2018 m. VASARIO mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2018.01.20)

1. .Zemyna.
    2018.01.20 01:36 (prieš 1 mėn.)

Nojus 2 d.
    Maziukas 4 m. 6 mėn.

2018.01.20 01:36 (prieš 1 mėn.)

Savira parašė:
    Baik tu, pas mane tai jokio džiaugsmo mano vaikais. Apie padabojimą parai net nekalbu! Nors aišku, kaip prie žmonių tai gatavi vaizdžiai širdį išplėst dėl meilės an…

Lygiai pas mane tas pats..labiau sunys ar kates rupi, o ne anukas. I lauka neissiveda pasivaikscioti niekada, o visiems giriasi koks puikus anukas ir kaip myli.

2
  2. liepsnelia
    2018.01.20 01:37 (prieš 1 mėn.)
    2018.01.20 01:37 (prieš 1 mėn.)

Savira parašė:
    Baik tu, pas mane tai jokio džiaugsmo mano vaikais. Apie padabojimą parai net nekalbu! Nors aišku, kaip prie žmonių tai gatavi vaizdžiai širdį išplėst dėl meilės an…

O tai kodėl tada taip veržiasi pas jus po gimdymo?

3. liepsnelia
    2018.01.20 01:39 (prieš 1 mėn.)
    2018.01.20 01:39 (prieš 1 mėn.)

Pas mane pasakyta jog bus Dominykas ir kalbos tuo baigtos net jeigu turėtų pretenzijų man sakyčiau jog tai ne diskusija

4. User has not uploaded an avatar
    2018.01.20 01:40 (prieš 1 mėn.)
    2018.01.20 01:40 (prieš 1 mėn.)

Manau dėl pliuso, gi kaip žinia baisingai myli. Kita manau priežastis esu aš ir mano pogimdyviniai pokyčiai, bet čia labiau taikyčiau likusiems.... Sakau taip dėl to kad ne vieną kartą esu girdėjus apie kitas lankytas gimdyves " dieve kaip baisiai ji atrodė po gimdymo".

1
  5. liepsnelia
    2018.01.20 01:47 (prieš 1 mėn.)
    2018.01.20 01:47 (prieš 1 mėn.)

Savira parašė:
    Manau dėl pliuso, gi kaip žinia baisingai myli. Kita manau priežastis esu aš ir mano pogimdyviniai pokyčiai, bet čia labiau taikyčiau likusiems.... Sakau taip dėl t…

Nesuprantu as žmonių. Dėl tikrai gan įdomių priežasčių trikdyti jūsų ramybę, o plius dėl progos apkalbėti. Neduok dieve.

6. User has not uploaded an avatar
    2018.01.20 01:49 (prieš 1 mėn.)
    2018.01.20 01:49 (prieš 1 mėn.)

Bet čia tiesiog msno nuomonė. Tie tikrai tai neigtų...

7. User has not uploaded an avatar
    2018.01.20 02:10 (prieš 1 mėn.)
    2018.01.20 02:10 (prieš 1 mėn.)

O kalbant apie nėštumo smagumus, tai labai pasiilgau slidinėjimo jatus jatus, dar visus metus teks lzukt. Tai čia minimum.

8. IngaStu
    2018.01.20 02:47 (prieš 1 mėn.)
    2018.01.20 02:47 (prieš 1 mėn.)

Nieko nera blogiau kai tevai kisasi neprasyti i seima dziaugiuosi, kad mano tevai ir uosviai to nedaro

9. User has not uploaded an avatar
    2018.01.20 03:03 (prieš 1 mėn.)
    2018.01.20 03:03 (prieš 1 mėn.)

IngaStu parašė:
    Nieko nera blogiau kai tevai kisasi neprasyti i seima dziaugiuosi, kad mano tevai ir uosviai to nedaro

Nu gal nesakyčiau kad kišasi, bet man tas teisingos nuomonės išsakymas nepatinka. Mano tėvai iš vis galvoja, kad nemokam tvarkytis nei su pinigais (kelionėm daug išleidžiam), nei su vaikais ...
    Kita vertus anyta mane iš vis ignoruoja. Mūsų pokalbiai apsiriboja 3-4 sakiniais. Bet aš atsimenu ir tuos laikus kai labai gerai sutarėm. Ilgiuosi to laiko... Tiesiog šiuo metu ji turi geresnių marčių O aš irgi turiu nuoskaudų, pvz 7 metai svečiuose nebuvus nei vaiku gimtadieniuose nei sūnaus. Atstumas 30 km. Tiesa dovanos atiduodamos prie progos kaip sakant mums užsukus. O ji dar jauna, neturi nei 60 metų...

10. User has not uploaded an avatar
    2018.01.20 06:17 (prieš 1 mėn.)
    2018.01.20 06:17 (prieš 1 mėn.)

Savira parašė:
    Nu gal nesakyčiau kad kišasi, bet man tas teisingos nuomonės išsakymas nepatinka. Mano tėvai iš vis galvoja, kad nemokam tvarkytis nei su pinigais (kelionėm daug iš…

O man kelionės yra toks turtas... bet nematerialus... vyras iš pradžių nebuvo toks entuziaztas, ber ir tai atrado..studentai būdami griebdavom pigias ir „nepatogias” keliones (pvz.autobusu).. o dbr atradom patogių kelionių džiaugsmą mum tai tokia santykių rebilitacija nauji skoniai,.nauji potyriai..sužinoti, pamatyti kažką naujo.. mėgstam aktyvias ir pažintines keliones.. tai tikrai gera atsiminti tam tikrus nuotykius..kuriozinius atsitikimus dėl kūlturinių skirtimų man tai yra turtas, nes tai plečią akiratį, ugdo tave kaip žmogų.. už tuos pinigus ką išleidom jau kelionėm savo gerbuvį galėjom gerai paturbinti.. bet daiktais apsistatęs ilgai laimingas nebūsi;D ir dbr jau planuoju kur su mažyliu galėtume keliauti.. na bus matyti koks charakteris :DD bet pirmą kelionę planuoju pavasarį arba vasaros pabaigoje su trumpu skrydžiu iki valandos giminių lankyti..tiesiog ant testavimo kaip sekasi mums keliauti visiems drauge..

Su uošviais mums ir kils probelmų..mano anyta gerai nusenus požiūrio prasme, nors jai čiūt virš 50... mama 10 m. Vyresnė ir tie požiūrių skirtumai atsirado tik man pastojus.. kai duagiau pradėjom diskutuoti apie vaikų auklėjimą, žindymą.. mamos požiūris tarybinis, nors visada ja laikiau šiuolaikiška.. tokia lyg ir buvo..bet dbr galvoju,kad ta jaunatviškumą periimdavo nuo mūsų (vaikų). Tai gal kažkiek perlaušiu edukuodama apie „šių laikų išmišlus”

4

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.