2018 m. VASARIO mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2018.01.20)

1. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.19 15:48 (prieš 1 m.)

UpsyDaisy parašė:
    Aš sakiau išsiperėt iki 30 ir rišt visus pampersus. Mes su vyru norim ir pakeliauti ir į koncus pavarinėt ir į festivalius ir ,kai vaikai suaaugs dar pašėlt. Todėl …

As irgi turejau panasu nora - vaikas iki 30, o paskui gyvenimas sau, bet tas pats gyvenimas pakoreguoja viska Man bus 33, vaikas gavosi tik dabar Tai jeigu uzsimanytume dar vieno, laiko lieka nebedaug teoriskai... Nebent su labia maza pertrauka.
    Nors atvirai, as manau, kad nenoresiu dar vieno vaiko. Nepatinka man lauktis, o ir rupesciu bus per daug. As tokia labiau bim bam, megstu kai man nereguliuoja gyvenimo kiti (zinau zinau, taip jau dabar greit nebus)

1
  2. 2018.01.19 15:49 (prieš 1 m.)

Yumi parašė:
    as tai jau irgi fsio. man dvieju gana. vyras nepirmos jaunystes, o dar ir tuos du uzaugint reikes.

aš irgi tos pačios nuomonės

3. Simonas Herkus 1 m. 2 sav.
    Henrieta 3 m. 8 mėn.

2018.01.19 15:52 (prieš 1 m.)

Adelaina parašė:
    As irgi turejau panasu nora - vaikas iki 30, o paskui gyvenimas sau, bet tas pats gyvenimas pakoreguoja viska Man bus 33, vaikas gavosi tik dabar Tai je…

Matote, žmogus planuoja,Dievas juokiasi. Viskas gyvenime yra sudėliota ,taip kaip turi būti. ??

1
  4. 2018.01.19 15:54 (prieš 1 m.)

Aneliuke parašė:
    aš irgi sakiau, kad tikrai ne, bet pasirašiau

man šiandien dienai tai sunku su arbūzu gyvent, judesiai apriboti, jėgų nėra... sakiau, reikės laiko, kad vėl pasiryžčiau tam bet aišku, kas ten žino - gal kažkokiu būdu palenks mane, neina prisikalbėt

5. 2018.01.19 15:59 (prieš 1 m.)

Dar klausimas turinčiom CHICCO lovytę NEXT TO ME, kur pirkote paklodes tinkančias čiužiniui?

1
  6. 2018.01.19 15:59 (prieš 1 m.)

gandriuke parašė:
    man šiandien dienai tai sunku su arbūzu gyvent, judesiai apriboti, jėgų nėra... sakiau, reikės laiko, kad vėl pasiryžčiau tam bet aišku, kas ten žino - gal kažko…

aš sutikau, kai pirmagimiui buvo 6mėn ir pastojau, kai jam buvo 7mėn su pirmagimiu irgi pastojau per 1mėn, labai greitai mums gaunasi

7. 2018.01.19 16:02 (prieš 1 m.)

Aneliuke parašė:
    aš sutikau, kai pirmagimiui buvo 6mėn ir pastojau, kai jam buvo 7mėn su pirmagimiu irgi pastojau per 1mėn, labai greitai mums gaunasi

ar nėra sunku? visgi dar leliukas mažas ir arbūzėlis pūpso

8. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.19 16:03 (prieš 1 m.)

Aneliuke parašė:

Manau jus esat is tu nedaugelio laiminguju siais laikais, nes labai daug kam vis problemos kokios

6
  9. Simonas Herkus 1 m. 2 sav.
    Henrieta 3 m. 8 mėn.

2018.01.19 16:08 (prieš 1 m.)

Adelaina parašė:
    Manau jus esat is tu nedaugelio laiminguju siais laikais, nes labai daug kam vis problemos kokios

Man baigėsi problemos ,kai vyrą pakeiciau. ?? Abu vaikus iš pirmo bandymo padarėm ir abu išnešiojau.
    Kai su pirmu gyvenau, arba nekibdavo arba persileisdavau.

2
  10. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.19 16:08 (prieš 1 m.)

Aneliuke parašė:
    aš tai, manau, kad čia geras sprendimas dėl tos vazektomijos, vaikai reikalauja labai daug išlaidų, o čia galima norėti 6-7, bet, manau, gal reikėtų labiau vaiko in…

Niekas nesako,kad as tiek turesiu, noret tai noriu..noret niekas nedraudzia..man svarbu,kad vaikai turetu kokybiska gyvenima, o kuo ju daugiau tuo pinigu daugiau reikia..pritariu jums,kad geriau tureti maziau vaiku ir juos islaikyti tureti is ko, negu kad prisisgaminti ju daug ir skurdziai gyventi

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.