2018 m. VASARIO mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2018.01.20)

1. Godulytė
    2017.05.31 09:01 (prieš 12 mėn.)
    2017.05.31 09:01 (prieš 12 mėn.)

Statistika rodo, kad mažiausiai vaikų gimsta vasario mėnesį Tikiuosi 2018 metais tai paneigsime Tikiuosi atsiras tikrai nemažai mūsų, kurios norės eiti šį stebuklingą nėštumo kelią kartu, dalintis džiaugsmais, vargais, patarimais Temą darau atvirą, kad galėtų betkas prisijungti ir skaityti, taip susirinks daugiau žmonių ir gausim daugiau informacijos. Visos būkim draugiškos ir supratingos

2018 m. VASARIO mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2017.09.13)

2018 m. VASARIO mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2017.11.16)

2018 m. VASARIO mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2018.01.02)

2. User has not uploaded an avatar
    2018.01.02 11:57 (prieš 4 mėn.)

Dukrytė 2 mėn. 4 sav.
    Sūnus 8 m. 6 mėn.

2018.01.02 11:57 (prieš 4 mėn.)

Aneliuke parašė:
    man tai neužkliūna, kad brangiai perka, aš ne tą turėjau omeny tiesiog aš noriu pasidžiaugti, kad mūsų forumietės puikiai gyvena aš norėjau pabrėžti, kad labai …

???
    Visiškai sutinku!

2
  3. User has not uploaded an avatar
    2018.01.02 12:54 (prieš 4 mėn.)
    2018.01.02 12:54 (prieš 4 mėn.)

Sveikos. Nemažai pridiskutuota. aš kol kas rubeliams išleidau nedaug.. gavau iš draugų šiek tiek, brolio mažylis dbr 8 mėn..daug gavom iš jų... kol kas ir nesinori išlaidauti daug tiems rubeliams... bent tiems iki 3 mėn.. vyresniam kai ilgiau nešioja manau daugiau išleisiu. Nematau nieko blogo ir padevėtuose paieškoti.. kartais ten gerų ir gali rasti.. kol kas nežinau kaip reikės iš ligoninės aprengti..tai gal dar tuo tikslu pirksiu.. daugiau rubelių turiu panašiai apie 6 mėn... mes su vyru nemegstam šiaip išlaidauti labai laikiniems daiktams, stengiamės įvertinti kiek jis bus naudojamas.. bet aišku norisi ir kainos bei kokybės santykį išlaikyti.

Dėl drabužių sau.. teko pirkti nemažai, nes greit pilvukas pradėjo matytis... pradžioj norėjosi maskuoti.. nelabai turėjau ir oversized megztukų.. tai pirkau dvejas kelnes, pora timpų, dvejas kompresines pedkelnes.. sukneles dvi ir sijoną.. pora kelnių sportinių nieštuminių.. na visokie megztukai, bliuskutės, palaidinės laisvesnės pilnai tiks ir po gimdymo.. tik džiaugiuosi,kad avalynės dar nereikėjo ir į striukę seną dar telpu, nes ji veržiasi per liemenį diržu, tai dbr tiesiog nededu diržo

4. Adelaina
    2018.01.02 13:12 (prieš 4 mėn.)
    2018.01.02 13:12 (prieš 4 mėn.)

As manau, kad esu isleidusi ~1500 eu viskam, tai ir vezimas, kedute, ir vystymo stalas, drabuzeliai, vonele, pampersai, visos smulkmenos, kt. Nemazai siaip

2
  5. Nestuke antra karta
    2018.01.02 13:16 (prieš 4 mėn.)
    2018.01.02 13:16 (prieš 4 mėn.)

Adelaina parašė:
    As manau, kad esu isleidusi ~1500 eu viskam, tai ir vezimas, kedute, ir vystymo stalas, drabuzeliai, vonele, pampersai, visos smulkmenos, kt. Nemazai siaip

Bet viska turit:)) mam kazkokia mistika atrodo kaip ta tase susikraut gimdymui? Ko ten det? Koks tas iklotu dydis turi but dar nepradedu, norejau chalato naujo, bet gaila, atrodo su dabartiniu issiversiu, nu ka dar..

1
  6. Adelaina
    2018.01.02 13:20 (prieš 4 mėn.)
    2018.01.02 13:20 (prieš 4 mėn.)

Nestuke antra karta parašė:
    Bet viska turit:)) mam kazkokia mistika atrodo kaip ta tase susikraut gimdymui? Ko ten det? Koks tas iklotu dydis turi but dar nepradedu, noreja…

Nu dar reik man gimdymui naktiniu tipo Ir tu sauskelniu man po gimdymo Daugiau viska turiu rodos

Tases irgi dar nededu. Tik mastau apie tai labai itemptai Bet jau reiktu reiktu nuo minciu pereit prie darbu

2
  7. Filmukas
    2018.01.02 13:22 (prieš 4 mėn.)
    2018.01.02 13:22 (prieš 4 mėn.)

Sveikos, pagaliau man ir jau atostogos ir galiu atsikvepti nuo darbu vis skaitineju ka rasot, bet tiek darbu turejau nebuvo kada ir parasyti... Kas liecia rubus gavau is brolio visus rubelius ir nesuku galvos isploviau ir bus naudojami toliau padevetuose as tik, nes gali rasti graziu dalyku ir labai geros kokybes. Firmas neziuriu, nes Kinija ikisusi savo nagus net geriausios firmos nebera tos kokybes, kokia buvo tarkim pries tris keturis metus. Pati gyvenau Prancuzijoje ir Sveicarijoje ir visur tas pats... O jei nori firminio be Kinijos kainos jau tokios, kad tik turtingiausi iperka.

1
  8. Evaas
    2018.01.02 13:24 (prieš 4 mėn.)

Princiukas 3 mėn. 1 d.

2018.01.02 13:24 (prieš 4 mėn.)

Smagu jum, jei yra kas padovanoja rubeliu. Mano aplinkoje nera draugiu su vaikais, ar giminaiciu su mazais vaikais, tai tenka pirkti viska. Laukiuosi pirmojo vaikelio, o noriu 2 tai tikrai, tad pati taipogi pasiliksiu rubelius, jei dviem vaikuciam, ne taip ir brangu tuomet. Perku tik Name it, coccodrillo, lorita firmos rubelius nes atrodo kokybiski ir labai grazus

1
  9. evra
    2018.01.02 13:29 (prieš 4 mėn.)

Ugnė 9 m. 1 mėn.

2018.01.02 13:29 (prieš 4 mėn.)

Nestuke antra karta parašė:
    Bet viska turit:)) mam kazkokia mistika atrodo kaip ta tase susikraut gimdymui? Ko ten det? Koks tas iklotu dydis turi but dar nepradedu, noreja…

As isleidau ~700 euru, bet dar ne viska turiu... imetu sarasiuka ko reikia vykstant gimdyt. Pagal save pasikoreguokit, nes nebutinai ko reikia vienai, prireiktu ir kitai iklotu tai visokiu dydziu pasiimkit, nuo pampersu tipo iki naktiniu paketu

2
  10. Avokad
    2018.01.02 13:39 (prieš 4 mėn.)
    2018.01.02 13:39 (prieš 4 mėn.)

Evaas parašė:
    Smagu jum, jei yra kas padovanoja rubeliu. Mano aplinkoje nera draugiu su vaikais, ar giminaiciu su mazais vaikais, tai tenka pirkti viska. Laukiuosi pirmojo …

Man taip pat viska tenka pirkti paciai, tai kolkas skurdus mano kraitelis, turiu svarbiausia ligoninej kelis komplektukus, daugiau kombinezona, vokeli silta ir dar priedui kelis bodziukus ir sliauztukus ? daugiau sakiau nepanikuodama, nusipirksiu pagal situacija nes taip pat labai stresuoju, kaip cia reikes aprengti, kad nesusaltu, tiek lauke, tiek namuose, nes pas mus nera silta tai sakiay matysiu kas tiks, patiks, to ir nusipirksiu daugiau, galbut kazkas nepatogu bus vilkti vaikuciui ir pan ?

Turbut jau laikas butu pradeti krautis daiktus, bet vis tempiu guma, nes zinau kad paskui perdesiu dar min 5kartus ?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.