2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.02.28)

1. 2018.02.23 20:27 (prieš 9 mėn.)

simasima parašė:
    Mano kraitelis visas tilpo į 600-700 ,įskaitant vežimus už 260+50 autokėdutė

Įmanoma, nes tikrai nebūtina pirkti prabangaus vežimo ar babyborno. Rūbelių aš irgi per daug pripirkau - liko nepanaudotų nei karto. Užtad antras vaikas išeina nemokamai ?

2. 2018.02.23 20:29 (prieš 9 mėn.)

Egledim parašė:
    Eme krauja, bet as kaip suprantu gal bendra, nieko nepaaiskino, nes naturaliai as apie ta prg nebuvau girdejus ir nepaklausiau. Bet sake, kad atsakymai geri ir tiek…

Tai aš galvoju, kad viskas ir yra gerai, jei sakė, kad tyrimai geri. Gal tiesiog nedetalizavo kas ten gerai.

3. Elija 7 m. 5 mėn.
    Liepa 12 m. 2 mėn.

2018.02.23 20:29 (prieš 9 mėn.)

naujoke_5 parašė:
    Sakau, kad gydytojai svetimo skausmo dažniausiai nejaučia.. Man prieėmime pasakė, kad būna moterų, kurios patiria 4 persileidimus iš eilės ir paskui sėkmingai pasto…

4 persileidimai ne daug. Man klinikose visu gerbiamas gyd Abraitis pasake,kad turejo paciante kuri patyre 17 persileidimu...

4. 2018.02.23 20:29 (prieš 9 mėn.)

Puikiausioji parašė:
    Įmanoma, nes tikrai nebūtina pirkti prabangaus vežimo ar babyborno. Rūbelių aš irgi per daug pripirkau - liko nepanaudotų nei karto. Užtad antras vaikas išeina nemo…

Gerai skamba

1
  5. 2018.02.23 20:30 (prieš 9 mėn.)

naujoke_5 parašė:
    Pritariu Jums. Kol neatsidūriau su problemomis man atrodė visi ginekologai geri. Bet kai atsiranda proglemų nesupranti ką jie mokėsi tiek metų jei nieko negali pata…

Aš dabar tokią išvada padariau kad ginekologija pas mus yra žiauriai pasenusi šaka, o va vaisingumas - naujiena. Tie ginekologai kurie jau seniai dirba jie tiesiog apie vaisingumą dar nieko nežino. Pripratę visus žiūrėti kaip rusų laikais, taip ir žiūri. O kad nauji tyrimai atsiranda kas metus, ir vis daugiau galima apie nėštumą sužinoti - jie tiesiog nesigina - o kam? Gi 4 kart persileisti normalu.... Man tai nesuvokiama... Va dabar jaučiu kaip hormonai užsiautėjo einu kokios arbatėlės pasidaryt

3
  6. 2018.02.23 20:30 (prieš 9 mėn.)

LiepElija parašė:
    4 persileidimai ne daug. Man klinikose visu gerbiamas gyd Abraitis pasake,kad turejo paciante kuri patyre 17 persileidimu...

Bet nemanau, kad 17 yra normalus skaičius....

7. 2018.02.23 20:30 (prieš 9 mėn.)

Puikiausioji parašė:
    Aš pirmam vaikui išleidau 2000 eur. Čia su vežimu - jis virš 1000 buvo... lovytė, autokėdė, babyborn ir rūbiukai pusmečiui.

pasiteisino toks brangus vezimas?

8. Elija 7 m. 5 mėn.
    Liepa 12 m. 2 mėn.

2018.02.23 20:30 (prieš 9 mėn.)

Egledim parašė:
    Eme krauja, bet as kaip suprantu gal bendra, nieko nepaaiskino, nes naturaliai as apie ta prg nebuvau girdejus ir nepaklausiau. Bet sake, kad atsakymai geri ir tiek…

Jeigu dar ligonineje,tai pamacius gyd paklausk. Tu turi teise zinoti savo tyrimu atsakymus ir ka butent tyre. ?

9. 2018.02.23 20:32 (prieš 9 mėn.)

LiepElija parašė:
    Ir as turejau persileidima,taip pat buvo nukritrs prg,tik ana karta isgelbeti nestumo nepavyko. Tikrai nereikia visoms tirtis to prg ir nervintis forumu prisiskaici…

Taip. Todėl patariu, kad toms, kurioms pirmas nėštumas ir viskas klostosi sklandžiai (nėra kraujavimų, tepimų ar pan.) tiesiog mėgaukitės tuo ir viskas bus gerai. Visokie pykinimi, užeinantys ir praeinantys maudimai yra visiškai normalu ir neturėtume dėl to panikuoti ir prisigalvoti nesąmonių. Džaiukitės gyvenimu ir mėgaukitės mažais dalykais.

3
  10. 2018.02.23 20:34 (prieš 9 mėn.)

simasima parašė:
    Mano kraitelis visas tilpo į 600-700 ,įskaitant vežimus už 260+50 autokėdutė

nu as noreciau irgi tilpti 800-1000,kazkaip nera noro purkti prabangaus vezimo,o kaip suprantu cia brangiausias dalykas

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.