2018 m. VASARIO mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2018.09.18 09:30 (prieš 3 mėn.)

Sveikos mamytes! Kaip seniai mes cia buvom ☺️ augam labai jau staigiai man atrodo, mazyle jau ir sedi pati, ir sliauzioja tik spek ziuret o ir lovelej kaip padedu pasedet tai ka tu ka tu panele uzsikabina rankutem ir stojasi, o jau laimes vaje vaje, tai viskas jau lovytej palikti vienos nebegaliu kad nesistotu stipruole 🤦‍♀️. Sakykit mamytes kokia rekomenduotumet auto kedute kuri Jums tikrai pasiteisino ir kaina ikandama ?, nes ta kur 3in1 su vezimeliu buna jau net ideti neimanoma 😯 Aciu! 😊

2. 2018.09.18 10:33 (prieš 3 mėn.)

kiek pilat vandens su Beaba cook kai verdat kruopas pvz dabar kukuruzu kose planuoju duot, nes instrukcijos nera, ryziai tik lygtai iki 2 nurodyta...

3. 2018.09.18 10:34 (prieš 3 mėn.)

Flowerbomb parašė:
    Na man taip pat labai baisu,kad neuzspringtu.Tokia net baranka bijau duoti,nes iskart susitrupina burnoje. O tas blw man daugiau kaip zaidimas atrodo,kai vaikas tok…

as tik uz kosytes.ateis laikas viskam

3
  4. 2018.09.19 10:28 (prieš 3 mėn.)

aru7 parašė:
    O neužtenka paprasto acto? Aš dar nenukalkinau, bet taip skaičiau

labutis, o Jus kruopas verdat tam papildomam konteoineriuke?mano pirmas ispudis buvo ne koks, ant vandens and dujines jauciu geriau virti..

5. 2018.09.19 12:19 (prieš 3 mėn.)

Mes jau 7 men, bet vis dar rankinukas. Nesėdim, nesivartom, nors ir mokam, o apie stojimasi net minčių nėra 😂 tinginukas mūsų vaikas. Matyt sunku, kai 10 kg svorio turi 😀
    O Jūs papildomai, be vitamino D, duodat kokių vitaminų, tarkim žuvų taukų? Nes aš nuo 6 mėn pradėjau duoti. Tai beveik mėnuo jau. Bet sesutė vos ne griežtai sakė, kad nereikia, kita daktarė sakė galima. Kokios čia nuomonės?

6. 2018.09.19 12:26 (prieš 3 mėn.)

Muna- parašė:
    Mes jau 7 men, bet vis dar rankinukas. Nesėdim, nesivartom, nors ir mokam, o apie stojimasi net minčių nėra 😂 tinginukas mūsų vaikas. Matyt sunku, kai 10 kg svorio …

ne, nieko daugiau neduodu, nes nieko daugiau gydytoja neskyre. Kol neskirs, pati tikrai nieko sugalvojusi neduosiu

7. 2018.09.19 13:37 (prieš 3 mėn.)

Jūsų mažiukai ima i rankytes buteliukus, gertuves? Nu manoji visad rankas atmetus ir girdyk ja, net nebando pati laikyti

1
  8. 2018.09.19 13:40 (prieš 3 mėn.)

Zajza parašė:
    Jūsų mažiukai ima i rankytes buteliukus, gertuves? Nu manoji visad rankas atmetus ir girdyk ja, net nebando pati laikyti

Ima, bet negeria o zaidzia. Biski pabando pakandzioja puodeli ir toliau metymai prasideda 😀

1
  9. 2018.09.19 14:25 (prieš 3 mėn.)

Zajza parašė:

pries pora savaiciu pats pradejo laikyti ir gerti is buteliuko misini, labai gerai, nebereikia laikyti man o gertuve su rankenelem, tai nuo 5 men kai pradejau duot, nuo tada pats ir geria. Jau mato is toli kad atnesu, istiesia rankas ir laukia kol paduosiu

10. pijus 6 m. 6 mėn.

2018.09.19 15:09 (prieš 3 mėn.)

Evaas parašė:
    pries pora savaiciu pats pradejo laikyti ir gerti is buteliuko misini, labai gerai, nebereikia laikyti man o gertuve su rankenelem, tai nuo 5 men kai pradejau du…

Bus pametinukai sveikinu

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras