2018 m. VASARIO mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2018.05.22 17:06 (prieš 6 mėn.)

Lina_86 parašė:
    Bet buna tiek patarinetoju, kad gali ir suabejot

Oi tie patarinetojai kaip atsibosta, siandien isvis buvo bajeris, atvaziavo aplankyti vyro giminaite(moterele 74 m) ir pradejo mane bart, kad vaika zaloju, nes nesioju staciai ir griebe is manes vaika ir eme rodyt kaip nesiot reikia.... na kurios irgo zalojat savo vaikus?

2. 2018.05.22 17:10 (prieš 6 mėn.)

Lania parašė:
    Gal, kuri turejo ar teko kazka girdeti apie Amazonas Mei Tai nesiokles? 🙂 sudomino ji mane tik nzn ar verta pirkti 🙂

Junkitės į "vaikų nešiojimas" grupę FB, labai daug informacijos rasite apie visas nešiokles, bet kiek žinau tai ergonomiška nešioklė tik nekonstruota (kiek suprantu, reikės kiekvieną kartą rištis ją),plonesnės medžiagos,kas vasarą labai gerai . Bet siūlau ten prisijungti tik būna ilgai nepriima administratorės, tokių atveju parašykite kokiai grupės narei , kad pridėtų

Pati jau antras mėnesis apie jas skaitau, bet niekaip neapsisprendžiu kokią

1
  3. 2018.05.22 17:57 (prieš 6 mėn.)

Vaida2017 parašė:
    Oi tie patarinetojai kaip atsibosta, siandien isvis buvo bajeris, atvaziavo aplankyti vyro giminaite(moterele 74 m) ir pradejo mane bart, kad vaika zaloju, nes nesi…

Čia jau prie geresnių "patarimų" skilties O kaip atrodo nežalojantis nešiojimas?

Pati iš draugo močiutės išgirdau,kad jokiais būdais gulint negalima maitint, nes 99% uždus,o kai išgirdo,kad ir miegu kartu.. o kur dar garsusis nenešiok, nes pripras...

4. 2018.05.22 18:09 (prieš 6 mėn.)

aru7 parašė:
    Junkitės į "vaikų nešiojimas" grupę FB, labai daug informacijos rasite apie visas nešiokles, bet kiek žinau tai ergonomiška nešioklė tik nekonstruota (kiek suprantu…

Dekuj einu pasieskoti tos grupes fb

1
  5. 2018.05.22 19:06 (prieš 6 mėn.)

aru7 parašė:
    Čia jau prie geresnių "patarimų" skilties O kaip atrodo nežalojantis nešiojimas?

Pagal ja tik gulciai galima nesioti 😁

6. 2018.05.22 19:20 (prieš 6 mėn.)

Man tai baisu, kaip susireiksmina kai kurie zmones. Atrodo kazkam idomi ju nuomone auginimo klausimais. Butu idomu- juk paklaustume;D kuo durnesnis, tuo labiau kisasi kur nereikia As tai nekreipiu demesio, tingiu irodinet savo tiesas ir gincytis

7. Broliukas 9 mėn. 2 sav.
    6 m. 1 mėn.

2018.05.23 00:18 (prieš 6 mėn.)

norvilaitea parašė:
    Mamytes jus pasakykit ar duodar savo maziesiems virinto vandenuko atsigerti?

Pati maitinu tai kai karsta ir esam lauke duodu atsigerti,nes nemaitinu viesoje vietoje.Kai bunam namie neduodu

8. Broliukas 9 mėn. 2 sav.
    6 m. 1 mėn.

2018.05.23 00:26 (prieš 6 mėn.)

Dolosas parašė:
    Man tai baisu, kaip susireiksmina kai kurie zmones. Atrodo kazkam idomi ju nuomone auginimo klausimais. Butu idomu- juk paklaustume;D kuo durnesnis, tuo labiau kisa…

Aha tikrai. Man siandien drauges mama sako kur ne bus jis toks storas jeigu tu ji nakti maitini Sako gautu misinio pries nakti tai nereiketu nakti jam valgyti ir jis ismiegotu visa nakti. Sakau duosiu kiek nores ir kada nores. Dar sakiau,kad maitinsiu iki tada kada vaikas pats nebenores kruties Tai sako tu isivaizduoji kokie tavo papai bus ???? Tipo dideli ir nutyse Taip kalba moteris niekada nemaitinus

3
  9. 2018.05.23 01:07 (prieš 6 mėn.)

Dreamxx parašė:
    Aha tikrai. Man siandien drauges mama sako kur ne bus jis toks storas jeigu tu ji nakti maitini Sako gautu misinio pries nakti tai nereiketu nakti jam valgy…

Siaubas... Nežinau kaip reaguočiau į tokius komentarus

1
  10. 2018.05.23 10:47 (prieš 6 mėn.)

Sveikos, mamos, auginancios berniukus 🌷
    Mano maziukui paraudo pimpaliuko galiukas. Sauskelnes keiciame daznai, apvalau kaskart. Gal kuri susidure su tuo?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras