2018 m. VASARIO mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2018.01.20)

1. 2018.01.14 00:01 (prieš 1 m.)

UpsyDaisy parašė:
    Aš perku arba maziukus arba iš lidlo ,kur ant kekių būna. 2.20 už kilą. Nes tie kur typo salad tomato,tai irgi tik triušiams.

jo jo as ir su visa keke perku
    uoj pas mus kiemas didelis, ir battutai ir nameliai telpa ir dar vietos sociai, o stovi tas siltnamis jau penkti metai pas mane kaip uz sandeliuka?? ir ne man visa tai, nelabai man net ir auga, ziuresim kaip cia sykart bus. bet pas drauge buvau, ji visko prisisodinus ir maniskei labai patiko, ir zirniai ir pomidorai o dar laisrymo procesas. tai galima sakyt vien del jos apsiimsiu

2. 2018.01.14 00:06 (prieš 1 m.)

DominykaGG parašė:
    Sese naudoja, jai labai patinka as irgi pastebejau, kad uzpakaliukas niekad nebuna paraudes, tik nakti kazkaip daznokai pro sona prabegdavo, gal blogai uzdedavo,…

o as kazkokias Moltex uzmaciau, kazkaip kaip jos ?

3. 2018.01.14 00:07 (prieš 1 m.)

va tokias. gal kas susiduret? ?

4. Simonas Herkus 1 m. 2 sav.
    Henrieta 3 m. 8 mėn.

2018.01.14 00:09 (prieš 1 m.)

Yumi parašė:
    jo jo as ir su visa keke perku
    uoj pas mus kiemas didelis, ir battutai ir nameliai telpa ir dar vietos sociai, o …

O taip mažiesiems tikrai patinka visi šitie reikalai. ?

Yumi parašė:
    o as kazkokias Moltex uzmaciau, kazkaip kaip jos ?

Kur čia? Aš nusipirkau Pampers pradžiai,paskui bus matyt. Kaip tik tesco pusę kainos buvo.

5. 2018.01.14 00:13 (prieš 1 m.)

Paziurekit koks mano seses Savickas kabinasi uz visko, cia aisku ir kojytem atsiremes, tai tik nebijokit, orkaite neatsidarys tikrai

9
  6. 2018.01.14 00:14 (prieš 1 m.)

UpsyDaisy parašė:
    O taip mažiesiems tikrai patinka visi šitie reikalai. ?

as ebay maniake siaip raso kad jos vokiskos. ? aprasymas kaip ir neprastas, kaina radau uz 3 pakius po 42 pampius vienam uz 35£. kaip ir nekosmosas. reikia placiau per google panarsyt paziurinet kaip cia kas su jom ?

ubershop dar pigiau

7. Simonas Herkus 1 m. 2 sav.
    Henrieta 3 m. 8 mėn.

2018.01.14 00:14 (prieš 1 m.)

DominykaGG parašė:
    Paziurekit koks mano seses Savickas kabinasi uz visko, cia aisku ir kojytem atsiremes, tai tik nebijokit, orkaite neatsidarys tikrai

Tikrina, kas valgyti ?

8. 2018.01.14 00:17 (prieš 1 m.)

UpsyDaisy parašė:
    Tikrina, kas valgyti ?

Realu, nes treciadieni jam tik 6men. o jau griebia visokius bananus, sakutes ir visokius maisto rakandus jei laikai kazkur salia

9. Simonas Herkus 1 m. 2 sav.
    Henrieta 3 m. 8 mėn.

2018.01.14 00:17 (prieš 1 m.)

Yumi parašė:
    as ebay maniake siaip raso kad jos vokiskos. ? aprasymas kaip ir neprastas, kaina radau uz 3 pakius po 42 pampius vienam uz 35£. kaip ir nekosmosas. reikia placi…

Nu kaina nėra iš mažųjų,bet Eco ...
    Tai Google gi viską zino. Pačiam ebey nėra atsiliepimų?
    Aš biški irgi maniake,bet tvardausi kiek galiu. ?

10. 2018.01.14 00:19 (prieš 1 m.)

DominykaGG parašė:
    Realu, nes treciadieni jam tik 6men. o jau griebia visokius bananus, sakutes ir visokius maisto rakandus jei laikai kazkur salia

manoji labai pamenu i lekste lysdavo, tai ir primaitint pradejau nuo 5 menesiu. ir valgydavo be problemu. ir iki sios nesiskundzia apetitu, aisku jai tik saldainiu negauna ?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.