2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2019.03.15)

1. 2019.01.17 09:38 (prieš 4 mėn.)

Beshi tas šššš kaip white noise veikia aš kai vietoj to noiso įjungiu kokią lopšinę, tai irgi kai zirzalioja sakau ššššš tai nurimsta greitai

2. 2019.01.17 10:23 (prieš 4 mėn.)

Mano uzmiega ir valgant. O kartais pavalgius dar nemiega bet akytes trina tada tetis uzsideda ant petuko atraugint ir po kokiu 15 min luzta. Supavima naudoju tik kai matau kad nori miego o uzmigt negali. Dar kartais paglostau svelniai nosyte ir antakiu linija.

3. 2019.01.17 10:26 (prieš 4 mėn.)

Typota parašė:
    Šią naktį įsitikinau jog vibrucol žvakutės yra tikras Š esam po meniningoko skiepo ir vakare kelis kartus buvo ašarų bet pusę bėdos. Užmigo 21h lyg niekur …

Kad vibrucol ne nuo temperaturos... jisntik paraminimui, kazkiek gal skausma malsina. Bet temp.jis nemusa. Tam yra paracetamolio zvakute

4. 2019.01.17 10:44 (prieš 4 mėn.)

Ratasa parašė:
    Kad vibrucol ne nuo temperaturos... jisntik paraminimui, kazkiek gal skausma malsina. Bet temp.jis nemusa. Tam yra paracetamolio zvakute

Info lapelyje rašo kad nuo temperatūros.

5. 2019.01.17 11:10 (prieš 4 mėn.)

Dar del miego ramaus pati pastebejau kad labai svarbu kad maziukams butu tikrai silta. Mes i lovyte nupirkom dar vilnos paklota tai dabar perkelus is kokono ir musu lovos ten irgi saldziai miega.

6. 2019.01.17 11:29 (prieš 4 mėn.)

Letere parašė:
    Blem skaitau as kad jusu keliasi nakti valgyt. Pas mane pavalgo 1 nakties ir po to miega iki pat ryto kad tenka dar zadint kad valgytu miegas svarbiau uz maista.…

Mano vaikas naktimis jau senokai nesikelia valgyt, gal menesi. Bet buvo neseniai trys naktys, kai kelesi - matyt, augimo suolis buvo. O dabar vel nuluzta 22-23 val ir miega iki 6-7, tada pavalgo ir dar pora valandu 😀👍👍

indre.jan parašė:
    As irgi su tokia mintim. Gal tris pirmas savaites keliau nakti valgyt, o paskui nebeprikeldavau ir baigiau save ir mazyle skriaust 😂 Miegam nuo 22:30-23 iki 7-8 tad…

Pas mus beveik toks pats rezimas😀👍

Entersa parašė:
    Merginos tos kuriu taip gerai miega nakti, kaip jus migdote maziukus? patys uzmiega ar nesiojate ar kaip? nes kazkaip pagalvojau gal maniske naktim taip daznai k…

Dazniausiai uzmiega bemaitinant. Tada tik perkeliu i lovyte

7. Emilytė 7 mėn.

2019.01.17 12:13 (prieš 4 mėn.)

Juszte parašė:
    Pas mus beveik toks pats rezimas😀👍

Sakiau jei laikysis rėžimas toks pat ar panašus, tai čia vienas džiaugsmas tie leliukai Nors pas mane kitos bėdos, alergija maistui baisi, tai tas ant to turbūt Ar pamiegi, ar pavalgai

8. 2019.01.17 12:32 (prieš 4 mėn.)

indre.jan parašė:
    Sakiau jei laikysis rėžimas toks pat ar panašus, tai čia vienas džiaugsmas tie leliukai Nors pas mane kitos bėdos, alergija maistui baisi, tai tas ant to turbūt …

jums ar jusu mazyliui alergija?

9. Emilytė 7 mėn.

2019.01.17 12:41 (prieš 4 mėn.)

naminukas32 parašė:
    jums ar jusu mazyliui alergija?

Leliukui 🙄 atrodo praeina ir vel. Nors valgau visiskai ta pati. Gerai, kad bent neniezti pupai, tik atrodo kaip rupuziukas kartais, tikiuosi isaugs 🙂

10. 7 m. 8 mėn.
    9 m. 1 mėn.

2019.01.17 12:42 (prieš 4 mėn.)

Typota parašė:
    Info lapelyje rašo kad nuo temperatūros.

Nu neraso, kad nuo temperaturos. Raso, kad "pagalbine priemone temperaturai gydyti", tai ne tas pats, kas mažinti temperatura. Manau, kad tai reiskia, joh sia zvakute galima naudoti kartu su trmperatura musanciais vaistais.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.