2018 m. VASARIO mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2018.01.20)

1. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.19 18:32 (prieš 1 m.)

Yumi parašė:
    uoj daug galeciau su jumis gincytis. mano mama turi virssvori ir ji medike. ir ji pati ligu maisas. bet kiekvienam atejusiam i poliklinika nepasakos savo gyvenimo i…

tai assuprantu,kad zmoniu nutukimas nevisada buna tik apsirijimas amzinas. Sirdies ligos tukina ir t.t tai cia zmogus neapsileides,o sergantis, du skirtingi dalykai

1
  2. 2018.01.19 18:33 (prieš 1 m.)

DominykaGG parašė:
    Sutinku pilnai, kad yra ir serganciu ir isimciu, tikrai neteisiu visu is eiles, bet man cia netinka palyginimas-batsiuvys be batu ne pro kur

as nesibaisiu ir nekreipiu demesio. nes niekad nezinai kas gali nutikt gyvenime. kaip sakoma nespjauk i vandeni ?

2
  3. 2018.01.19 18:34 (prieš 1 m.)

.Zemyna. parašė:
    tai assuprantu,kad zmoniu nutukimas nevisada buna tik apsirijimas amzinas. Sirdies ligos tukina ir t.t tai cia zmogus neapsileides,o sergantis, du skirtingi dalyka…

o is kur jus zinot tik pamates zmogu,del nutukimo nurasydama kad nespasitikit, jis serga ar siaip bevalis?

1
  4. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.19 18:34 (prieš 1 m.)

UpsyDaisy parašė:
    Visada ir visur yra išimčių.
    Bet manau ,kad normalu jog žmogus save "parduoda". Juk kai eini pas kirpėja, tai …

Mano mama kirpeja.. gyvenime neplauta ir nesusukuota galva niekur nepasirodzius..jos galva jai vizitine kortele,plaukai niekada nuo saknu nespeja ataugti, visada susitvarkius..sako kaip as galeciau zmonems kitaip pasirodyti,toki darba dirbdama..

2
  5. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.19 18:35 (prieš 1 m.)

.Zemyna. parašė:
    tai as suprantu,kad zmoniu nutukimas nevisada buna tik apsirijimas amzinas. Sirdies ligos tukina ir t.t tai cia zmogus neapsileides,o sergantis, du skirtingi dalyk…

6. 2018.01.19 18:36 (prieš 1 m.)

.Zemyna. parašė:
    Mano mama kirpeja.. gyvenime neplauta ir nesusukuota galva niekur nepasirodzius..jos galva jai vizitine kortele,plaukai niekada nuo saknu nespeja ataugti, visada su…

kirpeja issiplaut galva visada gali, o ligu ar sutrikimu nepasirinksi... ?

4
  7. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.19 18:39 (prieš 1 m.)

Yumi parašė:
    o is kur jus zinot tik pamates zmogu,del nutukimo nurasydama kad nespasitikit, jis serga ar siaip bevalis?

Tai as pas tokius nesilankau, apie daktarus kalbu, nes aplamai pas daktarus nesilankau niekada, tik del nestumo, o kiekvieno nutukusio zmogaus neinu ir nevertinu neidomu man kodel jie tokie. Cia kalba butent apie daktarus eina. Man jie nekelia pasitikejimo ir viskas. Kaip nekeista uk daug nutukusiu zmoniu,o daktarai pas kuriuos buvau visi liekni. Labai stebejausi tuo

8. 2018.01.19 18:40 (prieš 1 m.)

liepsnelia parašė:
    Eh mes visą nėštumą mirė esam. Nieko nedarom. Vyras mano nėra reiklus tuo reikalu. Gerai. Jam išvis kartais atrodo, kad net nereikia

Mes irgi viens kito nespaudziam mum seksas nera pirmenybe abiem. Drasiai galim tiesiog pasiglaustyt ir eit miegot. Sutapom mes tuo klausimu todel abu esam ramus istikimybes klausimu

9. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.19 18:41 (prieš 1 m.)

Yumi parašė:
    kirpeja issiplaut galva visada gali, o ligu ar sutrikimu nepasirinksi... ?

Tai ligu ir sutrikimu nepasirinksi, bet daktareliai kurie megsta pavalgyti,ka deda i burna rinktis gali

4
  10. 2018.01.19 18:42 (prieš 1 m.)

.Zemyna. parašė:
    Tai as pas tokius nesilankau, apie daktarus kalbu, nes aplamai pas daktarus nesilankau niekada, tik del nestumo, o kiekvieno nutukusio zmogaus neinu ir nevertinu ne…

o daktaras Dievas? jis neserga, jam hormonai nesutrinka?

3

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.