2018 m. VASARIO mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2018.01.02)

1. 2018.01.01 22:08 (prieš 1 m.)

DominykaGG parašė:
    As sutinku su jumis pilnai! Ko nezinojau, parsisiunciau pabandymui, kad ateiciai zinociau, ka galejau pas drauges paziurejau, paciupinejau, sese turi keturis vaikus…

tikrai taip, jeigu galimybė pačiupinėti "gyvai" yra aš tai labai mėgstu mamų tas muges, būtinai apsilankykit, vien dėl įvairovės verta nueiti, nes parduotuvėse tie rūbėliai, man asmeniškai labai vienodi, o ten ko tik nėra, aišku, yra tokių kainų užkeltų ir už nutepliotus, bet suplyšusius rūbus, nes kuo daugiau einu, tuo pastebiu, kad kainos kyla, o rūbelių yra tokių, kokius aš pvz., išmetu bet jau turiu kelias parduotuves iš kurių perku tam tikras prekes, nes labai pasiteisino su pirmagimiu, tai jų ir nekeisiu

1
  2. Liepa 7 m. 8 mėn.

2018.01.01 22:09 (prieš 1 m.)

.Zemyna. parašė:
    is uk siustis maciau 10 svaru jeigu isleidi daugiau nei 100, tai manau kad pigu, jeigu as pvz perku uz 300 svaru ir 10 svaru moku uz siuntima, tai man asmeniskai ka…

Bet tai vistiek pirkimas tas man ir yra nepatogus, kad turi maziausiai uz 100 svaru pirkt ,kad siuntimas butu padoresnis.
    Pirkau is uk dabar uzsisakiau uz 300svaru. Nu ir? Vistiek ne iki galo viska turiu,dasipirkt lt reiks bet kokiu atveju.

3. 2018.01.01 22:12 (prieš 1 m.)

lifeislife parašė:
    Del medziagos sutinku. Pradedant nuo to, kad vaikui tai tik naturalus pluostas turi buti, jokios sintetikos! Visada geriau paciupineti ir tada tik pajauti ta kokybe…

aš taip giliai nežiūriu, kai perku ir apie vergaujančius dirbančiuosius negalvoju kad natūralūs tai taip, bet ta pati 100proc medvilnė gali būti skirtingo apdirbimo ir pan., gali būti parašyta, kad gryna medvilnė, bet lieti ir jauti, kad tikrai ne o šiaip tai tikrai gali būti kokybiška ir pigiai, juk yra šalių, kur 20eur per mėnesį žmogus gauna, tai nematau kuo stebėtis...

4. 2018.01.01 22:17 (prieš 1 m.)

Aneliuke parašė:
    aš taip giliai nežiūriu, kai perku ir apie vergaujančius dirbančiuosius negalvoju kad natūralūs tai taip, bet ta pati 100proc medvilnė gali būti skirtingo apdirbi…

Vat ka as ir turiu galvoje! Kad tikrai buna, kad raso medvilne, o paciupini ir oops, na tikrai ne! Ir manau, dazniausiai tai visgi tokia situacija pasitaiko visokiuose aliexpressuose

Tai kaip ir sakiau, gali but kokybiska ir pigu, bet uz kokia kaina. Na, cia mano labiau mintys tiesiog kas ka nori, tas ta perka juk

3
  5. 2018.01.01 22:18 (prieš 1 m.)

Lauris parašė:
    Bet tai vistiek pirkimas tas man ir yra nepatogus, kad turi maziausiai uz 100 svaru pirkt ,kad siuntimas butu padoresnis.

tai kiek jūs rūbų prisipirkot už 300 svarų ir dar trūksta? aš tai pirmagimiui tiek pripirkau rūbų dar ir pati, kad du didžiausius maišus paaukojau kažkokiai mamytei jaunai, kuri laukėsi dvynukų, nes daugybė gražių rūbų man nepasiteisino dėl paprasčiausio nepatogumo pripirkau kelnyčių vaikui iki pusmečio, nu uždėjau kelis kartus, nu nesąmonė visiška, bent jau man, gražiausiai šliaužtinukai tokiam mažyčiui, bent jau man, aišku, kokie gražūs, ryškūs ir jau savaime puošnūs

4
  6. Liepa 7 m. 8 mėn.

2018.01.01 22:30 (prieš 1 m.)

Aneliuke parašė:
    tai kiek jūs rūbų prisipirkot už 300 svarų ir dar trūksta? aš tai pirmagimiui tiek pripirkau rūbų dar ir pati, kad du didžiausius maišus paaukojau kažkokiai mamyt…

Kaip matot man nepirmagimis. ?

1
  7. 2018.01.01 22:34 (prieš 1 m.)

Lauris parašė:
    Kaip matot man nepirmagimis. ?

ai, nepamačiau, čia gal visiems pripirkot? aš pagalvojau vienam kūdikiui rūbelių už 300svarų, oho, pagalvojau, kas ten per stebuklingi rūbai

1
  8. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.01 22:43 (prieš 1 m.)

Lauris parašė:

as tik apie siuntimo kaina. As nesusipirkciau gyvenime visko per 1 karta, mano pirkiniai is 6 skirtingu parduotuviu.

1
  9. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.01 22:45 (prieš 1 m.)

Aneliuke parašė:
    ai, nepamačiau, čia gal visiems pripirkot? aš pagalvojau vienam kūdikiui rūbelių už 300svarų, oho, pagalvojau, kas ten per stebuklingi rūbai

as iki 6 men susirinkau krepseli idomumo delei,gavosi virs 500 euru. Taip atrodo...atrodo tam vaikeliui idomu ka jis ten nesios ir uz kiek..

10. 2018.01.01 22:54 (prieš 1 m.)

.Zemyna. parašė:
    as iki 6 men susirinkau krepseli idomumo delei,gavosi virs 500 euru. Taip atrodo...atrodo tam vaikeliui idomu ka jis ten nesios ir uz kiek..

aš tai kai pirkau iš visur pirmagimiui viską, tai net neįsivaizduoju kiek išleidau rūbeliams, manau, irgi nemažai ir labai daug juk priperkam, o net neuždedam, bent jau aš atrodo tiek visko reikia daug, o iš tikrųjų žymiai mažiau visko, pradžiai iš pirmagimio kas liko naudosi, nes tie rūbeliai kaip nauji atrodo, kiek jie nešioti tokio mažo nieko nenoriu pirkti, nes nežinom ką turėsim o jeigu ir sužinosim, tai, manau, vistiek nepatikėsiu šį kartą, nes taip ilgai nežinojom kas bus

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.