2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2019.03.15)

1. 2019.01.18 22:05 (prieš 5 mėn.)

naminukas32 parašė:
    mums nustate atopini dermatita. bet uzsimine, kad maistas ne prie ko, bet as vistiek jau kuris laikas atsisakiau didziausiu alergenu. ziuresim ar kas pasikeis :hmmm…

Na mano akušere sale kad mane gali apriboti maiste, bet labai tikiuosi , jog pirma ištirs , prieš ką nors paskiriant. O siaip tai jie labai idomūs tie gydytojai- mažiukas, tam kad iširti ir tyrimą padaryt, bet tam kad eksperimentuoti hormoniniais preparatais- pakankamai didelis? Pikta.

2. 2019.01.18 23:54 (prieš 5 mėn.)

Ar matuojat temperetura bekontakciu termometru? Kiek matuoju, tiek skirtingai rodo.. Raso nutaikyti i kaktos viduri, ten temperatura 37, o centimetru patraukus i sona ir smilkiniuose 38.. Nieko nesuprantu🤔

3. 2019.01.18 23:54 (prieš 5 mėn.)

NikoletaMarkusAdomėlis parašė:
    Na mano akušere sale kad mane gali apriboti maiste, bet labai tikiuosi , jog pirma ištirs , prieš ką nors paskiriant. O siaip tai jie labai idomūs tie gydytojai- ma…

Zinok, cia visur taip ir Lietuvoj. Tu tyrimu neskuba daryt, nes jie netikslus buna tokiems maziems. Be to, buna greito ir leto tipo alergiju, tai greita tipa nustato duriu, o leta - lopo testu, kai klijuoja ant odos alergenus su pleistru. Dar is kraujo gali bandyt alergenu palete, bet vel gi, net ir privaciai tokiems maziukams nesiulo, nes alergenu labai daug, paletes fiksuotos, o vaikas daugeli alergiju tiesiog isauga ir nebutinai palete parodys pagrindine problema. Tai dieta isimant pagrindinius alergenus visai neblogas sprendimas butu, jei siuacija gereja, bandyt plest letai maisto asortimenta stebint vaiko berimus.

4. 2019.01.18 23:55 (prieš 5 mėn.)

gigi. parašė:
    Ar matuojat temperetura bekontakciu termometru? Kiek matuoju, tiek skirtingai rodo.. Raso nutaikyti i kaktos viduri, ten temperatura 37, o centimetru patraukus i so…

Matuoju, jei kyla tokiu neaiskumu - permatuoju su kontaktiniu. Mano termometra reik nukreipt i kaktos viduri ir is leto braukt link smilkinio, kol matuoji.

5. 2019.01.19 00:03 (prieš 5 mėn.)

AstaGri parašė:
    Matuoju, jei kyla tokiu neaiskumu - permatuoju su kontaktiniu. Mano termometra reik nukreipt i kaktos viduri ir is leto braukt link smilkinio, kol matuoji.

Pamatavau pazasty su gyvsidabriniu, tai irgi rodo 38.. nesuprantu to bekontakcio instrukcjos jei kaktos vidury 37 rodo🤦‍♀️ Ir skirtingose kaktos vietose skirtingai rodo.. Meningokoko skiepas nelabai patiko😞

6. 2019.01.19 00:12 (prieš 5 mėn.)

NikoletaMarkusAdomėlis parašė:
    Na mano akušere sale kad mane gali apriboti maiste, bet labai tikiuosi , jog pirma ištirs , prieš ką nors paskiriant. O siaip tai jie labai idomūs tie gydytojai- ma…

pikta buvo ir man, tuo labiau gydytojo abejingumu ligai. atrode, kad jis visazinis ir negali jam nieko papriestarauti. gydysimes savaip spec. voneles, kremai, mano dieta, oro drekinimas, dulkiu erkuciu profilaktika ir t.t. jei nepraeis iki puses metu - reikalausim tyrimu

7. 2019.01.19 08:40 (prieš 5 mėn.)

gigi. parašė:
    Ar matuojat temperetura bekontakciu termometru? Kiek matuoju, tiek skirtingai rodo.. Raso nutaikyti i kaktos viduri, ten temperatura 37, o centimetru patraukus i so…

Nuonkaktos vidurio vesk link smilkinio ir grizk atgal i viduri, reikia vest tokiu greiciu iki supypses turi but grizus i kaktos viduri

8. Gabrielė 7 m. 6 mėn.

2019.01.19 10:18 (prieš 5 mėn.)

gigi. parašė:

Turiu Microlife bekontakti, pirkau prie 7m pirmajai mergaitei. Bet jis mane daug kartu pavede, tai nusipirkau paprasta ir matuoju su juo 🙂 Su juo net ir matuojant pagal instrukcija gali netiksliai pamatuot, nes dar itakos turi ir aplinkos temperatura, negalima po miego is kart matuot, reik matuot tris kartus ir vesti vidurki... Nu man per daug reikalu 😄 Man tai nepasiteisines pirkinys.

9. 2019.01.19 10:45 (prieš 5 mėn.)

gigi. parašė:
    Pamatavau pazasty su gyvsidabriniu, tai irgi rodo 38.. nesuprantu to bekontakcio instrukcjos jei kaktos vidury 37 rodo🤦‍♀️ Ir skirtingose kaktos vietose skirtingai …

Aš net nepirkau bekontakčio, pasiakaičius kad jie dažnai vėjus rodo 😁 ir netrūksta man jo, lengvai paprastu pamatuoju temperatūrą pažasty

10. 2019.01.19 11:19 (prieš 5 mėn.)

Mano irgi microlife, bet visiskus vejus rode.. Matyt kita rusis, nes raso tiksliai kaktos vidury matuoti, o ten rodo, kad temperaturos nera, tik i sona ir jau yra.. Ir per visa kakta kiek tik nori skirtingu skaiciu rodo tai matavau gyvsidabriniu pazasty

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.