2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.02.28)

1. 2018.02.21 22:18 (prieš 9 mėn.)

galiuniaaa2007 parašė:
    kiek man sake gyd.kai daznai lakstai ir krutys labiau skauda dazniausiai kai jis sokteleja staigiai kazkiek.Man pvz. ryte krutys maziau skauda nei vakare, nes vakar…

O man vakare skauda labiausiai, ryte viskas ok buna labai silpnai ?

2. 2018.02.21 22:29 (prieš 9 mėn.)

Sandruke1 parašė:
    Sirdutee, as irgi treciadieni eisiu pas gydytoja

Tai lb lauksiu naujienu idomu lb

Lauralove parašė:
    Kaip jums merginos ar daznai lakstote i tuoleta? As laksciau o siandian kaskaip nebe.. keista taip turi buti

As tai lb daznai, kas valanda, kartais net daugiau. Ir nakti keliuosi, nors nepasakyciau, kad lb jau daug skysciu geriu..

Kalijaa parašė:
    Aš norėčiau paklausti, man pirmas nėštumas. Kokio maisto reikėtų atsisakyti? Aštraus? Žuvies, limonadų, nesveiko maisto? Ar galima kartais? Ir kokią knygą rekomendu…

Na aisku reiketu stengtis maitintis kuo sveikiau, bet nestukem taip jau nutinka kad uzeina mirtinas noras kokios picos ar siaip kokios nesamones astriai irgi galit valgyt jei megstat. Patikekit manim, jum pats maziukas "parodys" ko atsisakyti ir pamatysit ka nauja pamegsit. ;)

3. 2018.02.21 22:35 (prieš 9 mėn.)

O kaip del pozymiu jums visoms ?? Vienom bloga kitoms miegas ima ir t.t o man neskaitant kad krutine jautri ir pamaudena pilvo apacia daugiau nelb ka jauciu.

4. 2018.02.21 22:39 (prieš 9 mėn.)

man ryt echo ryte

1
  5. 2018.02.21 22:39 (prieš 9 mėn.)

Lauralove parašė:
    O man vakare skauda labiausiai, ryte viskas ok buna labai silpnai ?

tai cia normalu

6. 2018.02.21 22:53 (prieš 9 mėn.)

Aurejja parašė:
    O man pvz is vis ju neskauda, net kai ateina mano dienos ju nemaudzia...

Man taip neskauda, bet gal visų požymiai šiek tiek skiriasi. Ir manęs beveik nepykina, gal tik porą vakarų pykino?

7. 2018.02.21 22:54 (prieš 9 mėn.)

@zylute parašė:
    Man taip neskauda, bet gal visų požymiai šiek tiek skiriasi. Ir manęs beveik nepykina, gal tik porą vakarų pykino?

mane pykino diena nakti nuo 5 iki 7 sav.keista nu kartais dabar papykina ir viskas

1
  8. 2018.02.21 22:55 (prieš 9 mėn.)

Matau jus jau cia patyrusios:)noreciau paklausti kada reiketu eiti 1 skanui ,as is VLN ,gal patarsit pas ka geriau eiti ?

9. 2018.02.21 23:06 (prieš 9 mėn.)

Marga 2 parašė:
    Matau jus jau cia patyrusios:)noreciau paklausti kada reiketu eiti 1 skanui ,as is VLN ,gal patarsit pas ka geriau eiti ?

as ejau echo 5.3bet mate tik ,kad gimdoj ir sake vystosi.Dabar ryt eisiu.Jeigu norit daugiau pamaryt ir sirdele tai eikit kokia 7sav. o seip anksti eina tam kad patvirtinti,kad gimdoj

10. 2018.02.21 23:07 (prieš 9 mėn.)

galiuniaaa2007 parašė:
    as ejau echo 5.3bet mate tik ,kad gimdoj ir sake vystosi.Dabar ryt eisiu.Jeigu norit daugiau pamaryt ir sirdele tai eikit kokia 7sav. o seip anksti eina tam kad pat…

Supratau,Aciu !!!

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.