2018 m. VASARIO mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2018.01.02)

1. 2017.12.12 20:08 (prieš 12 mėn.)

Yumi parašė:
    vat tas ir yra kad ne. issiskyre. bandziau as jai vis graziai sakyt, kad turi koki rimta susirast. pati logiskai mastau, kad tada atstotu. ir gal tokia pikta nebut…

Mano vyro vyriausia sesė tai net po kaklu brūkštelėjo, kai rodė, kaip aš jos broliui su savo vaikais nusibodau Dabar dar nežino, kad laukiuosi, tai irgi pjojoj kas bus, kai pamatys.... O gyvena ji tam pačiam mieste

2. 2017.12.12 20:10 (prieš 12 mėn.)

ie.va parašė:
    darirdar.lt/lansinoh-kremas-speneliams-su-lanolinu-40-ml?search=Lansinoh čia yra

Tai to kremo yra daug kur, o va drėgnų servetėlių Lansinosh nėra

3. 2017.12.12 20:14 (prieš 12 mėn.)

Aiškutė parašė:

darirdar.lt/lansinoh-dregnos-serveteles-kudikiams-72-vnt?search=Lansinoh yra ten pat

4. 2017.12.12 20:15 (prieš 12 mėn.)

Aiškutė parašė:

oi ne, serveteliu nezinau, as tik krema naudojau...

5. 2017.12.12 20:19 (prieš 12 mėn.)

Aiškutė parašė:
    Mano vyro vyriausia sesė tai net po kaklu brūkštelėjo, kai rodė, kaip aš jos broliui su savo vaikais nusibodau Dabar dar nežino, kad laukiuosi, tai irgi pjojoj…

vajej vajej. nesuprasiu tokiu zmoniu niekad. mes su broliu kad ir mazai bendraujam, bet dziaugemes vienas uz kita. o jo zmona man kaip sese. maniau ir cia taip bus. bet kuo toliau tuo didesnis sudas gaunasi.... ?

1
  6. 2017.12.12 20:23 (prieš 12 mėn.)

Sveikos, jau antra diena stipriai duria, lyg degintu pilva virsuje po desine krutine.. paspaudziu paminkau nera jokio guzo ar ko, bet skauda.is pradziu galvojau gal liemenukas kazkaip remiasi ir spaudzia, bet ne. ant desinio sono gulet ir uzmigt negaliu, nes skauda. pas gine poryt, ar vaziuoti i ligonine? beibis juda kaip visad, jauciuosi gerai.

7. 2017.12.12 20:28 (prieš 12 mėn.)

Žiūrėjau, jau yra emamoj ir servetėlių

1
  8. 2017.12.12 21:06 (prieš 12 mėn.)

Aystukas parašė:
    Sveikos, jau antra diena stipriai duria, lyg degintu pilva virsuje po desine krutine.. paspaudziu paminkau nera jokio guzo ar ko, bet skauda.is pradziu galvojau gal…

Aš su šitu jausmu jau nuo 25sav gyvenu... Man gerokai sustiprėja kai ilgiau pasėdžiu vienoj vietoj, o vakarais kai jau lovoj guliu ant šono atrodo šonkaulis lipa vienas ant kito. Žinoma, jūs pasitarkite su savo gydytoja ? Mano atveju gimda lipo (gal dar ir dabar vis dar lipa :D) į viršų, gaunasi organų stūmimas kas ir sukelia tą aštrų skausmą, be to ten dar kažkoks raumuo tarp sonkaulių yra tai ir jis tempiamas... žodžiu man pasakyta buvo - pagimdysiu ir praeis, nes su organais viduje viskas ok, bet čia grynai fiziniai kūno pokyčiai

1
  9. 2017.12.12 21:47 (prieš 12 mėn.)

Zuzo parašė:
    Aš su šitu jausmu jau nuo 25sav gyvenu... Man gerokai sustiprėja kai ilgiau pasėdžiu vienoj vietoj, o vakarais kai jau lovoj guliu ant šono atrodo šonkaulis lipa vi…

Na jo, panasiai ir galvojau. man tas skausmas is tikruju jau pora savaiciu, bet budavo trumpas, kartais. O vakar siandien viskas. Guliu ant kairio sono dabar ir desini vistiek ten duria.. Greiciau ketvirtadienis bus aisku

10. 2017.12.12 21:50 (prieš 12 mėn.)

marijanaa parašė:
    Man su pilvo tempimu lygiai tas pats, nuolatos įsitempęs ir kietas jau nuo 20 savaites, tai va taip ir vargstu jau 2 mėnesius su tokiu pilvuku, nors magni geriu, be…

Gerkit daugiau vandens, organizmui skysciu truksta

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
Dovanoju!
80 | 9-15 mėn.
0,60 €
62 | 1-3 mėn.
0,90 €
68 | 3-6 mėn.