2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.01.16 23:17 (prieš 1 mėn.)

Letere parašė:
    Blem skaitau as kad jusu keliasi nakti valgyt. Pas mane pavalgo 1 nakties ir po to miega iki pat ryto kad tenka dar zadint kad valgytu miegas svarbiau uz maista.…

Kosmosas!
    Gal mišiniu maitinat?

2
  2. 2019.01.16 23:26 (prieš 1 mėn.)

BeShi parašė:
    Aš į jokias rekomendacijas nežiūriu. Savaime susidėliojo ritmas, dienotvarkė pagal šeimos gyvenimą. Jei migdyčiau vaiką iki 20 val tai vaikas tėvelio nematytų. O da…

Tai vat ji man tą patį ir pašalės- kad luktelciau dar!

3. 2019.01.16 23:31 (prieš 1 mėn.)

KristinaV. parašė:
    Trys mėnesiukai. Kažkaip keista, atrodo nesenai tik iš ligoninės grįžom.
    7.3 kg, ir ūgis 65cm

Kaip man gražu tokių ryškių bruožų vaikai 😍😍😍

Letere parašė:
    Mamytes o ar visos esat ivedusios kudikiams dekomenduojama dienotvarke. Kad miegot vienodu laiku ir pan? Mano peleda. Niekaip neuzmigdau as jos vakare. Tusina iki 2…

Mano irgi pelėda bet mums taip tinka nes mes patys anksti neinam miegot ir bildam tai nelaužiu aš jos anksti miegot. Nusnaudžia trumpus miegelius o lūžta galutinai 22-23 val.

1
  4. 2019.01.17 00:04 (prieš 1 mėn.)

O mums kazkaip naturaliai gavosi dienotvarke, dideliu pastangu nereikejo. Mes jau miegam 21 val-21.30 val, mums sis laikas pats geriausiais nes broliui reikia eiti irgi miegoti i darzeli. Kaip pirma auginau man buvo geriausiai kai eidavo miegoti 23 val tada galedavom ryte ilgiau pamiegoti o dbr jau dzin tas rytinis miegas o as negaliu atsidziaugti savo vyresneliu, tokia meile sesei rodo, toks jau didelis mano pagalbininkas, musu tetis vazinejasi, tai pagrinde mes bunam 3. Tai puikiai viska susitvarkom jis moka sese net balsu prajuokinti, man net nepavyksta taip gerai dbr jau kliba dantukas, sako kai atnes dantuku feja pinigeli puse duosiu sesei nu vnz pasidziaugiau, taip bijojau kaip cia bus kai ji gims, nes jis musu lepunelis yra

5
  5. 2019.01.17 00:06 (prieš 1 mėn.)

KristinaV. parašė:
    Trys mėnesiukai. Kažkaip keista, atrodo nesenai tik iš ligoninės grįžom.
    7.3 kg, ir ūgis 65cm

Sveikinam įstojus į trijų mėnesių klubą Kokia graži O antakiukai kokie ryškūs

1
  6. 2019.01.17 00:16 (prieš 1 mėn.)

Belė2018 parašė:
    Sveikinam įstojus į trijų mėnesių klubą Kokia graži O antakiukai kokie ryškūs

Ačiū labai! Dukterėčia (5 metų) pirmą kartą, kai pamatė, sako jau antakius pasidažius

3
  7. 2019.01.17 00:36 (prieš 1 mėn.)

Letere parašė:
    Blem skaitau as kad jusu keliasi nakti valgyt. Pas mane pavalgo 1 nakties ir po to miega iki pat ryto kad tenka dar zadint kad valgytu miegas svarbiau uz maista.…

As irgi su tokia mintim. Gal tris pirmas savaites keliau nakti valgyt, o paskui nebeprikeldavau ir baigiau save ir mazyle skriaust 😂 Miegam nuo 22:30-23 iki 7-8 tada pavalgo ir dar pora h sminga ir jokiu problemu. 🙄 Bijau tik prisikalbet, nes tuoj miego laikas kaip prasisuks tai diena su naktim maisysiu blemba 😄

1
  8. 2019.01.17 03:02 (prieš 1 mėn.)

As as as 123 parašė:
    Labas rytas 😉kas dėl svorio tai mano vyras auga kaip ant mielių nežinau kiek dabar sveria bet jaučiu netoli 7kg o mums dar ir 3men nėra kai žiūriu tai man …

Maniskiui 2mėn2sav ugis 66cm svoris 7kg

9. 2019.01.17 04:19 (prieš 1 mėn.)

Šią naktį įsitikinau jog vibrucol žvakutės yra tikras Š esam po meniningoko skiepo ir vakare kelis kartus buvo ašarų bet pusę bėdos. Užmigo 21h lyg niekur nieko ir lygiai 24h pabudo nuo klykimo nesavu balsu kelis kartus matavau temperatūra ir ji buvo tarp 38 ir 38.5. Gydytoja sakė prie tokios duoti vibrucol. Nu ką, įdėjus žvakutę iki 1.30 prašokom su mažąja ant rankų ir pavalgius galiausiai užmigo mane apsikabinusi. Aš irgi užsnūdau valandėlei ir 2.30 pabudus vėl matuoju temperatūra ir jau net 39!!! tuomet dar kokia 20k vis matavau su tuo bekontakčiu ir vis tarp 38.5 ir 39 rodė. Galiausiai lygiai 3h daviau paracetamolio ir po 20min kol vaikas valgė temperatūra nukrito iki 37.7. Po dar pusvalandžio jau 37.4 kad būčiau žinojusi jog vibrucol yra tikras š, tad iškart būčiau davusi paracetamolio ir nekankinusi savo lėlytės

1
  10. 2019.01.17 06:21 (prieš 1 mėn.)

Typota parašė:
    Šią naktį įsitikinau jog vibrucol žvakutės yra tikras Š esam po meniningoko skiepo ir vakare kelis kartus buvo ašarų bet pusę bėdos. Užmigo 21h lyg niekur …

Viburcol homeopatines, jos nemuša temperatūros, tik nuo neramumo padeda 😊

5
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras