2018 m. VASARIO mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2018.01.20)

1. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.19 23:55 (prieš 1 m.)

liepsnelia parašė:
    Jeigu atvirai. As irgi apie tai pagalvoju ir to bijau. Apskritai bijau kaip neperzengti auklėjimo ribos. Kad būtų geras vaikas, klausytų, bet ne mamyciukas, savaran…

As irgi bijau to..ir galvoju kaip su antru bus? Gerai su pirmu pasiseke labai..bet antras vaikas antras auginimas ir visai kitas reikalas gali buti..istikruju galvoju kad jeigu bus labai kitoks ir daug blogesnis charakteriu uz pirmaji tai eisiu susinervavusi kuo toliau..nes as is tu kur traukia i snapa kam nors o paskui tik pagalvoja..savo vaiko nemusu ir pradeti nenoriu tai tikrai..turbut verkciau savaite ir uzsigrauzciau. Labai nesivaldau su pykciu, o tos mamas kur savo vaikams i sikna duoda kai jie raitosi ant grindu viduri parduotuves, kazkaip labai pateisinu..nes pati turbut ne kitaip daryciau..tik tas viesumas daug ka daro..man atrodo viesai pries vaika kelti ranka ar nors pavaizduoti yra ne kas. Nesakau kad parsivedus namo gali primusti kaip koki gyvuli..aisku kad ne..bet valdytis reikia.

2. 2018.01.19 23:57 (prieš 1 m.)

Yumi parašė:
    as irgi rubu neskolinu. nebent jau atiduodu visam ?

As paskolinus esu suknele. Tai netik kad ją reikėjo išsikovoti, bet ir grąžino neskalbta. Tai jau ir atidaviau tada su visam. Dar ir dabar atsimenu ta kvapą....

3. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.19 23:59 (prieš 1 m.)

Yumi parašė:
    as kazkaip manau, kad vaikai pagal tevus. kaip pasiklosi taip ismiegosi. paziurekit, net buna banditai savo mamas gerbia ir myli ir balso nekelia.

O cia tai tiesa! Banditas tai cia dar ne viskas..gal jis kaip zmogus geras..gerbiantis savo seima..savo mama. Buna tie verslininkai visokie turtingi..jau kokie issilavine ir t.t. o savo motinu negerbia..nelanko ir visiskai nusispjove ant ju geroves..tai kuris cia labiau banditas..tas kuris apsivoges galbut..ar tas kuris savo tevus likimo valiai palikes.

4. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.20 00:02 (prieš 1 m.)

liepsnelia parašė:
    As paskolinus esu suknele. Tai netik kad ją reikėjo išsikovoti, bet ir grąžino neskalbta. Tai jau ir atidaviau tada su visam. Dar ir dabar atsimenu ta kvapą.... :sh…

As tai anksciau buvau labai mandagi..kazkaip praso paskolint..galvoji nu kaip cia atsakysi zmogui..ka cia sugalvojus, kad tik skolint man nereiketu??? Dabar jau sakau tiesiai, as daigtu neskolinu ir taskas.

5. 2018.01.20 00:02 (prieš 1 m.)

.Zemyna. parašė:
    As irgi bijau to..ir galvoju kaip su antru bus? Gerai su pirmu pasiseke labai..bet antras vaikas antras auginimas ir visai kitas reikalas gali buti..istikruju galv…

Na vis stengiuosi galvoti jog galima kalbėtis. Nuo mažų dienų kalbėtis. Bet reikia begalinės kantrybės. O jos rast sunku. O kaip jūsų vaikas supranta kad bus mažas broliukas/sesute? Kažkaip man baisu jog pirmas vaikas antro gali nemylėti. Mano sesuo is pradžių sakė nekentė netgi manęs.

6. 2018.01.20 00:03 (prieš 1 m.)

o as galvoju kaip reikes paskirstyt laika, kad nei vienas nesijaustu nuskriaustas. dabar atrodo kad mano dukra protinga. supranta kas yra mazesnis vaikas, ir kad ji reikia pamokyt priziuret. bet neaisku kaip tai viskas vyks kai diena is dienos abu bus kartu.

7. 2018.01.20 00:06 (prieš 1 m.)

.Zemyna. parašė:
    As tai anksciau buvau labai mandagi..kazkaip praso paskolint..galvoji nu kaip cia atsakysi zmogui..ka cia sugalvojus, kad tik skolint man nereiketu??? Dabar jau s…

As ne tik daiktų nemėgstu skolint, bet ir pinigų. Nes pati nesiskolinu bent is draugų,pazistamu. Nebent is mamos yra tekę. Kažkaip sukuosi pati.

8. 2018.01.20 00:07 (prieš 1 m.)

liepsnelia parašė:
    Na vis stengiuosi galvoti jog galima kalbėtis. Nuo mažų dienų kalbėtis. Bet reikia begalinės kantrybės. O jos rast sunku. O kaip jūsų vaikas supranta kad bus mažas …

as labai daug kalbuos. stengiuos. kai truksta kantrybe buna tona pakeliu, bet visad vadovaujuosiu taisykle, kad as irgi buvau vaikas. ir kaip tas vaikas kazka supras kaip ka reikia daryt ar nedaryt, jeigu tu jam to nepaaiskinsi. faktas kantrybes reikia labai daug. bet cia jau ne vien vaika ugdai, o ugdaisi ir pats save....

o del sesiu ar broliu, cia irgi, ne vien nuo tevu priklauso. o ir vaikai kiti buna iprate kad viskas tik jiems, linke i savanaudiskuma, ir kad ir kiek tai atrodys kad elgies teisingai, jiem gali atrodyt priesingai.

9. 2018.01.20 00:08 (prieš 1 m.)

liepsnelia parašė:
    As ne tik daiktų nemėgstu skolint, bet ir pinigų. Nes pati nesiskolinu bent is draugų,pazistamu. Nebent is mamos yra tekę. Kažkaip sukuosi pati.

yra nerasyta taisykle, nori prarast drauga, paskolink pinigu. man taip buvo, ir ne karta ?

10. 2018.01.20 00:10 (prieš 1 m.)

UpsyDaisy parašė:
    Neisnervuoju tik būtų labai Geda vel į ligoninę važiuoti,kai jau vakar prasiausi patikrinima. ?

Tikiuosi, kad pilvukas nurims, bet tikrai neverta gedytis, jei jausmas vaziuoti apziurai. Sako, kas mama jaucia, o ir siaip bus ramiau paciai. Laikykites!

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.