2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. Gabrielė 7 m. 2 mėn.

2019.01.17 15:23 (prieš 1 mėn.)

Kisulita parašė:
    Aha, bandau laikytis, nes skaičiau, kad kūdikių organizme, kurie migdomi po 21 val. randamas padidėjęs kortizolio kiekis ir patariama vaikučius migdyti "vaikišku" l…

Maniske irgi pradzioj be 12-1 val nakties neuzmigdavo. Bet kadangi sese keliasi i mokykla 6 val, o as kartu su ja, tai man buvo labai sunku, kai viena paguldai, po to su kita kariauji iki 1 val, o 6 val jau keltis reikia. Tai as tiesiog pradejau mazaja guldyt 21 val kartu su sese, uzsupuodavau, uzliuliuodavau, net jei numigus pabusdavo, vis tiek nekeldavau, migdydavau ir viskas. Teko pazaist, bet dabar miega nuo 21val iki 10 val ryto su 2-3 pavalgymais 🙂👍 Ir visi patenkinti 😃

2. 2019.01.17 15:35 (prieš 1 mėn.)

Sveikos, mamytes, nezinau ar cia normalu ar ne, tad nutariau uzklausti. Kiek trunka iprastai jusu maitinimas? Mano pipiras valgo 10-15min, ne daugiau (retais atvejais ilgiau), po to pradeda nervintis, judeti ir stumti papa salin, nors matau, kd lyg ir noretu valgyti daugiau. Jei duodu kita iskart kruti, valgo toliau, bet irgi ne ilgai. Pieno yra, mityba taip pat prisiziuriu, vaiko svoris auga, ne sparciai, bet auga. Gal kam teko su tuo susidurti?

3. 2019.01.17 15:44 (prieš 1 mėn.)

Typota parašė:
    Šią naktį įsitikinau jog vibrucol žvakutės yra tikras Š esam po meniningoko skiepo ir vakare kelis kartus buvo ašarų bet pusę bėdos. Užmigo 21h lyg niekur …

Audigrija parašė:
    Viburcol homeopatines, jos nemuša temperatūros, tik nuo neramumo padeda 😊

Taip, viburcol karščiavimo nemuša tik ramina...

Typota parašė:
    Tai kad ne vien tik ji, bet ir sesutė, kuri leido vaistus tiek man, tiek vyrui iš kelių kartų vis kartojo, jog jeigu temperatūra iki 38,5 tai vibrucol o jeigu dides…

Niekas ir nesako kad patys sugalvojot mes kalbam kad gydytoja su sesute kazkaip nusikalbejo...

BeShi parašė:
    Paskutiniu metu supti nebereikia, bevalgydama užmiega, tai tik perkeliu į lovytę. O jei nubunda tai paimu už rankytės ir sakau ššššššš tas ššššššš jau veikia kai…

Ir aš šnypščiu kaip gyvatė su tuo ššššš ir veikia 😂

4. 2019.01.17 16:15 (prieš 1 mėn.)

monika_sa parašė:
    Sveikos, mamytes, nezinau ar cia normalu ar ne, tad nutariau uzklausti. Kiek trunka iprastai jusu maitinimas? Mano pipiras valgo 10-15min, ne daugiau (retais atveja…

mani maze irgi taip jau daro kelias dienas.nzn kas cia atsitiko jai.pavalgi kelias minutes ir tampo,spjauna lauk😱

5. Mažoji sesė 4 mėn. 2 sav.
    Vyresnioji sesė 9 m. 5 mėn.

2019.01.17 16:21 (prieš 1 mėn.)

monika_sa parašė:
    Sveikos, mamytes, nezinau ar cia normalu ar ne, tad nutariau uzklausti. Kiek trunka iprastai jusu maitinimas? Mano pipiras valgo 10-15min, ne daugiau (retais atveja…

Mano valgo apie 10 min. Naktį 15 min. Kai jau pradeda tampyt, nebeduodu žyst, o ji ir nepyksta. Svoris auga, sisioja, kakoja tai nematau pas mus problemos

6. Gabrielė 7 m. 2 mėn.

2019.01.17 16:51 (prieš 1 mėn.)

monika_sa parašė:

Mano nuo gimimo max 10 min valgo 🙂 o tampyt ir rekaut pries kokias 2 sav pradejo, kodel, nezinau. Na bet svoris auga, tai kaip ir viskas ok 🙂 Gal koks suolis ar kruties streikas, laukiu, kol praeis...

7. 2019.01.17 17:10 (prieš 1 mėn.)

Pasirodom kaip mes jau zaidziam su broliu

9
  8. 2019.01.17 17:15 (prieš 1 mėn.)

Mamos, gal zinote kokia priemone su kuria pavyktu panaikinti pleiskaneles ant galvytes? Tai ne luobele. O tiesiog vietomis issausejusi galvytes oda ir daug smulkiu pleiskaneliu yra. Bandziau su aliejum tepti, bet nepadejo.

9. 7 m. 5 mėn.
    8 m. 10 mėn.

2019.01.17 17:16 (prieš 1 mėn.)

Merginos- kurios mp maitinat- ar valgot pvz silke?

10. Fainuolis 10 m. 7 mėn.

2019.01.17 17:20 (prieš 1 mėn.)

as_as_as parašė:
    Merginos- kurios mp maitinat- ar valgot pvz silke?

Valgiau kaip ir viskas gerai 😊

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras