2018 m. VASARIO mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.05.17 22:03 (prieš 1 mėn.)

justynau parašė:
    O kaip sekasi mamos su naktiniu miegu? Pradėjom atpratinimą nuo krūtinės tai pireš kiekvieną miegą ištinka baisus verksmas. Verkia iki springimo, baisiausiai ilgai …

Aš ir kai pradėjau atpratinti, bandžiau uzsupt savo lelka o po to atėjo mintis pasiūlyti duoti atsigerti pieno iš buteliuko. Ir jai nerealiai jis patiko, ji išgeria ir dažniausiai nulūžta. Taip, kazkas sakys tokiai didelė buteliuka, bet kiekviena mama daro pagal save tai lb palengvino mp nuemima prieš miegeli.

2. 2019.05.17 22:06 (prieš 1 mėn.)

Daivavaa parašė:
    Aš ir kai pradėjau atpratinti, bandžiau uzsupt savo lelka o po to atėjo mintis pasiūlyti duoti atsigerti pieno iš buteliuko. Ir jai nerealiai jis patiko, ji išge…

Bandėm ir pm ir lieso karvės pieno. Neima stumia buteliuką ir toliau verkia

3. 2019.05.18 10:07 (prieš 1 mėn.)

justynau parašė:
    Bandėm ir pm ir lieso karvės pieno. Neima stumia buteliuką ir toliau verkia

Pas mus tas pats. Naktinius jau nuėmiau, liko tik prieš miegą. Jei bandau neduoti, tai didžiausios isterijos. Bet jau nuo sekančio mėn bandysiu. Gertuvės neima naktį, jei pasiūlau, tai tik dar didesnė isterija.

4. 2019.05.18 11:29 (prieš 1 mėn.)

Muna- parašė:
    Pas mus tas pats. Naktinius jau nuėmiau, liko tik prieš miegą. Jei bandau neduoti, tai didžiausios isterijos. Bet jau nuo sekančio mėn bandysiu. Gertuvės neima nakt…

O kokiu budu naktinius nuemet? As noriu jau po truputi dukriuka irgi atpratinti, bet net neisivaizduoju kaip, o nakti valgom begalybe kartu...

5. 2019.05.18 11:38 (prieš 1 mėn.)

Muna- parašė:
    Pas mus tas pats. Naktinius jau nuėmiau, liko tik prieš miegą. Jei bandau neduoti, tai didžiausios isterijos. Bet jau nuo sekančio mėn bandysiu. Gertuvės neima nakt…

O aš maniau, kad čia tik mes gilioj duobėj su miego problemom 😔

6. 2019.05.19 13:57 (prieš 1 mėn.)

justynau parašė:
    O kaip sekasi mamos su naktiniu miegu? Pradėjom atpratinimą nuo krūtinės tai pireš kiekvieną miegą ištinka baisus verksmas. Verkia iki springimo, baisiausiai ilgai …

Tada dar nepratink nes tik kankinat vaiką nes matyt dar nepasiruošęs nes kai aš atpratinau ji kelias naktis pazyzė kazkiwk verkė bet lb nedaug ir lb ramiai uzmigdavo dabar jau savaite nebesikelia visai o 3 mėn keldavosi 1 kart tuo paciu metu

7. 2019.05.19 22:03 (prieš 1 mėn.)

Re_re parašė:
    O kokiu budu naktinius nuemet? As noriu jau po truputi dukriuka irgi atpratinti, bet net neisivaizduoju kaip, o nakti valgom begalybe kartu...

Čia labai individualus dalykas, tiesiog reikia bandyt su savo vaiku, nes kas vienam tinka, kitam ne.
    Aš tiesiog pradejau neduoti kaskart pabudus. O prabudinėdavo kas valandą. Ir miegodavom taip sulipusios. Tai nei man, nei vaikui šitaip miegot negerai buvo. Iš pradžių duodavau prieš miegą ir po to dar vienąkart vidury nakties. Kelias naktis pyko, atsibudus šaudavo, bet max 5 min pašaukdavo ir vel užmigdavo. Taip po to ir nuėmiau visai naktį. Aišku, būna, kad jeigu ilgai nenurimsta, tai tenka nusižengt 😀 arba jeigu kur svečiuos, tai nevirkdysi vaiko prie visų.. va nesuprantu tik, kodėl naktį jei pabunda, tai iškart su verkimu, nes miegam tai šalia lovytę pristūmę, jaučia mane šalia. Būna prabunda, atsisėda lovoj, pašaukia, tada paraminu ir vėl miega. Nesvarbu ar šalia vienoj lovoj ar savo lovoj.🤔

8. 2019.05.19 22:36 (prieš 1 mėn.)

Muna- parašė:
    Čia labai individualus dalykas, tiesiog reikia bandyt su savo vaiku, nes kas vienam tinka, kitam ne.

Su dieniniais, tai aciu D labai lengvai me susitvarkem, tai valgom tik ryte prabidus, pries pietu miega ir vakare. Nu bet nakti, tai kaip pas jus kas valanda ir dazniau keliasi, o as dar laukiuosi, tai taip sunku, kad ne tas zodis. Vyras gris, tai reiks bandyti ir mums atjunkinima, nes viena to daryti nenoriu, taip naktys be miego, o tai isviso neissimiegosiu 😀

9. 2019.05.19 22:40 (prieš 1 mėn.)

Muna- parašė:

O Jus uzmigdot maitindama? Kaip maitinat sededama ar guledama tuo metu? Klausiu nes lb noreciau uzmigdzius perkelt i lovyte, nes taip ilgeliau pamiegotu iki naktinio maitinimo (pabunda kai mes ateinam i lova ) o perkelt buvo vienu metu lb sunku del nugaros skausmo, o db tik meginu tai padaryt ir issibudinus pyksta belenkaip

10. 2019.05.20 08:56 (prieš 1 mėn.)

Vaida Kal. parašė:
    O Jus uzmigdot maitindama? Kaip maitinat sededama ar guledama tuo metu? Klausiu nes lb noreciau uzmigdzius perkelt i lovyte, nes taip ilgeliau pamiegotu iki naktini…

Įvairiai. Būna, kad užmiega ant rankų valgydama, jeigu jau labai pavargus. Bet dažniausiai tai atsigulus maitinu. Pavalgo, tada arba ant pilvuko nusisuka miegot, arba atsikelia dar pažaist ir tada jau guliu ir laukiu, kada pati ateis ir atsiguls šalia. O kai užmiega, perkeliu į lovytę. Tik aš turiu eit miegot kartu 😀 nes vieną kambary palikt neįmanoma misija, atrodo jaučia, kad manes nėra ir prabunda iškart. Užmigus karts nuo karto pabunda dar patikrint ar šalia.. o dėl perkėlimo ir mum buvo periodas, kai tik pabandydavau, iškart isterijos. Tai ko tik nebandėm, ir ant kaldros migdėm, kad po to nutempt iki lovytės ir aš pusiau gulom jos lovytėj😀 bet tada pradėjau pratint vieną užmigt, kad pavalgo, tada dedu į lovytę ir ten pati tegul užmiega. Tai irgi pašaukė kelis vakarus truputi ir buvo išmokusi kurį laiką užmigt be valgymo lovytej. Tai nuo to karto kažkaip perkėlimas į lovytę nebeprabudina.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras