2018 m. VASARIO mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2018.01.02)

1. Vartotojas blokuotas

2018.01.02 12:46 (prieš 10 mėn.)

DominykaGG parašė:
    Geras, negalvojau, kad tokiu brangiu yra bet nebaisu pirkti? Man tai daug atrodo uz komplektuka 20€ ir zinomo gamintojo, kur jau patikrinta kokybe +-, is Ali bij…

yra ir po 50eur, nu aš sakau, nežinau, kad yra tokių pigių, kaip čia kažkas prirašė, kad vos ne asocialės gali įpirkti, nemačiau aš tokių stebuklingų kainų aišku, kad gaila, bet galima nusipirkti vieną, prisidėti pigesnių dar pabandymui ir jeigu geros kokybės, tai tada ir daugiau užsisakyti iš to pačio pardavėjo

2. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.02 13:01 (prieš 10 mėn.)

Aneliuke parašė:
    šitam forume aplamai visos mamos kai paskaitai, tai sunku patikėti, kad išvis vargstančių yra Lietuvoje, vienos ne duok Dieve pirks dėvėtus, iš antrų rankų ar iš al…

Ai, as tai kitaip biski vertinu pasisakymus visu

Kiekvienas isreiskia savo nuomone ir tiek. Juk nebutina iskart daryti isvadu, kad kazkas kazka laiko ubagu, arba jau padevetu siukstu Visos mes savo nuomone sakom, vienos krastutiniskiau, kitos tolerantiskiau Man visiskai dzin, kas uz kiek perka vezima, arba kad nepatinka padeveti drabuzeliai ir ju neperka. Nu koks kieno reikalas

Juk diskutuojam. Kam tie apibendrinimai? As darau vienaip, kazkas kitaip, trecia treciaip. Nu ir pasidalinam patirtim, gal kam pravers Juk realiai del to cia ir esam

12
  3. 2018.01.02 13:07 (prieš 10 mėn.)

evra parašė:
    As jau pasiruosiau rinkini parsivezimui is ligonines. Biski paranoja ar nebus per salta, gal vietoj dekucio vokeli geriau nusipirkti? viskas deveta ir net g…

Man tai pasisekė, aš drabužių beveik nieko nepirkau, gal maks iki 30 eur. Nes draugai turi berniuką gimusį praeitų metų sausio 30 d. tai lygiai metai skirtumas, visi drabužiai turėtų tikti tip top pagal sezoną. Plius ko trūko, gavome per kalėdas dovanų. Tai tie draugai atidavė visus drabužius iki 8 mėn. sakė dabar bus metai berniukui tai vėl perrinkinės drabužius, ir vėl atiteks man. Tai kol vaikai nesusilygins ūgiais ir svoriais, dėl drabužių nesuku galvos Ypač jie perka visus drabužius labai kokybiškus, yra net Ralph Lauren vienas megztukas net neįsivaizduoju kam tokiam mažam tokie vardiniai drabužiai, na bet uždėsime
    O mes dovanų gavome tokį kombinzoną-miegmaišiuką, galima ir diržus prakišti kėdutės, ir nuimama miegmaišiuko apatinė dalis, viršutinę kaip striukytę galima bus naudoti jei reiks. Iš OVS.

4
  4. 2018.01.02 13:14 (prieš 10 mėn.)

Aneliuke parašė:
    šitam forume aplamai visos mamos kai paskaitai, tai sunku patikėti, kad išvis vargstančių yra Lietuvoje, vienos ne duok Dieve pirks dėvėtus, iš antrų rankų ar iš al…

Kad niekas gal per danti netraukia jei pigiai sukiesi, va jei brangiai tai jau nepatinka daug kam
    Bet gal cia tik man taip atrodo. Buvo tu diskusiju, kad vaikus skriaudi, i burelius neisleisi jei brangu vezima perki, preziumuoja, kad tada jau neliks niekam daugiau
    As tai seses devetus su malonumu priimu, ir is Ali atsisiusciau jei kazka grazaus ir kokybisko rasciau, tik kad kaip sakiau ten patirties nelabai turiu, baisu rizikuot ir prarast pinigelius tiesiog, nors galima ir ten grazint mano taktika sulaukt nuolaidu ten kur kazkiek pazistama kokybe
    Sau nesciosios rubam labai net gailejau, nemaciau prasmes, o va vezimui negailejau nei cento visai, cia kaip kieno koks poziuris, bet man nei kiek nekeista, kad devetus vezimus perka, visiskai normalu, bet pati noriu naujo ir nesijauciu kazkuo blogesne ar kvailesne del to

6
  5. Vartotojas blokuotas

2018.01.02 13:29 (prieš 10 mėn.)

Adelaina parašė:
    Ai, as tai kitaip biski vertinu pasisakymus visu

man tai neužkliūna, kad brangiai perka, aš ne tą turėjau omeny tiesiog aš noriu pasidžiaugti, kad mūsų forumietės puikiai gyvena aš norėjau pabrėžti, kad labai stiprus nusistatymas prieš ten tikrai nepirksiu, kaip dėvėtus rūbelius galima pirkti ir pan. man tas labiau užkliuvo, bet čia kiekvienos asmeninis pasirinkimas visų gyvenimo prioritetai yra skirtingi ir kuo turtingesni žmonės, tuo jie paprastesni, tuo įsitikinau savo aplinkoje mano draugė gyvenima neperka rūbų iš dėvėtų parduotuvių, nes jai yra tai šlykštu ir gyvena už 1000eur 3 asmenų šeima, nuomuojamam bute su senoviniais baldais, ir vaidina poniutę, tai aš kai tokių pažįstu, tai man tai atrodo taip apgailėtina, o aš perku iš dažnai iš dėvėtų gyvenu nuosavam name ir tik ne jį dar turim ir esu paprasta visiškai, be jokių pretenzijų ar įsitikinimų, kad čia man šlykštu ar kažkas per prasta man užkliuvo tas žmonių "poniškumas", o ne už kiek perka, tą turėjau omeny

10
  6. 2018.01.02 13:31 (prieš 10 mėn.)

Pas mane su drabuzeliais tai gan idomiai... dukrytei gavom laaabai daug paveldetu ( kaip as vadinu) is giminaiciu isaugtu. Tai nesukau galvos, kol neatejo laikas perskalbti. Ir ka... daug ismeciau, nes tiesiog moraliskai pasene, kiti pasiburbuliave ar siaip fasonas man nepatiko, na bet vis tiek daug liko. Ir labai dziaugiaus, kad gime tuo sezonu, kaip ir tos vyresnes mergaites. Na o kai atejo laikas rengti, tai vel prasidejo - maniske buvo mazesne ir smulkesne, todel vel atrinkau netinkancius, o batai jokie netiko pagal sezona, nes vel gi mazesne buvo o dabar su berniuku tai dar geriau - nera is vis is kur gauti tai nuo dukrytes atsirinkau neutralius, o visa kita susipirkti

7. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.02 13:40 (prieš 10 mėn.)

Aneliuke parašė:
    man tai neužkliūna, kad brangiai perka, aš ne tą turėjau omeny tiesiog aš noriu pasidžiaugti, kad mūsų forumietės puikiai gyvena aš norėjau pabrėžti, kad labai …

Ai, man ir tokie nekliuna, tegu gyvena kaip gaunas Svarbiausia, kad neaiskintu, kaip man gyvent

1
  8. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.02 13:43 (prieš 10 mėn.)

Moterys, patarkit koki veiksminga vaista nuo kosulio. Vaikui 7 metu

9. tevu-darzelis.lt 8 m. 5 mėn.

2018.01.02 13:57 (prieš 10 mėn.)

Ši temos dalis yra suarchyvuota, skaitykite toliau ir diskutuokite čia:
    https://www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/2018-m-vasario-menesio-mazyliai-3

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.