2018 m. VASARIO mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2018.01.02)

1. Nestuke antra karta
    2017.12.13 09:25 (prieš 6 mėn.)
    2017.12.13 09:25 (prieš 6 mėn.)

Avokad parašė:
    Pas mus Siauliuose sninga! ??

pas mus Klp graziai pirmadieni prisnigo, tokia tikra ziema is ryto, po pietu balos telksojo

2. User has not uploaded an avatar
    2017.12.13 09:26 (prieš 6 mėn.)

8 m. 1 mėn.

2017.12.13 09:26 (prieš 6 mėn.)

Nestuke antra karta parašė:
    nu bet rimtai, ar kest skausmus ar numalsint geriau..juk ne tonom tie vaistai..mano gydyt isvis yra atsipalaidavus, leidzia ir kava gert, tai daznai ryte lepinuosi,…

Nežinau jūsų situacijos dėl galvos skausmų, bet aš turiu stiprią migreną...Jei užeina galvos skausmas-3-4 dienos esu iškritus iš gyvenimo, vemiu kas 10-15 min+beprotiškas skausmas.....trys gydytojai man LIEPĖ gerti vaistus, o ne taip kankintis, nes tas skausmas labai kenkia vaikeliui...Ačiū D, skausmas stiprus pasireiškė nuo 19 savaitės, neštumo pradžioje būdavo vos vos-galėdavau atsigulus pakentėt...Tai dabar kai užeina migrena - arba tenka gerti ibumetiną arba leistis ketanovą (į mėnesį panašiai 2 kartai ), kol kas viskas gerai, lėlytė sveika, mama irgi be skausmų

p.s. man paracitamolis galvos skausmo nenumuša, jį paliksiu tik temperatūtai numušt

1
  3. Nestuke antra karta
    2017.12.13 09:31 (prieš 6 mėn.)
    2017.12.13 09:31 (prieš 6 mėn.)

niu viskas tvarkoj, pildau sodroj internetu, o vaiko prieziuros ismoka nereikia spaust? cia kai gims ar ne? sorry, zinau kad simta karta buvo kalbeta

4. 2017.12.13 09:33 (prieš 6 mėn.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2017.12.13 09:33 (prieš 6 mėn.)

.Zemyna. parašė:
    Labas rytas As maitinau 1.5 metu, niekada neturejau jokiu problemu, gyvenime tepalu nei karto nesu tepusi.

O vat kaip zinoti, kaip teisingai paduoti ir kad gerai paimti ta kruti vaikelis? ? neisivaizduoju net kaip su maitinimu seksis, labai noreciau pati maitinti vaikuti, bet to maitinimo turbut bijau labiau nei gimdymo ?

5. Ritkins
    2017.12.13 09:38 (prieš 6 mėn.)
    2017.12.13 09:38 (prieš 6 mėn.)

.Zemyna. parašė:
    Labas rytas As maitinau 1.5 metu, niekada neturejau jokiu problemu, gyvenime tepalu nei karto nesu tepusi.

As irgi tos nuomones nors dar patirties neturiu, tikiu tuo. Toks stebuklingas procesas kaip zindymas negali buti xalingas nei vienai pusei, jeigu atliekamas teisingai
    Buvau 5 paskaitose apie tai ir dar guli knyga eileje matos turbut kaip laukiu tos akimirkos kai galesiu pamaitint
    Prieziurai visos lektores minejo kremas turi buti lanolino pagrindu. is konkreciu priemoniu tai butu Maria nipple, purelanas, daktarinas. Cia kaip suprantu tepalai.
    Kompresams geriausi multimam arba kopusto lapas is saldytuvo, 20min po zindymo
    Bepantenas labai peikiamas, nes jis nuodingas vaikui, jokiu indikaciju ar kontraindikaciju kudikiams info lapelyje nenurodyta, uz tai jie gauna daug skundu. Vaikas negali jo nuryti, mums grieztai pasakyta buvo juo netepti speneliu.

Cia info is paskaitu, dalinuosi ka gavau, siaip tai tikrai neturiu kompetencijos vertinti sita info, bet pasitikiu lektoriu kompetencija ir patirtim.

3
  6. Ritkins
    2017.12.13 09:45 (prieš 6 mėn.)
    2017.12.13 09:45 (prieš 6 mėn.)

Avokad parašė:
    O vat kaip zinoti, kaip teisingai paduoti ir kad gerai paimti ta kruti vaikelis? ? neisivaizduoju net kaip su maitinimu seksis, labai noreciau pati maitinti vaikuti…

Jus kiek pamenu ne vilniete, tai paziurekit philips avent paskaitu tvarkarasti (fb paieskokit turetumet rast), lektore po visa Lietuva vazineja su puikia paskaita. Kalba paprastai ir aiskiai, zemiska kalba ir labai gerai diskutuoja situacijas, zodziu man lb patiko nors aventas finansuoja, nekiso jokiu prekiu, bet tikslingai siekia mamas ismokyti zindymo pagrindu. Mums besedint 2 mamytems padare diagnoze kas buvo negerai. Nu zodziu, rekomenduoju nuosirdziai, jeigu turit noro maitint pati, info labai naudinga ir pozos aptariamos ir kaip vaikuti laikyti, kaip apzioti kruti turi ir tt...

Galeciau nemazai apie tai kalbeti dabar, info susitinkau nemazai jeigu norit, vakare galeciau issamiau pasidalint, yik brukstelkit man
    Tikiuosi galesiu ir sau pritaikyt tas visas zinias praktiskai ir nekils dideliu sunkumu zindant.

3
  7. Aneliuke
    2017.12.13 09:46 (prieš 6 mėn.)

Avokad parašė:
    Pas mus Siauliuose sninga! ??

Geras, vakare tevams paskambinus paklausiu ar pas juos nesnigo, jie netoli siauliu gyvena pas mus tai toks pavasaris, saule sviecia

8. evra

Ugnė 9 m. 2 mėn.

Skaiciau daug visko,klausiau pamokymu kaip teisingai paduoti krutine kudikiui,bet vistiek teko susidurti su speneliu skausmu. Ir ligoninej pagimdzius seseles ir daktares,konsultavo ir rode visa procesa, bet ne visoms pavyksta,o tarp ju esu ir as. Drauge pries menesi antra vaika pagimde,teko nusitraukineti piena, nes nugrauze spenelius iki kraujo. Atrodo info iki soties, bet ne visoms sekasi... desiu kompresus, kentesiu, bet vistiek maitinsiu

9. Adelaina
    2017.12.13 09:55 (prieš 6 mėn.)
    2017.12.13 09:55 (prieš 6 mėn.)

Aneliuke parašė:
    Ka jus veikiat, mamytes, dabar per dienas, kai jau atostogaujat? as jau ateinanti 2dieni iseisiu gimdymo atostogu oficialiai, nors esu dekrete

As gyvenu ramiu ritmu - susiplanuoju, kad ka nors susitvarkysiu namuose (vakar pvz tvarkiau drabuziu komoda, nes visko buvo prigrusta). Labia geras laikas tai daryti, o ir nesunku Gimus vaikeliui nebe tas bus galvoje, tai dziaugiuos tokia proga.
    Dar rupinuosi kaledinemis dovanomis ir ko dar truksta gimsianciai dukrytei.
    Ir dar susitinku su draugemis, kiek jegos leidzia
    Zinoma, vizitai pas gydytojus taip pat plane Noreciau dar I koki baseina pavazinet, bet neturiu maudymuisi tinkamos aprangos, o taip nesinori pirkti kazka dabar sau, kas paskui tikrai nebetiks

10. User has not uploaded an avatar
    2017.12.13 09:56 (prieš 6 mėn.)
    2017.12.13 09:56 (prieš 6 mėn.)

O man jau dabar speneliai labai skausmingi...vakar pastebėjau,kad tokie net raudonai raudoni..pati krūtinė nieko..tik speneliai... net neliečiant jaučiu,kad maudžia..jau pradeda erzinti.. net baisu pagalvoti,kad dbr kasnors galėtų kanors su jais nuveikti.. verkčiau.. prisiskaičiau daug info apie žindymą..buvau kursuose.. labai noriu žindyti..bet jei taip bus ir po gimdymo tai bus ašarų kalnai kol praeis jautrumas...

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.