2018 m. VASARIO mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2018.01.02)

1. 2018.01.02 11:21 (prieš 1 m.)

.Zemyna. parašė:
    Manes kokybe tai ten gyvenime netenkins niekada. Tokiais rubais rengciau vaika jeigu buciau isvis be pinigu ir negaleciau savo vaikui nei vieno rubo nupirkti..zmone…

aš nesu pirkusi iš ten vaikui rūbelių, ir išvis tik pirmą siuntinį gavusi, bet apie kokias jūs kainas šnekat vaikiškų rūbų? aš esu išsisaugojus labai gražių komplektukų berniukui po 20eur tai nepasakyčiau, kad tai yra taip pigu kaip jūs čia rašote, standartinė komplektuko kaina, kaip H&M ir pan., tikrai ne pigiau, bet jie taip ir pasiūti įdomiau, ir spalvos gražios, realybėj kaip būtų nežinau, bet bandysiu užsisakyti

2. 2018.01.02 11:22 (prieš 1 m.)

Mirakel parašė:
    Kalbant apie leliukiškus - vientisus Columbia, tai mano patirtimi irgi nepasiteisinęs kombis. Plonas, bet nešiltas, nors mano vaikai kaip ir aš nėra šilumamėgiai. I…

pabandykit lassie, man tai labai pasiteisino

3. Liepa 7 m. 8 mėn.

2018.01.02 11:24 (prieš 1 m.)

Aneliuke parašė:
    ai, nepamačiau, čia gal visiems pripirkot? aš pagalvojau vienam kūdikiui rūbelių už 300svarų, oho, pagalvojau, kas ten per stebuklingi rūbai

Visiem trim stengiausi,bet vistiek kaip minejau ne viska iki galo pirkau.juolab kaik daktare sake bus mergyte o po men jau berniukas,tai prisipirkau ir mergytei ir berniukui iki puse metu?

4. 2018.01.02 11:25 (prieš 1 m.)

DominykaGG parašė:
    As neatsimenu kada sau kazkoki ruba pirkau bet laikiausi tokios nuomones, kad reikia stengtis nestumo metu pirkti tokius rubus, kad ir po jo tiktu, tai ne tiek i…

aš sau irgi nieko šį nėštumą nepirkau, tik timpes dideles turėjo po pirmojo nėštumo likusias, bet jos ir ne nėštumo metu gerai, 3 sukneles nusipirkau, kurias nešiosi ir po nėštumo, toks pasiuvimas geras, o iš mamos žieminę striukę pasiskolinau, tai prasisukau gerai o kai sulieknėsiu, pasportuosiu tada ir gražaus ką nusipirksiu, dabar nematau prasmės

1
  5. 2018.01.02 11:33 (prieš 1 m.)

Aneliuke parašė:
    aš sau irgi nieko šį nėštumą nepirkau, tik timpes dideles turėjo po pirmojo nėštumo likusias, bet jos ir ne nėštumo metu gerai, 3 sukneles nusipirkau, kurias nešios…

Na as irgi tos prasmes nemaciau, bet va striuke nusipirkau, nes gan ilgai teko ir teks nesiot dar ja, bet is normaliu rubu skyriaus, tai galesiu ir kitais metais nesioti ar parduoti kokiai nestukei pigiau o as gerai suprtau, kad jus raset Ali 20€ komplektukas gali kainuot?

6. 2018.01.02 11:37 (prieš 1 m.)

Aiškutė parašė:
    Parodykit miegmaišiuką

Tik neislygintas dar, nes tik issiskalbiau

1
  7. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.02 11:42 (prieš 1 m.)

DominykaGG parašė:
    As neatsimenu kada sau kazkoki ruba pirkau bet laikiausi tokios nuomones, kad reikia stengtis nestumo metu pirkti tokius rubus, kad ir po jo tiktu, tai ne tiek i…

Kiek pamenu pilvukas nedidelis pas jus, gal del to ir pavyksta, arba tiesiog pries tai nesiojote kaip sakote oversize megstukus tai ir neprireike naujo garderobo pavydziu jums! Nes paciai teko nemazai isigyti nauju rubeliu, ta prasme, kad i savo senuosius ganetinai anksti pradejau nebetilpti ? pirkau is mamyciu, nes spec. nestukiu rubai brangoki o ir nuolaidu jiems nebuna ? labai tikiuosi kad pavyks dar perparduoti nes nemazai teko nusipirkti, ir viskas per ta nezmoniskai priaugta svori ?

1
  8. Ugnė 10 m. 1 mėn.

2018.01.02 11:47 (prieš 1 m.)

As jau pasiruosiau rinkini parsivezimui is ligonines. Biski paranoja ar nebus per salta, gal vietoj dekucio vokeli geriau nusipirkti? viskas deveta ir net galvos nesuku, del tokiu trumpalaikiu dalyku, kaip drabuziai, galit mane akmenimis uzmetyti rengsiu visaip ir naujais, ir senais, kokybiskais ir nlb pledukas nuo pirmagimes, o kombis su kepuryte is antru ranku.. ryt nusiperku nauja naujagimio kraiteli ir teliks nusipirkt vilnones kojinytes, bus viskas ciki ?

9
  9. 2018.01.02 11:52 (prieš 1 m.)

Avokad parašė:
    Kiek pamenu pilvukas nedidelis pas jus, gal del to ir pavyksta, arba tiesiog pries tai nesiojote kaip sakote oversize megstukus tai ir neprireike naujo garderobo :)…

Visiskai taip, ir nesiojau maisus ir priaugau nedaug (6kg) tika is gydytojos, tai sake labai kompaktiskas vaikas, 2274 sveria, viska atitinka, galva zemai, bet pilvas nedidelis sutaupiau manau nemazai, bet jei butu prireike, butu teke pirkti aisku

1
  10. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.02 11:55 (prieš 1 m.)

Aš kažkokia panikuotoja, kad tik mergytei nebūtų šalta.. bet tikrai žinau, kad uždėjus apatinius rūbelius, šliaužtus, kojines, kepure, šalikėlį, žieminį kombinezoną, ir dar įdejus į kėdutę, nesusals... vis persidelioju tuos drabuzius parsivežimui, kaip butu protingiau.. antras vaikas, o jaučiuosi kvailutė šitoj vietoj..

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.