2018 m. mamytės iš Šiaulių

Komentuoti
  1. D 8 m. 2 mėn.
    R 10 m. 1 mėn.

2018.06.20 13:42 (prieš 3 mėn.)

patricija.luk parašė:
    Uzsirasiau jau kitai savaitei pas seimos gyd medicoj,tai ziuresiu ka sakys

O jus jau parasete prasyma kad perkeltu pas kita seimos gyd?
    Ir registruokites is kart pas Valkeriene, ne pas seimos. Mazai talonu pas ja. Ilgai lauksite po to.

1
  2. 2018.06.20 13:52 (prieš 3 mėn.)

Raganaa parašė:
    O jus jau parasete prasyma kad perkeltu pas kita seimos gyd?
    Ir registruokites is kart pas Valkeriene, ne pas seimos. Mazai talonu pas ja. Ilga…

jo,katik persirasiau
    pas seimos eisiu del nugaros,o pas Valkeriene menesio gale tik uzrasines

3. 2018.06.20 19:26 (prieš 3 mėn.)

kada butu tikslingiausia pirma karta pasirodyti ginekologei?

man gyd.rekomendavo ateiti pilnų 8 sav.

4. 2018.06.20 21:24 (prieš 3 mėn.)

Inga Q parašė:
    man gyd.rekomendavo ateiti pilnų 8 sav.

o kaip jus skaiciuojat savaites-nuo paskutiniu mm,ar kaip? pvz as zinau data kada pastojau ir butu nesamone savaites skaiciuoti nuo paskutiniu mm,bet gyd.lyg taip daro..?

5. 2018.06.21 06:30 (prieš 3 mėn.)

Aš atėjus pas ginekologe atsinešiau menesiniu kalendoriu, tokį tikslų su ovuliacijom sužymėtom,sexu ir pan..nes nu męs planavom..tai irgi tiksliai žinau kada pradėtas vaikas,tai į mane kaip į durnelę pažiūrėjo ir vistiek skaičiavo pagal menesines.

6. 2018.06.21 06:31 (prieš 3 mėn.)

patricija.luk parašė:
    o kaip jus skaiciuojat savaites-nuo paskutiniu mm,ar kaip? pvz as zinau data kada pastojau ir butu nesamone savaites skaiciuoti nuo paskutiniu mm,bet gyd.lyg taip d…

Skaiciuoti reikia nuo paskutiniu menesiniu, toks yra medicininis skaiciavimas, visuomet gydytojai klausia paskutiniu mm dienos, kad apskaiciuotu gimdymo data, o tiksliau kiek savaiciu pasako kiekvienos apziuros metu

7. 2018.06.21 13:11 (prieš 3 mėn.)

nu bet kokia nesamone zinau kada ''pasidariau'' vaika,o jos kazkaip nesamoningai vistiek skaiciuoja
    tai pirma vizitui man reiketu rasytis ,kad nuo paskutiniu mm butu praeje daugmaz 7savaites,ar visgi pasavivaliauti ir nueti kada tikrai zinau jog bus 7sav..?

8. 2018.06.21 13:33 (prieš 3 mėn.)

patricija.luk parašė:
    nu bet kokia nesamone zinau kada ''pasidariau'' vaika,o jos kazkaip nesamoningai vistiek skaiciuoja

Geriausia nueiti privačiai ir nėštumą pasitvirtinti ir pasakys kiek laiko o po to žiūrėkitės kada į ligoninę pas savo ginekologę aš taip dariau

9. D 8 m. 2 mėn.
    R 10 m. 1 mėn.

2018.06.21 13:45 (prieš 3 mėn.)

patricija.luk parašė:

Bet nei jus nei gyd nezino, kada ivyko implantacija. Todel ir skaiciuojama viskas pagal paskutines menesines.

10. 2018.06.21 14:42 (prieš 3 mėn.)

Leliukas2018kretinga parašė:
    Geriausia nueiti privačiai ir nėštumą pasitvirtinti ir pasakys kiek laiko o po to žiūrėkitės kada į ligoninę pas savo ginekologę aš taip dariau

Ir plius mes pradėjome vaikutį 23-24 dieną o kiek vaikui laiko, tai nuo 29d skaičiuojasi patikėkite, eisite į valstybinę ligoninę tai nieko super nesitikėkite nebent gerą ir profesionalę ginekologę išsirinksite

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras