2018 m. VASARIO mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2018.01.20)

1. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.19 16:29 (prieš 1 m.)

Alelija parašė:
    Šveicarijoje ir Prancūzijoje kai gyvenau daugelis maisto prekių parduotuvių dirbo iki 19.30 O sekmadieniais tik iki pietų kažkur. Na ir nieko, visi buvo pripratę. T…

Butent, cia yra labiau zmoniu pripratimas, kiek zinau ir Norvegijoje sekmadieniais lygtai isvis nedirba parduotuves, bet zmomes kazkaip gyvena juk. Yra tik ipratimas. Ir piktinasi turbut tik tie, kurie nera dirbe prekybos centre, ir nezino ka reiskia, kai parduotuve dirba imi 23val o tu is darbo iseini tik pries 24val, nes dar reikia viska susitvarkyti, zodziu, taip pat kaip visi pyko siemet per kaledas kad patduptuves dirbo zymiai trumpiau, bet juk visi mes zmones esam, manau viskaa cia normalu! ??? as uz teisybe, ne tik biudzetininkai gali ilsetis raudonom dienom ?

3
  2. 2018.01.19 16:30 (prieš 1 m.)

UpsyDaisy parašė:
    Aš kad ir kaip stengčiausi būti skeptiška likimui , bet mano gyvenimas rodo ką kitką.

cia zinokit grynai. o vyras su pirmaja ta sunu sunkiai gamino, ji net i nevaisingus buvo jau nurase. o va mum jau antras bus ir nepasakyciau kad baisiai sunkiai. pirmoji isvis ?

1
  3. Simonas Herkus 1 m. 4 mėn.
    Henrieta 4 m. 4 d.

2018.01.19 16:34 (prieš 1 m.)

Avokad parašė:
    Butent, cia yra labiau zmoniu pripratimas, kiek zinau ir Norvegijoje sekmadieniais lygtai isvis nedirba parduotuves, bet zmomes kazkaip gyvena juk. Yra tik ipratima…

Pas mus sekmadieniais nuo 13-18 tedirba. Švenčių dienomis irgi dažniausiai taip. O Kalėdų pirmą dieną iš vis niekas nedirba.

Yumi parašė:
    cia zinokit grynai. o vyras su pirmaja ta sunu sunkiai gamino, ji net i nevaisingus buvo jau nurase. o va mum jau antras bus ir nepasakyciau kad baisiai sunkiai…

Aš kai pagalvoju ,tai ačiū d. kad tie vaikai nesigavo, nes vis tiek būtume išsiskyrę. Sakau gyvenimas viską sutvarko, taip kaip turi būti

4. 2018.01.19 16:44 (prieš 1 m.)

Oj tos paskaiteles... Vakar sake, na jau zindydamos nepastosit tikrai. Aha galvoju, tikriausiai

5. Simonas Herkus 1 m. 4 mėn.
    Henrieta 4 m. 4 d.

2018.01.19 16:46 (prieš 1 m.)

DominykaGG parašė:
    Oj tos paskaiteles... Vakar sake, na jau zindydamos nepastosit tikrai. Aha galvoju, tikriausiai

Nu kur gi jau ne....

2
  6. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.19 16:47 (prieš 1 m.)

DominykaGG parašė:

Na, jau cia visi zino, kad puikiausiai eina pastoti zindant. Idomu, kas ten skaite ta paskaita?

1
  7. Simonas Herkus 1 m. 4 mėn.
    Henrieta 4 m. 4 d.

2018.01.19 16:49 (prieš 1 m.)

Adelaina parašė:
    Na, jau cia visi zino, kad puikiausiai eina pastoti zindant. Idomu, kas ten skaite ta paskaita?

Man irgi įdomu.

8. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.19 16:49 (prieš 1 m.)

DominykaGG parašė:

As tai atsimenu po pirmojo, net nebuvau girdejusi istikruju,kad jei zindysi tai nepastosi..nes as tokia patikli tai ir buciau nesisaugojus..tai jau buciau pametinukus tai tiksliai turejusi

2
  9. 2018.01.19 17:05 (prieš 1 m.)

Adelaina parašė:

Viena is akuseriu Santariskese, bet zinokit pasitikejimo man ji nesukele tikrai.
    Buvo geros info, nesakau, kad visai nebuvo verta nueiti, bet as esu ziaurios nuomones apie nutukusius gydytojus, nesvarbu kokios specializacijos jie yra, todel vien ja pamacius pagalvojau, kad reikia atsargiau priimt info.
    Nieko negaliu sau padaryti, nepasitikiu jokiais nutukusiais gydytojais ir viskas, man cia peilis yra. Gal ir nesamone, nepeikit labai, na bet yra kaip yra, nieko negaliu sau padaryti...
    Siaip labai pasitikiu gydytojais, gerbiu ir labai dekinga jiems jauciuosi visada, nesvarbu ar privaciai einu ar ne, bet tas nutukimo pozymis mane tiesiog varo is proto.

4
  10. 2018.01.19 17:08 (prieš 1 m.)

Avokad parašė:
    As lygiai tokia pat! Paniskai bijojau netyciuku, tai ir nekaltybe saugijau iki 19kos metu, paskui iskart pradejau gerti kontraceptines, nors neturejau pastoviu sant…

As irgi 19niolikos, bijojau buti nescia paniskai

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
7,00 €
18 | 10,9 cm
7,00 €
24 | 14,9 cm