2018 m. VASARIO mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2018.07.22 21:37 (prieš 4 mėn.)

Koricka parašė:
    O gal padetu kitos migdymo taktikos?
    Bb gulte ramiai supant? Migdant namie vezimo lopsy?

Taip gultuke jam tinka ir autokedutej uzsupuotu buti patinka, bet tada ir reikia pastoviai siupuoti labai gaila kiekviena karta maziuka ten migdyti bet siuo metu renkames is dvieju blogybiu mazesne, bent mes taip mastom..

2. 2018.07.22 21:41 (prieš 4 mėn.)

Buza2017 parašė:
    Kaip as jus suprantu. Pas mus ta pati situacija. Amzinai nervota, nes niekad nepamiega ilgiau 30 min. Paguldai ir po 10 minuciu ziuri ji jau didziausiom akim 😁 nepa…

As jus ir suprantu manasis taip pat lopsy neguli, nesioklej aciu D patinka tik reikia nuotaika pateikyti tai tada ir pasivaikstom

3. Simonas 6 m. 2 mėn.

2018.07.23 01:49 (prieš 4 mėn.)

Mano nei vienas vaikas vezimo lopsyje negulejo Dziaugiuosi, kad mazajai nusipirkom cybex cloud q autokedute, kuri transformuojasi i visiskai gulima padeti. Tad su autokedute ir pravazinejom beveik nuo gimimo. Isejus i lauka greitai uzmigdavo, padarydavau gulima padeti ir pamiegodavo keduteje 1,5-2,5val. Sportine vezimo dali naudoju apie pora sav jau. Joje labai patinka pupai, bet nebeuzmiega vezime kad ir kaip miego ji nori

4. 2018.07.23 10:32 (prieš 4 mėn.)

Sveikos. Gal kuri naudojat bumbo ortopedine kedute? Gavom dovanu,bet dar kazkaip prisibijau sodinti

5. 2018.07.23 12:39 (prieš 4 mėn.)

Flowerbomb parašė:
    Sveikos. Gal kuri naudojat bumbo ortopedine kedute? Gavom dovanu,bet dar kazkaip prisibijau sodinti

Aš sodinu jau nuo 4,5 men i ja, bet tik labai trumpai, max 10min per dieną, matosi kai jau pavargsta. Tik dažnai atpylineja joje kazkodel, nors ir valgius senokai būna

6. Dukrytė♥ 9 mėn. 3 sav.
    Michail (angeliukas danguje) 1 m. 10 mėn.

2018.07.23 13:49 (prieš 4 mėn.)

Buvo ir pas mane kad miega tik 10 min. Bet tada dedavausi i nesykle ir vaiksciodavom lauke. Taip ismiegodavo pora val.

7. Dukrytė♥ 9 mėn. 3 sav.
    Michail (angeliukas danguje) 1 m. 10 mėn.

2018.07.23 13:53 (prieš 4 mėn.)

Flowerbomb parašė:

As nesodinciau dar. Kai jau sedes normaliai, gal tada. Manau labai per anksti...

3
  8. 2018.07.23 15:17 (prieš 4 mėn.)

Flowerbomb parašė:

Aš užsisakiau, bet tik šią savaitę gausiu. Apskritai rašo, kad nuo 3mėn.galima sodint,kai nulaiko galvą . Aišku, skamba kiek anktstokai 3men,nuo tiek nesodinčiau jokiu būdu. Bet juk ji neva ir skirta mokytis taisyklingai sėdėti. Aš įdėsiu ir matysiu, kaip jausis. O šiaip pagrinde pirkau maudynėms ją, matysim

9. 2018.07.23 15:20 (prieš 4 mėn.)

Sveikos mamos. Ar mamos, kurios maitinate MP per karscius duodate vaikuciams vandenuko atsigerti? 😊

10. 2018.07.23 15:25 (prieš 4 mėn.)

Poliare parašė:
    Sveikos mamos. Ar mamos, kurios maitinate MP per karscius duodate vaikuciams vandenuko atsigerti? 😊

Ne. Tik dažniau mp siūlau.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras