2018 m. VASARIO mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2018.03.19 20:39 (prieš 7 mėn.)

Auksė28 parašė:
    Merginos, kaip jūsų stebukliukai miega? Jau prarandu viltį, kad maniškė ims ir išmiegos tas rekomenduojamas leliukui 16~20 valandų. Skauda ir pučia pilvelį, todėl b…

Sveiki, na maniskis labai prastai nakti uzmiega. Tai kartais man padeda ji uzmigdyt “baltasis triuksmas”. Pabandykite, gal ir jums pades. Youtube suraskite koki white noise womb sounds ir paleiskit per telefona, bet pakankamai garsiai. Maniski tai apramina. Na ir kartais dar pasiteisina vystymas.

1
  2. 2018.03.19 20:42 (prieš 7 mėn.)

Koricka parašė:
    Kiek suprantu bulves yra ok. Pienas yra labai ne ok

Pieno nemėgstu, tai ir atsisakyti nereikėjo. Leidžiu kas antrą dieną varškės sau pora šaukštų. O nuo bulvių man pačiai pilvą pučia, tai manau jos nėra ok ?

3. 2018.03.19 21:05 (prieš 7 mėn.)

vienos gali valgyt ka nori, kitos ne, visos mes skirtingos.... as jei jau matau kad man pucia pilva nuo kazkokio tai produkto, tai jau zinau kad ir maziukui pus.... ?

4. 2018.03.20 06:10 (prieš 7 mėn.)

As valgau daug kiausiniu, varskes ir kitu pieno produktu, bet maze pilvo problemu neturi. Vitamina D lasinu i sauksteli ir i burnyte. Paprastai ikrenta du lasai i sauksteli, bet mums tik vienas israsytas, tai perteklius lieka ant saukstelio.

5. 2018.03.20 06:17 (prieš 7 mėn.)

jautruke parašė:
    per el. valdzios vartus deklaruot gyv vieta, prisijungus pvz per savo banka, reikia pasirinkt skilti Gyventojams, tada kaireje puseje kategorija Gimus vaikui ir ism…

Ačiū!

6. David 6 m. 7 mėn.

2018.03.20 07:12 (prieš 7 mėn.)

Auksė28 parašė:
    Skaitau ir atrodo apie mus čia. Ta pati bėda su pilvuku. Duodu espumizano lašiuku kas tris valandas ir pieno rūkšties kartą per dieną, bet nėra pastebimų rezultatų.…

Man su pirmagimiu padėjo vieninteliai vaistukai iš visu išbandyti tai colic calm, jų vaistinėse nera veža iš Amerikos , internete reik ieškoti , ne iš pigiausiu bet vieninteliai kurie gelbėjo , pora kartu vyras atsimenu net naktį jų važiavo pirkti. Su antruoju jei bus bėdos su polulvuku irgi imsime iškart juos.

7. Matas 6 m. 9 mėn.

2018.03.20 08:59 (prieš 7 mėn.)

Galvojau man vienai taip an papo vaikas kabo ;) pasirodo ne :), ilgiau valandos neistveria ( nebent imiges kietai) soskiuko neima ir niekaip nenuraminsi jai jau neramus tai tik su papuliu... tai visiskai negaliu net iki parduotuves pabegt viena ir galva isvedint..
    Maciau apie berimus kalbejot, tai mazius taip pat pabertas( pirmam nebuvo) , siandien eisim pas daktare svertis tai ziuresim ka del berimo sakys.
    Kas liecia pilvuka tai duodam espmizan, lyg palengvina, pirmajam buvo baisiau ir negelbejo niekas apart pilvuko sildymo, pabandykit , o siaip tai stebuklu nebus jai jau yra beda su pilveliu belieka istvert ta klaiku laikotarpi

8. 2018.03.20 09:15 (prieš 7 mėn.)

jau dvie dienos kaip duodu po lasiuka Aquadetrim tai siryt toek isbertas, smulkiais taskais visas veidas , jau buvo berimai pagereje, o gal ne nuo vitamino D? vakar nauja produkta valgiau, siek tiek mango vaisiaus, ar galejo itakot..bekje du kartus burokeliu sriubos valgiau, gydyt buvo minejus nieko raudono nevalgyt..nu kaip zinot nuo ko...

9. 2018.03.20 10:06 (prieš 7 mėn.)

Nestuke antra karta parašė:
    jau dvie dienos kaip duodu po lasiuka Aquadetrim tai siryt toek isbertas, smulkiais taskais visas veidas , jau buvo berimai pagereje, o gal ne nuo vitamino D? vakar…

As pradejau duoti irgi vitamina D,bet aliejiniu pavidalu. Tai irgi isbere ir uzkietejo viduriai,tai siandien buvom pas daktare,tai liepe pakeisti vitamina D,tai pirksiu aquadetrim pirmam davinejau tai nebere nuo jo,tai gal ir sitam tiks. O del burokeliu sriubos,tai kiek valgiau tai nieko,va ir dbr verdu?

10. 2018.03.20 12:04 (prieš 7 mėn.)

Sveikos,

Vienkartine ismoka gavau gana greitai. Bet man buvo pildant neaiskumu. Deklaravau vieta per e.valdzios vartus ir uzdejau varnele ir ismokai prasyma uzpildyt. Ten man irgi buvo atmestas. Paskambinau jiems, tai mergina mane ziopla laike ir aiskino, kad pildyt reikia per spis sistema. Sakau zinau, kad ten galima, bet man dave jusu sistema pildyt. Sako - nesamone ponia! Nu blemba, as gal ir po gimdymo, gal hormonai, gal kazkas, bet as ne ziopla tikrai man leido pildyt ne spis sistema. Tai tiesiog palikau kaip yra ten ir uzpildziau prasyma is naujo spis sistemoje. O gyvenama vieta deklaruot pavyko per e.valdzios vartus.

Vitamina D mums israse irgi aliejiniu pagrindu - Oiledixin. Su pirmu irgi ta pati naudojom. Vaikas nesirauko, gan patogu ir ilasint

As irgi maitinu ir valgau visko po truputi, su saiku. Tik pastebejau, kad leliukui pilveli pucia, jei pieno produktu panaudoju, tai stengiuosi ju vengti, pakeisti kazkuo kitu. Taip pat stengiuosi nevalgyti tu populiariuju alergenu - sokolado, riesutu, sojos, pieno (kaip minejau jau).

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras