2018 m. VASARIO mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2018.01.20)

1. 2018.01.20 08:41 (prieš 4 sav.)
    2018.01.20 08:41 (prieš 4 sav.)

trumpai drutai .... diena visa buvo kaip iprasta tik keli tokie juolingi ivykiai .... isryro ieskojau ir mazojo numete kojnes mano ir keikiausi manasis ibego i kambary persigandes sako skauda gimdai sakau kojnes ieskau ir stenu sunku grizau is darzelio namo virtiniu pridariau ateiciai kad butu , sviesta sumusiau tada virtuve issiploviau .... padariau vaikasm vakariens.... ai beto gavau Inute is mamos kad zino kad laukiuosi tikriausiai is seses suzonojo nes jai nesebai patvirtinau apie nestuma ziuriu tecio skambutis praleistas... persiambinu sako galvojau kad jai gimdai.... sakau dar dvi savaite nesiruosiu ir po pusvalandzio nubego vandenys.... nupradziu nesupratau nes bendravau su mazium maigiau pilvuka biski kazkas isbego ir pato prasidejo... sokau is lovos su verkimu panika vaikai irgi pasimete paskambinau savajam iskvete greitaja ir lwkem i panvezy jeigu butu prie pasvali prasideja rimti pojuciai butu jau i pasvaly veze.... panecezy baige nubegti vandenys buvo 3cm. tai skausmai isgyvenami .... mane pirmiau operavo uz kita kergyba kuri jau seniau lauke.... tai 20val. pnvz. 21.09 nykstukas gime , bet vel komplikacijos toki nykstška sunkiai ostrauke.... tai vel buvau stresiuke kai girdi... gije sako chirurgui negaliu ikyati rankos !!! negaliu !!! poto kaip ir ykyso tada girddziu trašk uz ruriuko tada .... dar virkstelw aplink kakla.... kai isgirdau kai verke mazis pati apsizliumbiau....
    susiuvo mane per 30min. ginč nussitebejo kaip as pirmaja pati isgimdziau su tokia gimda.....
    dabar jau apsiprausiau ... po biski vaiksctau kaip bobute susilengus ir po biskiuka reiks eiti pas mazi ... tai dar biski priguliau ir kaupiu jegas... jes spaudimas buvo nukrites tai pirmi zingsniai su galvos sukimusi buvo ir permusimais ....
    del vardo iskylo dilema operacūjoje man visi siule vardus net norejau Vasario , bet nesigauna.... galvoju Vakaris vakare gime ir buvo mano irgi sarasuose bet manasisi uzsispyre kad turi joris buti nes buvo sutarta per praeita nestuma berniuko vardas.... nors del papolioriumo jo nebenorejau... dabar galvoje sukasi Nojus!!! man simbolizuojasi su naujo gyvenimo pradzia beto nykstukas nojus graziai skamba :)))
    tai kai atleks manasis bus vardo paieska ir nuosprendis.....
    ps. sorry uz klaidas nes ju bus ....

16
  2. User has not uploaded an avatar
    2018.01.20 08:47 (prieš 4 sav.)
    2018.01.20 08:47 (prieš 4 sav.)

Sveikinimai didžiausi!!!!
    Stiprėkit ir aukit ramūs.
    P.S. Man ir Joris gražus .

1
  3. Aneliuke
    2018.01.20 08:58 (prieš 4 sav.)
    2018.01.20 08:58 (prieš 4 sav.)

Sveikinu

1
  4. Aneliuke
    2018.01.20 09:10 (prieš 4 sav.)
    2018.01.20 09:10 (prieš 4 sav.)

Labas rytas, komentaru prisiskaiciau del vaiku svetimu negaleciau auginti kaip savo tikrai ir, manau, tai normalu man labai keistas poziuris kitu, kad vyro vaikas mamos netekes vistiek su teciu neturetu gyventi, nes tam yra gimines ar as ne taip supratau? Tetis toks pat svarbus kaip mama, tikrai ne maziau, mano nuomone aisku, dazniausiai moteris nesa visa atsakomybe uz vaikus, o vyras uz finansine puse, bent jau mano seimoje kiti vaikai man patinka, seses mergaites man kaip mano dukros, labai jas myliu yra daug svetimu isaukletu vaiku, kurie mane zavi, kokie protingi, gabus seses vaikus priziuriu, su vaikais man nesunku, siaip esu tokia pakankamai griezta, bet jokio rekimo, juo labiau smurto nepateisinu, buna, kai vaikai ozius rodo ir pan., bet as bunu visiskai rami ir nesuprantu ko nervintis, suauge dar ne taip blogai elgiasi, jeigu atvirai... Del giminiu lankymo, musu niekas nelanke, nes mano gimines ir vyro mus gerbia, gerai sutariam, tai paskambina, paklausia kada galetu aplankyti jau grizus namo, jeigu sakytu, kad nori atvaziuoti i ligonine tai tikrai pasakyciau tiesiai sviesiai noriu ar ne, neturiu as tokio veidmaniavo, kad issisukineciau ir nesuprantu kaip jus cia randat problema pasakyti, kad nenorit sese is giminiu tik buvo atvaziavus, bet as buvau uz, nes mes artimos, as aplamai artima su savo seima labai

5. User has not uploaded an avatar
    2018.01.20 09:33 (prieš 4 sav.)
    2018.01.20 09:33 (prieš 4 sav.)

Mardzinija parašė:
    trumpai drutai .... diena visa buvo kaip iprasta tik keli tokie juolingi ivykiai .... isryro ieskojau ir mazojo numete kojnes mano ir keikiausi manasis ibego i kamb…

Didziausi sveikinimai! Bukit sveiki!

3
  6. 2018.01.20 09:49 (prieš 4 sav.)

Berniukas :) 6 m. 3 mėn.

2018.01.20 09:49 (prieš 4 sav.)

Sveikutes, o man siandien taip liudna... vakar vyras jau nebe pirma karta pradejo kalbet, kad nori varyt slidinet...as uzsiraukiau, tai pasake kad as pavydziu...nzn man tai protu nesuvokiama, kaip galima lekt vienam atostogaut kai zmona taip greit gimdys.. ziauriai liudna, niekada nebuciau pagalvojus, kad jis toks nesupratingas.. visada visur keliaudavom kartu..

1
  7. User has not uploaded an avatar
    2018.01.20 09:57 (prieš 4 sav.)
    2018.01.20 09:57 (prieš 4 sav.)

Užjaučiu . Gal tiesiog išsakyk savo nuogastavimus ramiu balsu, ir pasiūlyk bent nukelti jo slidinėjimą į kovo men?!. O gal jis tik išsakė apie ką svajoja... Visai neketindamas niekur važiuot...

1
  8. User has not uploaded an avatar
    2018.01.20 10:01 (prieš 4 sav.)
    2018.01.20 10:01 (prieš 4 sav.)

Del lankytoju is karto po gimdymo ligonineje tai as spresiu tuo metu, musu artimieji tikrai nepyks, jei paprasysime palaukti, o siaip niekas neturetu pykti vien del to, jog tie lankymai rizikingi, gali uznesti ligu, per vienus kursus gydytoja sake, kad jie nenori, jog net didesni vaikai, jei ju turite, atvaziuotu lankyti, nes jie daznai ligu nesiotojai yra, be to, naujiems mamai su teciu patiems reikia nusiraminti ir apsiprasti, o tada jau galima su kitais pasidziaugti
    Del vardu mes pasitarsime su artimaisiais, kad jiems soko nebutu, bet sprendima priimsime patys. Man turetu buti pateikti konkretus argumentai, kodel vienas ar kitas vardas netinka. Pvz, mes svarstome, jei gims sunus, ji pavadinti Tauru, tai mano tetis sako, kad jo jaunystes draugas buvo toks nupiepes girtuoklis Tauras, tai man cia ne svarus argumentas sio vardo nesirinkti. O juokingiausia buvo, kai pasake, kad jeigu sunus bus kudas, silpnas, tai Tauras netiks, tai as teciui sakau, svarbu, kad dvasia butu stipri Na zodziu, kartais sunku su tais tevais...

9. User has not uploaded an avatar
    2018.01.20 10:07 (prieš 4 sav.)
    2018.01.20 10:07 (prieš 4 sav.)

LatteMachiatto parašė:
    Sveikutes, o man siandien taip liudna... vakar vyras jau nebe pirma karta pradejo kalbet, kad nori varyt slidinet...as uzsiraukiau, tai pasake kad as pavydziu...nzn…

Mes su vyru viena karta per metus visada atskirai atostogaujam, bet pries pat gimdyma jo niekur neleisciau, turetu suprasti, kad per daug rizikinga. Na nebent nelabai toli slidinetu ir turetu galimybe operatyviai grizti, nes juk gimdymas uztrunka, bet aisku yra rizika apsiskaiciuoti su laiku, gal labai greit pagimdysite. As ilgai jausciau nuoskauda, jei mano vyras del atostogu praleistu vaiko gimima

1
  10. User has not uploaded an avatar
    2018.01.20 10:08 (prieš 4 sav.)
    2018.01.20 10:08 (prieš 4 sav.)

Tauras ir man būtų labai gražus....

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.