2018 m. VASARIO mėnesio mažyliai (Archyvas iki 2018.01.20)

1. User has not uploaded an avatar
    2018.01.20 08:09 (prieš 8 mėn.)

Ruta.K.B. parašė:
    Del lankytoju is karto po gimdymo ligonineje tai as spresiu tuo metu, musu artimieji tikrai nepyks, jei paprasysime palaukti, o siaip niekas neturetu pykti vien del…

Buvau skaičiusi straipsnį, kad žydai silpniems naujagimiems suteikia stipraus kovotojo vardą, su mintimi, kad tai juos sustiprins ir padės kovoti :)) man tas patiko. Rinkausi ir tokius tvirtesnius vardus.

Mardzinija parašė:
    trumpai drutai .... diena visa buvo kaip iprasta tik keli tokie juolingi ivykiai .... isryro ieskojau ir mazojo numete kojnes mano ir keikiausi manasis ibego i kamb…

Sveikinimai!

1
  2. liepsnelia

Mardzinija parašė:
    trumpai drutai .... diena visa buvo kaip iprasta tik keli tokie juolingi ivykiai .... isryro ieskojau ir mazojo numete kojnes mano ir keikiausi manasis ibego i kamb…

Labas rytas!!! Sveikinu labai labai!!

1
  3. 2018.01.20 08:13 (prieš 8 mėn.)

Berniukas :) 6 m. 10 mėn.

2018.01.20 08:13 (prieš 8 mėn.)

Ruta.K.B. parašė:
    Mes su vyru viena karta per metus visada atskirai atostogaujam, bet pries pat gimdyma jo niekur neleisciau, turetu suprasti, kad per daug rizikinga. Na nebent nelab…

Va butent, kad vaikai tai nes kasmet gimsta...zodziu lb skaudina, net jei dar neaisku ar vaziuos...???

4. liepsnelia
    2018.01.20 08:15 (prieš 8 mėn.)
    2018.01.20 08:15 (prieš 8 mėn.)

LatteMachiatto parašė:
    Sveikutes, o man siandien taip liudna... vakar vyras jau nebe pirma karta pradejo kalbet, kad nori varyt slidinet...as uzsiraukiau, tai pasake kad as pavydziu...nzn…

Nežinau.. Gal mano vyras toks gal aš tokia, bet dabar paskutiniu metu, kai dar sveikata mano šlubuoja nėra kalbos apie kažkokį atostogavima. Nežinau, kazkaip ir jis supranta jog reikia dabar arčiau namų butų ar namie. Nustebciau jeigu man taip pasakytų

5. liepsnelia
    2018.01.20 08:18 (prieš 8 mėn.)
    2018.01.20 08:18 (prieš 8 mėn.)

Aneliuke parašė:
    Labas rytas, komentaru prisiskaiciau del vaiku svetimu negaleciau auginti kaip savo tikrai ir, manau, tai normalu man labai keistas poziuris kitu, kad vyro vaik…

Tai va pas mane sesuo irgi labai nori dalyvauti, bet mes neesam artimos už tai nelabai noriu as. Tėvai mano pasirinkimą kaip ir supranta jog nereikia skubėti į tą ligoninę pas mane bet tiesa ar mitas jog atvažiavus negalima duoti naujagimio ten bučiuoti myluoti ir panašiai dėl tų lygu visų? Kažkur esu girdėjus jau labai senai tai

6. User has not uploaded an avatar
    2018.01.20 08:23 (prieš 8 mėn.)
    2018.01.20 08:23 (prieš 8 mėn.)

liepsnelia parašė:
    Tai va pas mane sesuo irgi labai nori dalyvauti, bet mes neesam artimos už tai nelabai noriu as. Tėvai mano pasirinkimą kaip ir supranta jog nereikia skubėti į tą l…

Tiesa, nes kai kurios ligos pereina oro-lašeliniu būdu(iškvėptu oru)'..per kontaktą.. kita dalis per organizmo skysčius..pvz.seiles. o vaikas gimsta sterilus.. dėl.to ir ant krūtinės deda, kad užsisėtų bakterijomis nuo mamos odos.. apskritai praeina laiko kol susiformuoja imunitetas.. ;) bučiuot ir vyresnio vaiko neduočiau

7. 2018.01.20 08:25 (prieš 8 mėn.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.20 08:25 (prieš 8 mėn.)

Mardzinija parašė:

Didziausi sveikinimai! Stiprekit! ??

8. liepsnelia
    2018.01.20 08:28 (prieš 8 mėn.)
    2018.01.20 08:28 (prieš 8 mėn.)

Simzu parašė:
    Tiesa, nes kai kurios ligos pereina oro-lašeliniu būdu(iškvėptu oru)'..per kontaktą.. kita dalis per organizmo skysčius..pvz.seiles. o vaikas gimsta sterilus.. dėl.…

Supratau vaikas bus pas mane

9. evra
    2018.01.20 09:00 (prieš 8 mėn.)

Arneta 7 mėn.
    Ugnė 9 m. 5 mėn.

2018.01.20 09:00 (prieš 8 mėn.)

Sveikinimai sulaukusioms susitikimo dienos! o as del tinimu pasidariau slapimo tyrima, ismatavo kraujo spaudima, viskas norma... supratau, kad paskutines 3 sav kunas pazers nemaloniu neteketumu daugiausia patinusi desine koja ir ranka,kaip pagalveles, bet ryte buna siek tiek atsluge... vaiko judesiai pasidare kiek kitokie, staigus ir stiprus, pazagsena, paspardo, pasisuka ir toliau miega

2
  10. liepsnelia
    2018.01.20 09:13 (prieš 8 mėn.)
    2018.01.20 09:13 (prieš 8 mėn.)

evra parašė:
    Sveikinimai sulaukusioms susitikimo dienos! o as del tinimu pasidariau slapimo tyrima, ismatavo kraujo spaudima, viskas norma... supratau, kad paskutines 3 s…

Na, bent tiek gera naujiena jog tyrimai norma, nes su savo kojytėmis ne juokais buvot visas isgazdinusi ir tiktai taip I nėštumo pabaiga kuo toliau tuo daugiau visokių "džiaugsmu". Su judesiais pas mane irgi panašiai, šiaip viskame kame jų apmazetja, bet kai jau būna tai būna

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.