2018 m. VASARIO mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2018.01.02)

1. Aneliuke
    2017.12.13 13:29 (prieš 1 mėn.)
    2017.12.13 13:29 (prieš 1 mėn.)

ie.va parašė:
    Neee aš ta kuri nemaitino ir nemaitinsiu dabar tad esu prisiklausius visko savo gyvenime

oi, aš irgi, kai pasakiau vyro tetai, kad maitinau 1,5mėn, tai ji paklausė kodėl, tai juk taip blogai, kaip tu taip galėjai o aš jai tada atsakiau, kad čia mano reikalas, jos marčia maitino 2 metus, tai per šventes pastoviai prie stalo tas vaikas jos papų ieškodavo, atsiprašant, tai man vaizdas tikrai nemaloniausias bet patyli ir tiek... o kai su pirmu buvau nėščia, tai vienas vyras, kurį mačiau pirmą kartą, nes draugės pažįstamas, paklausė kodėl aš keptą duoną su česnaku valgau, aš atsakiau, kad noriu ir valgau, jis mano sako, bet tavo pieno kokybė bus prasta, aš tada išžižiojau, nepažįstamas vyras man aiškina kaip aš turiu maitintis nėštumo metu ir šneka apie mano pieną, aš jam atsakiau, kad rūpintųsi savo reikalais ir pasakiau, kad etiketo išmoktų, nes buvau šokiruota tada, visiškai svetimas žmogus

6
  2. ie.va
    2017.12.13 13:32 (prieš 1 mėn.)
    2017.12.13 13:32 (prieš 1 mėn.)

Aneliuke parašė:
    oi, aš irgi, kai pasakiau vyro tetai, kad maitinau 1,5mėn, tai ji paklausė kodėl, tai juk taip blogai, kaip tu taip galėjai o aš jai tada atsakiau, kad čia mano r…

Manęs nejaudina kas kaip ką daro aš darau kaip aš noriu ir kaip man geriau medalių man nereikia, badu niekas nemiršta. Jei kažkam "skauda", tai ne mano bėdos

3
  3. Aneliuke
    2017.12.13 13:33 (prieš 1 mėn.)
    2017.12.13 13:33 (prieš 1 mėn.)

Adelaina parašė:
    Apie skiepus tai as jau seniai esu pasizadejusi neskaityti nieko ir nebendrauti apie juos forumuose, nes OMG

aš vienam forume diskutavau apie skiepus, tai tiesiog kas prieš skiepus tave tiesiog "sudaužo" visos supuolusius dar kai pasakiau, kad vaiką nuo meningokoko paskiepijau, tai prasidėjo dar žiauriau... apie skiepus aš nebekalbu, nes pagal priešininkes, tai juk ten yra aborto liekanų, vištų gemalų ir visi miršta pasiskiepiję mintį pagavot, man rodos

10
  4. Aneliuke
    2017.12.13 13:38 (prieš 1 mėn.)
    2017.12.13 13:38 (prieš 1 mėn.)

ie.va parašė:
    Ne mano kantrybei, nei malonumo nieko. Pirmo nemaitinau ir man vien pliusai tik tame buvo, tai ir dabar nepradėsiu žaist

mano buvusi bendradarbė buvo labai už maitinimą kuo ilgiau, ateidavo į darbą pasisvečiuoti ir kievieną kartą maitindavo darbe, pas mus buvo darbe ir vyrų, tai jiems nelabai būdavo malonu, nes ji to nelabai slėpdavo, man asmeniškai irgi nepatinka toks atvirumas to žindymo... ir aš kai jos paklausydavo kaip sunku vaiką auginti, nes reikia žindyti ir pan., (tuo metu jau buvau nėščia) aš galvojau, Dieve, kad tik nebūčiau tokia motina kaip ji, nes iš šono atrodė, kad ji žiauriai nelaiminga mama, aš nenorėjau tokia būti ir tikiuosi netapsiu, o ji visad atrodė žiauriai pavargus, išsekus, nors turėjo daug pagalbininkų, ir po to kai gimė vaikas, supratau, kad ji tiesiog žindė per prievartą ilgą laiką, todėl ir buvo tokia nelaiminga

2
  5. .Zemyna.
    2017.12.13 13:45 (prieš 1 mėn.)
    2017.12.13 13:45 (prieš 1 mėn.)

Aneliuke parašė:
    aš vienam forume diskutavau apie skiepus, tai tiesiog kas prieš skiepus tave tiesiog "sudaužo" visos supuolusius dar kai pasakiau, kad vaiką nuo meningokoko paski…

as nuo meningokoko skiepinsiu abu, net kalbu but negali. Dar tokie brangus skiepai..o kai vaikai numirsta tai ka tada tos mamos sako? skescioja rankomis.

6. Nestuke antra karta
    2017.12.13 13:48 (prieš 1 mėn.)
    2017.12.13 13:48 (prieš 1 mėn.)

Na as ramesne, daugiau mamyciu uz paracetamoli nei pries:))

7. Adelaina
    2017.12.13 13:50 (prieš 1 mėn.)
    2017.12.13 13:50 (prieš 1 mėn.)

Simzu parašė:
    Na priklausomai nuo klasifikacijos kuria remiates.. bet ji teisingiau priskirti prie antipiritekų nei prie nesteroidinių jis uždegiminio proceso taip neveikia kai…

Na, nesinori sudetingai cia pripilstyti, tad ir surasiau kuo paprasciau

Velnias, nestumo metu geriau jau nieko neskaudetu, ypac dantu kokiu

1
  8. User has not uploaded an avatar
    2017.12.13 13:51 (prieš 1 mėn.)
    2017.12.13 13:51 (prieš 1 mėn.)

Sveikos, anksciau rasiau , kad itaria “ simfizita” , padidejusi savarzos issiskyrima. Siandien buvau Kauno klinikose pas traumotologa... pirmas ispudis “ ko tu cia atejai?”. Tada paaiskinau, kad vos paeinu, apsiversti lovoje negaliu, skausmai didziausi, bijau, kas bus toliau, kaip pagimdysiu... tai paaiskino, kad sita diagnoze galetu tikslei nustatyti tik su rentgenu, o jo dabar daryt negalima. Zodziu kentet lieka... as labiausiai norejau suzinoti ar galiu gimdyti pati, nors net ant stalo neuzlipciau... tai liepe paciai prasyt ir tartis del cp. Tai gal yra Kuri daresi cp kauno klinikose? Taretes ar tiesiog vaziavot tiesiai? Lankausi Mazylyje, bet jei cp daryt man klinikos rimciau atrodo. Gal kokiu patarimu turit?

9. Adelaina
    2017.12.13 13:54 (prieš 1 mėn.)
    2017.12.13 13:54 (prieš 1 mėn.)

karmi parašė:
    Sveikos, anksciau rasiau , kad itaria “ simfizita” , padidejusi savarzos issiskyrima. Siandien buvau Kauno klinikose pas traumotologa... pirmas ispudis “ ko tu cia …

As turiu problemu su stuburu, tai mane visos gydytojos atkalbejo nuo vizito pas chirurga ar neurologa siuo klausimu (ir net nedave siuntimo) - tipo nieko jis nepasakys, o jei ir parasys rekomendacija, tai vistiek gimdymo namuose padarys kaip jiem reikia. Va, rentgeno irgi negales padaryti, tai is siaip apziuros jokios naudos. Likau sokiruota Atseit, svarbu tu pagimdyk kuo pigiau (nes nu cp kainuoja daug daugiau), o paskui jeigu liksi invalide, tai jau ne ju problemos

10. Aneliuke
    2017.12.13 13:57 (prieš 1 mėn.)
    2017.12.13 13:57 (prieš 1 mėn.)

.Zemyna. parašė:
    as nuo meningokoko skiepinsiu abu, net kalbu but negali. Dar tokie brangus skiepai..o kai vaikai numirsta tai ka tada tos mamos sako? skescioja rankomis.

aš taip ir parašiau, kad padarysiu viską, kad apsaugočiau savo vaikus, jeigu yra galimybių tai man viena paaiškino, kad ji atpažins pati meningokoką ir išaiškins gydytojui, kad čia tikrai meningokokas, nes gydytojai ir ne visada atskiria, sako, bet aš atskirsiu, nu ką su tokia galima diskutuoti, kuri paskaičius porą straipsnių gudresnė už medikus jo, brangūs, bet ne visų pinigėlių iškart reikia mes net polikliką perrašėm, tam kad paskiepitume pigiau, nes pas mus poliklinijoj 150eur, o kitur 92eur, ir skiepija tik savo pacientus, kitų ne... aišku, tie skiepai, 100proc neapsaugo, bet 80proc tų meningokoko atmainų apsaugo, vaikui tik temperatūra buvo pakilus iki 37,8 ir buvo jautresnis truputį, šiaip lengvai pernešė tuos skiepus o dėl tų nemokamų žadamų skiepų vaikams bet nelaukiau, nes taip ir nesupratau ką skiepys nemokamai iš pradžių sakė, kad visus iki metų nemokamai, dabar paskutinį kartą skaičiau, kad tik naujagimius, tai nebesuprantu, gal kas žino? ar vasarinukai gaus nemokamus skiepus?

3

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.