2018 m. VASARIO mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2018.07.19 09:05 (prieš 3 mėn.)

Lania parašė:
    O jus davet bulve ir morka iskart kartu? 🤔

Ne ne, pora dienų bulve, po to morka su bulve dar pora dienų. Po to atsibodo tas atpylinejimai, nes matosi, kad ir vaikutis negerai jaučiasi. Taip, tikrai palauksiu iki 6men, dar geras tris sav ir vėl bandysiu

2. 2018.07.19 09:14 (prieš 3 mėn.)

Lania parašė:
    Palaukit kelias sav vel duokit. As bandziau 4 men duot paragaut, tai pilvuka skaudejo, palaukiau 5men vel daviau, atpylinejo, tai dar dvi sav palaukiau ir dbr grazi…

O negali būti, kad nuo to pradėto primaitinimo jus beria ir su viduriukais negerai? Ar ir prieš primaitinimą tas pats buvo?

3. 2018.07.19 09:22 (prieš 3 mėn.)

Rytoj parašė:
    O negali būti, kad nuo to pradėto primaitinimo jus beria ir su viduriukais negerai? Ar ir prieš primaitinimą tas pats buvo?

Ne tikrai ne del to. Mum berimas ir pilvukas prasidejo anksciau nei pradejau vel duot ragaut bulvytes. Dbr jau 4 diena bus kaip valgom ir tik siandien suviduriavo kazko tai irgi nemanau kad nuo tos bulvytes nes butu gal anksciau pradejas.. o siaip pradejus vel duot ragaut jokiu pablogejimu nesimato ant jo..

4. 2018.07.19 09:51 (prieš 3 mėn.)

Lania parašė:
    Ne tikrai ne del to. Mum berimas ir pilvukas prasidejo anksciau nei pradejau vel duot ragaut bulvytes. Dbr jau 4 diena bus kaip valgom ir tik siandien suviduriavo k…

Rašo, kad neigiamos reakcijos į produktą gali pasireikšti per penkias dienas, tai teoriškai viduriavimas gali nuo to būti, bet turbūt jūsų atveju ne nuo maisto, jeigu jau anksčiau bėdos prasidėjo.

5. 2018.07.19 09:56 (prieš 3 mėn.)

Rytoj parašė:
    Rašo, kad neigiamos reakcijos į produktą gali pasireikšti per penkias dienas, tai teoriškai viduriavimas gali nuo to būti, bet turbūt jūsų atveju ne nuo maisto, jei…

As manau kad ne nuo to.. ir anksciau kai valgem bulve kai jis man atpildavo jis man atpildavo po nedaug labai ir tai pienukas ten budavo tai ta bulvyte budavo kaip ir suvirskinta manau, bet su kakuciu irgi pakitimu nebuvo 🙂 tai bulve tikrai atmetu. 🙂

6. Dominic 5 m. 3 mėn.
    Matas 9 m. 7 mėn.

2018.07.19 11:03 (prieš 3 mėn.)

Lania parašė:
    Nekazka ir gereja , nesuprantu. Buvo tik veidukas dbr atrodo vienas zandukas kaip ir grazesnis, bet dbr ant rankyciu jau matos kazkokie paberimai, man jau panasu an…

Labuka ar berimas panasus kaip mano mazulio?mes turim didele beda ir nerandam nuo ko ir kas,gyvenam uzsienyje gyd israse tik drekinamaji krema nieko daugiau sake negalima per mazas,mazylis kankinasi labai niesti jam,naktim blogai miega,kur nusikaso berima slapuoja🙁

7. 2018.07.19 11:05 (prieš 3 mėn.)

Indre1020 parašė:
    Labuka ar berimas panasus kaip mano mazulio?mes turim didele beda ir nerandam nuo ko ir kas,gyvenam uzsienyje gyd israse tik drekinamaji krema nieko daugiau sake ne…

Nu veidukas maniskio labai panasiai atrodo 😢

8. Dominic 5 m. 3 mėn.
    Matas 9 m. 7 mėn.

2018.07.19 11:08 (prieš 3 mėn.)

Lania parašė:
    Nu veidukas maniskio labai panasiai atrodo 😢

Mano mazulis visas toks,rankytes su pirstinem per karscius nes nusidrasko iki krauju nebezinom ka daryti,😰😰😥

9. 2018.07.19 11:18 (prieš 3 mėn.)

Indre1020 parašė:
    Mano mazulis visas toks,rankytes su pirstinem per karscius nes nusidrasko iki krauju nebezinom ka daryti,😰😰😥

Ir nemazeja ne kiek nuo tu kremuku? O nesake ar cia alergija ar kas? Senao jums taip?

10. Simonas 6 m.

2018.07.19 12:49 (prieš 3 mėn.)

Indre1020 parašė:
    Labuka ar berimas panasus kaip mano mazulio?mes turim didele beda ir nerandam nuo ko ir kas,gyvenam uzsienyje gyd israse tik drekinamaji krema nieko daugiau sake ne…

Ar maitinat pati, ar misineliu? Man berimas panasus i alergini berima. Mano maziausioji buvo isberta panasiai (ne taip stipriai) kol neatradau alergizuojanciu produktu. Netinkamo maisto nebevalgau ir pupos odele visa pagijusi.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras