2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2019.03.15)

1. Gabrielė 7 m. 5 mėn.

2019.01.18 07:19 (prieš 4 mėn.)

Yvette parašė:
    Obuolius kapojau visą nėštumą ir po gimdymo, tai mažei viskas ok, o va agukai nei žali nei marinuoti nepatiko 😂

Reiks ir man pabandyt, nes labsi noriu 😄 Nestumo metu valgiau daug obuoliu, bet jie pucia pilva man paciai ziauriai, tai nors teoriskai vaikui gali ir nepust, psichologiskai vis tiek baisu 😄

2. Gabrielė 7 m. 5 mėn.

2019.01.18 07:20 (prieš 4 mėn.)

Anata parašė:
    O as nevalgau daug ko: pieno produktu, kiausiniu, riesutu, citrusu, zuvies ir jos gaminiu, kvieciu (labai riboju viska), pomidoru, burokeliu ir maziau vistienos. Ti…

Vaje kiek daug nevalgot! Bet gi ne visiems siems produktams alergija?

3. 2019.01.18 08:10 (prieš 4 mėn.)

naminukas32 parašė:
    vadinasi ir pasmustapati situacija. ar nera odos issausejimo ant kojyciu arrankyciu? maniskiui buvo kojytes ir pilvukas visas isbertas smulkiais taskiukais, o lieci…

Ojej! Ir pas mus tas pats! Tai kita sav jau einam pas dermatologą , nes ateinanti akušere įtaria neurodermitą...

4. Emilytė 7 mėn.

2019.01.18 08:23 (prieš 4 mėn.)

Anata parašė:
    O as nevalgau daug ko: pieno produktu, kiausiniu, riesutu, citrusu, zuvies ir jos gaminiu, kvieciu (labai riboju viska), pomidoru, burokeliu ir maziau vistienos. Ti…

Mano dieta panasi, tik plius sokoladas, riesutai ir vitaminai🙄 Ir aisku nuo zaliu darzoviu ir vaisiu pilva pute. Buvo bulviu ir grikiu laikai 😄 Jau po truputu atrenku maista, tai tikrai agurkas netinka, o kiausiniai atrodo nieko blogo 🙂 Isgeriau arbatos su citrina, tai suzinojau kad ir citrusiniai netinka visdar 🤦‍♀️😄

5. 2019.01.18 08:23 (prieš 4 mėn.)

KotrynaK parašė:
    Mamos, gal zinote kokia priemone su kuria pavyktu panaikinti pleiskaneles ant galvytes? Tai ne luobele. O tiesiog vietomis issausejusi galvytes oda ir daug smulkiu …

Nežinau kaip nuo pleiskanojimo, bet pas mus sisubinga luobelė, tiesiog baisi! Tai pediatras patarė kremuką vakar- baby bene -> https://g.co/kgs/mmtoZV
    Nu nuostabus dalykas. Šiandien pakartosime , bet vakar nuo vieno panaudojimo jau toks rezultatas iškart 👍🏻!

1
  6. Emilytė 7 mėn.

2019.01.18 08:28 (prieš 4 mėn.)

vivaska parašė:
    Vaje kiek daug nevalgot! Bet gi ne visiems siems produktams alergija?

As cia neklausta ilysiu 😅 su alergijom sunku, nes alergenas maziuku organizme apie dvi savaites gali buti, tai kartais sudetinga taip iskart issiaikinti nuo ko beria. Bent as tai ilga laika ribojau viska, o paskui po produkta per savaite ar pan. O kai dar tik trys menesiai nepilnai mum, tai nelabai ka ir atrinkau 🤔

1
  7. 2019.01.18 08:28 (prieš 4 mėn.)

Anata parašė:

O aš kaip tik jų nusipirkau

8. 2019.01.18 08:48 (prieš 4 mėn.)

vivaska parašė:
    Reiks ir man pabandyt, nes labsi noriu 😄 Nestumo metu valgiau daug obuoliu, bet jie pucia pilva man paciai ziauriai, tai nors teoriskai vaikui gali ir nepust, psich…

As irgi obuolius vienintelius nuo pradziu valgau, tik odeles nusilupu, nes esu girdejusi, kad nuo ju cia pucia pilva tai del visa ko taip ir dariau ir viskas ok

9. 2019.01.18 08:51 (prieš 4 mėn.)

O aš zinokit valgau visko po truputį, tik silkes, kopūstų ir rūkytų gaminių neragavau per tą laiką. Pieno produktus valgiau nėštumo metu, valgau ir dabar. Nuo kolkas mes puikiai tvarkomes. Keli spuogiukai ant veido buvo atsiradę kai suvalgiau 1 mandariną. Bet dabar ir prie to priprato. Žindymo kursuose, mums sakė, kad visko su saiku galima valgyti, tik vengti rūkytų gaminių, česnako, svogūno, aštrių prieskonių, nes keičia pienuko skonį.

10. 2019.01.18 09:11 (prieš 4 mėn.)

Aš irgi visko valgau 😋 privengiu tik marinuotu produktu kur daug acto, nes nuo jo mums iskart uzpakaliukas sureaguoja 🙈 ir burokeliu nebevalgau, nes pilvuka pucia..
    Ai, dar riesutu labai saikingai, nes nuo ju beria veiduka 😯

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.