2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.01.18 12:10 (prieš 1 mėn.)

IngaN. parašė:
    O aš nesuprantu savo vaiko valgymo, niekaip neperprantu 🤦‍♀️ Valgo kas tris valandas, visiškai reguliariai, tai nemanau, kad taip būna dėl buvimo, pvz, nealkanu 🤔 K…

Nematau cia nieko keisto tai jus juk irgi kartais 2, o kartais 3 sumustinius suvalgot😀 mano vaikas valgo 7-15 min, bet pries nakties miegeli gali ir 40 min ant papo kabet. Juk papas ne tik maistas:))

1
  2. 2019.01.18 12:35 (prieš 1 mėn.)

Juszte parašė:
    Nematau cia nieko keisto tai jus juk irgi kartais 2, o kartais 3 sumustinius suvalgot😀 mano vaikas valgo 7-15 min, bet pries nakties miegeli gali ir 40 min ant pa…

Man keista dėl to, kad čia taip pradėjo darytis prieš kokias tris savaites. Iki tol būdavo labai ramiai ir 20 min ir viskas! Buvo galima pagal chronometrą tikrinti! 🤔🙄
    Na, bwt svorio priauga, ramus šiaip, tai tikriausiai nieko čia tokio 😊

3. 2019.01.18 12:58 (prieš 1 mėn.)

I.n.g.a. parašė:
    Labas, visada nosyte valau su juros vandenuku-kapsule, gal jus kazka kito naudojat? Efektyvesnio?

Jūros vandenukas sausina gleivine, geriau fiziologinis tirpalas

4. 2019.01.18 13:21 (prieš 1 mėn.)

Labaila parašė:
    Sveikos mamytes. As su tokia bedele, maniskiui 3menesiai. Visa laika buvo auksinis vaikas, jokiu bereikalingu asaru ar zirzlenimo. Bet kokias 4dienas pasidare labai…

Ar pries darant tyrima buvot padare pertrauka vartojimo? Mano vyresnelei buvo perdozuota ~280, issivale per 9 men. Nepanikuokit, jei nieko negalit pakeist

5. 2019.01.18 13:39 (prieš 1 mėn.)

I.n.g.a. parašė:
    Pasirodom kaip mes jau zaidziam su broliu

Oho!!! Kiek masinu 😂😂👍😍

as_as_as parašė:
    Merginos- kurios mp maitinat- ar valgot pvz silke?

As valgau beveik viska. Tik kiausinio nevalgau, zemes riesutu ir aisku rauginto nieko, kopustu... o seip tfu tfu tfu mazei viskas tinka, su pirma dukra daug ko negalejau nes vis berdavo...

6. 2019.01.18 13:40 (prieš 1 mėn.)

Mano pupai turbut augimo suolis... nemiega gerai antra naktis jau ir vis valgo... dienos metu irgi prastai miega.. blaskosi, siandien pirma karta taip uzreke kad net issigandau... 😱 bet ji tik miego uzsimane... pirmas augimo suolis kuri pajutome.

7. 2019.01.18 14:01 (prieš 1 mėn.)

O pas mane (.) (.) pasiuto, pasidarė kaip balionai, mažylis net paimt normaliai negali, o kai paima pradeda tokia čiurkšle bėgti, kad ir pavalgo ir nusiprausia, o iš kitos upeliais pradeda tekėti Nu dar taip nebuvo
    Tai jau neištvėriau ir nusitraukiau, tai iš vienos krūties be jokio vargo 160ml, kai prie kelias dienas vos 60 pavyko nutraukti. Čia tikriausiai irgi kažkoks šuolis

8. 2019.01.18 14:04 (prieš 1 mėn.)

Valgau viską, kažkaip net minties nebuvo, kad reikia riboti. Matyt dėl to, kad nebuvo nei bėrimų, nei dieglių. Tik, kai cukraus pavartoju, tai jaučiu, kad puksi daugiau, todėl pradėjau kepti pyragą be cukraus, tai viskas Ok dabar

9. 2019.01.18 14:17 (prieš 1 mėn.)

Sviri parašė:
    O aš zinokit valgau visko po truputį, tik silkes, kopūstų ir rūkytų gaminių neragavau per tą laiką. Pieno produktus valgiau nėštumo metu, valgau ir dabar. Nuo kolka…

O jei česnakas ar svogūnas ne žali ? Irgi negalima? Jėgų jie sriuboj ar troškiny ?

10. Mažoji sesė 4 mėn. 2 sav.
    Vyresnioji sesė 9 m. 5 mėn.

2019.01.18 14:37 (prieš 1 mėn.)

NikoletaMarkusAdomėlis parašė:
    O jei česnakas ar svogūnas ne žali ? Irgi negalima? Jėgų jie sriuboj ar troškiny ?

Nerekomenduojama tik žalių valgyt. Tai aš tik žalių ir nevalgau. Tik nuo porų sriubos mano mažei pilvuką pūtė, bet pienuką gėrė.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras