2018 m. VASARIO mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2018.01.02)

1. 2018.01.02 11:57 (prieš 1 m.)

evra parašė:
    Kaip jums? Beveik visa diena miegu... mieguistumas auksciausio lygio

Man tas pats ? atrodo diena su naktim sumaišiau

2. Dukrytė 1 m. 2 mėn.
    Sūnus 9 m. 6 mėn.

2018.01.02 11:58 (prieš 1 m.)

Aš iš nėštukų drabužių pirkau striukę(po to parduot bandydiu),puošnią suknelę, nes į kalėdinius balius reikėjo, pora kelnių, tympas ir megztuką su marškinukais. Kadangi pilvukas nemažas, o ir darbe padoriai atrodyt reikėjo ?.
    Mažylei iš Ali atsisiunčiau kombinzoniuką ir vieną komplektuką pabandymui. Negaliu nieko blogo apie kokybę pasakyt. Kadangi vyras įgudęs ten apsipirkinėt, tai bele ko neima, siunčiasi ir laikrodžius ir kameras ir visokius priedus kompui, sau džemperius ir net batus. Labai retai pasitaiko nekokyniškas daiktas, bet tada ir pinigus grąžintis galima. Dar ir karusėlę ant lovytės parsisiuntėm.

3
  3. 2018.01.02 12:00 (prieš 1 m.)

auksinepelene parašė:
    nu as pinigu stygiaus tikrai nepatiriu bet vis kazka is ali perku.ir negalvojau kad tik ubagai ta daro ?drauge viena irgi mergytei ir sau nestuminius is ten pirko d…

Niekas taip nevadina, ir pati tokiu minciu nerurekit:))) kas kaip nori, kas kaip gali, o jei kas pavadina ,tai jau patys dvasios ubagai:))

3
  4. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.02 12:01 (prieš 1 m.)

Sarant parašė:
    Man tas pats ? atrodo diena su naktim sumaišiau

Man lygiai tas pats. 3paros noriu nerealiai miego. Vartausi lovoj ir dzin dzilin į viską. Dabar pas mus dulkės galiojimo laiko neturi, mažai tvarkausi.. į vakarą neben, kada jau jaučiuos išsimiegojusi.. sūnui dantys kalasi, tai labai mielas, nuolat prisiglaudęs, žaislus man tempia į lovą..

5. Ugnė 10 m. 1 mėn.

2018.01.02 12:05 (prieš 1 m.)

Del miego tai kaip meska ziemos miegu uzmiegu,niekas daugiau nerupi, tik pavalgyt ir pamiegot... ir miegu lb puikiai ✌ o del aprengimo tai aplamai pasimetusi... atrodo, kad pirmas vaikas, nieko neatsimenu ka ir kaip rengiau pries beveik 9 metus. Mintys vien tik, jog ka beaprengsiu susals..

1
  6. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.02 12:12 (prieš 1 m.)

evra parašė:
    Del miego tai kaip meska ziemos miegu uzmiegu,niekas daugiau nerupi, tik pavalgyt ir pamiegot... ir miegu lb puikiai ✌ o del aprengimo tai aplamai pasime…

Pagimdysim, viskas natūraliai gausis, ir klausimų nekils... bet dabar tai pikta ant savęs darausi, jog nieko nežinau atrodo. Tik norisi protingai lagaminą sukrauti. Kad gyvui nereiklų lakstyt kazko parvežt. Pas mus po gimdymo tik parą laiko ligoninėje. Tai manau, net niekur neišvažiuos vyras, liks mieliau su mumis išsimiegoti .

7. 2018.01.02 12:30 (prieš 1 m.)

Lauris parašė:
    Visiem trim stengiausi,bet vistiek kaip minejau ne viska iki galo pirkau.juolab kaik daktare sake bus mergyte o po men jau berniukas,tai prisipirkau ir mergytei ir …

ai, iki pusės metų jau susipirkot, tai normalu tada tokia suma ir berniukui, ir mergaitei mes nežinom ko laukiamės, tad nieko neperku, po to galbūt pirksiu, jeigu bus mergaitė, jeigu berniukas viską turiu nuo pirmojo

8. 2018.01.02 12:34 (prieš 1 m.)

DominykaGG parašė:
    Na as irgi tos prasmes nemaciau, bet va striuke nusipirkau, nes gan ilgai teko ir teks nesiot dar ja, bet is normaliu rubu skyriaus, tai galesiu ir kitais metais ne…

taip, labai gražūs ten, bent man asmeniškai yra ir labai pigių mačiau, bet kažkaip nežinau gal prisidėsiu ir jų į krepšelį, kai pirksiu brangesnius, kad pažiūrėti kas per kokybė

9. 2018.01.02 12:43 (prieš 1 m.)

Aneliuke parašė:
    taip, labai gražūs ten, bent man asmeniškai yra ir labai pigių mačiau, bet kažkaip nežinau gal prisidėsiu ir jų į krepšelį, kai pirksiu brangesnius, kad pažiūrėti…

Geras, negalvojau, kad tokiu brangiu yra bet nebaisu pirkti? Man tai daug atrodo uz komplektuka 20€ ir zinomo gamintojo, kur jau patikrinta kokybe +-, is Ali bijociau uz tiek siustis kazkaip

10. 2018.01.02 12:44 (prieš 1 m.)

auksinepelene parašė:
    nu as pinigu stygiaus tikrai nepatiriu bet vis kazka is ali perku.ir negalvojau kad tik ubagai ta daro ?drauge viena irgi mergytei ir sau nestuminius is ten pirko d…

šitam forume aplamai visos mamos kai paskaitai, tai sunku patikėti, kad išvis vargstančių yra Lietuvoje, vienos ne duok Dieve pirks dėvėtus, iš antrų rankų ar iš ali pvz.., man jokios gėdos pirkti iš niekur, jeigu randu kokybišką daiktą ir man visiškai dzin ar jis naujas ar 4 vaikų gali būti nešiotas ir šiaip, kuo žmonės geriau gyvena tuo mažiau pagyrų ar kažkokių nusistatymų, kad man kažkas per prasta pasiskaičius toks jausmas, kad visos nuosavuose namuose gyvena, su naujom mašinom važinėja ir perka vežimus por 2000eur ir komplektukus po 100eur

27

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
5,00 €
38 | 10 | S
1,30 €
0 - 3 mėn. | 41,0 cm