoja man jau darosi...

1
  10. Mažoji sesė 4 mėn. 3 sav.
    Vyresnioji sesė 9 m. 6 mėn.

2019.01.16 15:46 (prieš 1 mėn.)

I.n.g.a. parašė:
    Labas, ar jusu vaikuciai visada atsisuka i garsa? As jai barskinu su zaisliuku palei ausyte kaip ji buna nusisukusi, toks jausmas kad ji negirdi ar kas...kita karta…

Jeigu ji susikoncentravus į kažką kitą tai gali ir neatsisukti. Kaip sakoma, dviejų darbų daryt vienu metu nemoka. Barškinkite kai nieko kito neveikia.
    Pas mus radija dažnai įjungta būna, tai mažė vis sukas į tv 🤣 o šiaip dar pabandykite ir pati skleist garsus ir žiūrėkit ar reaguoja.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras