2018 m. VASARIO mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2018.01.02)

1. Vartotojas blokuotas

2017.12.17 21:12 (prieš 10 mėn.)

ar pirkote kasnors korsetą po gimdymo?

2. 2017.12.17 21:24 (prieš 10 mėn.)

Aneliuke parašė:
    ar pirkote kasnors korsetą po gimdymo?

Nepirksiu aš, nebent labai jau išplerčiau. Nelikdavo man to pilvo gan greitai, nors ką gali žinoti, ne jaunyn einam..

3. 2017.12.17 21:39 (prieš 10 mėn.)

Avokad parašė:
    Tai suprasciau hormonus, jei as pati kazko prikalbeciau, dabar lieku tik issiliejimui skirtas asmuo, gryzta po darbo mervuotas, tai jau as kalta, kas nors paskambin…

Nepaguosiu.mano situacija tokia pat. Su laiku bus tik blogiau.

4. 6 m. 4 mėn.

2017.12.17 21:40 (prieš 10 mėn.)

Avokad parašė:
    Tai suprasciau hormonus, jei as pati kazko prikalbeciau, dabar lieku tik issiliejimui skirtas asmuo, gryzta po darbo mervuotas, tai jau as kalta, kas nors paskambin…

Zinokit manau reikia pakenteti... vyrui dar sunkiau nestumo laikas kartais buna.... po oirmo nestumo mes su vyru issikalbejom, sako man kartais budavo dar didesni kriziu etapai, tu nurasydavai harmonus nestumui, o man sako simtai minciu, ar gerai auginsim vaika, ar busiu geras tete, ar busiu pajegus islaikyt seima, ar nenuvilsiu saves. Nzn mano aplinkoj visom beveik motetim buvo ir yra ta “pogimdymine depresija”. Vienom didesne, kitom mazesne. Turim dvejus draugus kurie issiskyre
    Gimus vaikui. Tiesiog nesusitvarke su viskuo. Ir atrode jiem
    Lengviausias kelias sukti skirtingais keliais.

2
  5. Neegzistuojantis vartotojas
    2017.12.17 21:41 (prieš 10 mėn.)

auksinepelene parašė:

Nu bet kas cia tiems vyrams yra? Buvo gerai viskas, staiga tapo nebe. Idomu kokios priezastys, nes jos tikrai turi but

6. 2017.12.17 21:52 (prieš 10 mėn.)

Adelaina parašė:
    Nu bet kas cia tiems vyrams yra? Buvo gerai viskas, staiga tapo nebe. Idomu kokios priezastys, nes jos tikrai turi but

Nezinau. Gal pajunta galia kad mes priklausomos patampam. Nes tie pinigai su jo alga lyginant ner dideli.galvoja kad nieko neveikiam namie..mano atveju nespejau grizt I darba. Per tuoos tris metus namie ka as maciau. Nieko.tapau jam nebeidomi. Negrazi. Rutina ir priekaistai ir lova paveike. Vaikui ir namam atiduodu visa save o visur priekaistauja. Vienintelis geras dalykas ka apie mane pasako tai kad esu gera mama. Sunku. Ir nebetikiu kad viena diena vel ims ir prades gerbti.

7. 6 m. 4 mėn.

2017.12.17 21:58 (prieš 10 mėn.)

auksinepelene parašė:
    Nezinau. Gal pajunta galia kad mes priklausomos patampam. Nes tie pinigai su jo alga lyginant ner dideli.galvoja kad nieko neveikiam namie..mano atveju nespejau gr…

Bet
    Niekas jusu neisgelbes tik jus pati!!!! Paaugs siektiek antras vaikas, atraskit savo hobi, pradekit sportuoti, susitikinekit su draugem, istikro maziau demesio reikia skirti tiem musu diedam ir tada jie patys bega paskui mus ;) moteriai tiesiog drauuuudziama gyventi del vyru!!!!!

5
  8. Vartotojas blokuotas

2017.12.17 22:20 (prieš 10 mėn.)

Adelaina parašė:

bet aš kažkaip nemanau, kad čia tik vyrai kalti, nebūna vienas žmogus kaltas, bet visad moterys kaltę nurašo vyrams, čia jau įprasta pas mus... giliau pakapščius tai, manau, tikrai ir moterys būtų kaltos ne mažiau... kiek mačiau skyrybų artimųjų aplinkoje, tai kas keisčiausia, kad moterys žymiai blogiau ir žiauriau elgėsi... o tai buvo mano giminaitės... tad kažkaip gal reikėtų pažiūrėti pačioms ką netaip darom ar sakom...

1
  9. 2017.12.17 22:26 (prieš 10 mėn.)

auksinepelene parašė:

Man tas pats.. Tik blogyn..

10. 2017.12.17 22:35 (prieš 10 mėn.)

Aneliuke parašė:
    bet aš kažkaip nemanau, kad čia tik vyrai kalti, nebūna vienas žmogus kaltas, bet visad moterys kaltę nurašo vyrams, čia jau įprasta pas mus... giliau pakapščius ta…

Nežinau nežinau... Aš labai taikausi, mano vyras labai sunkaus charakterio.. Sunku nupasakoti. Kartais parodo gerumą, bet kasdien kaltina ir žemina, nors tikrai nesu višta.. Tiesiog nebeturi nė lašo kantrybės ir pagarbos man. Neatsakau išvis į jo replikas ir bambėjimus, nes nenoriu karo, bet ir pats vienas įsikarščiuoja, prišneka labai labai bjaurių dalykų. Ir niekada neatsiprašo. Niekada.

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.