Dryzacka parašė:
Taip SIAULIU R, bet vaiko metrikas irgi turi but isimtas siauliu r. Metrikacijoje
O kaip kitaip...
Dryzacka parašė:
Taip SIAULIU R, bet vaiko metrikas irgi turi but isimtas siauliu r. Metrikacijoje
O kaip kitaip...
vasyte parašė:
O kaip kitaip...
Patikekit jau pasitaike ne 1 atvejas kai asmenys atvyksta i seniunija yra Siauliu r. gyventojai, o gimimo liudijima issima Siauliu mieste, ir ismokos negauna.
Sri lanka parašė:
sveikosTuriu klausimą toms, kurios jau turi mažylius. Kokią vaikų gydytoją rekomenduotumėt? (būtų geriau pietiniame rajone) Norėtųsi malonios ir linkusios viską…
Ligita Skipariene. Tavo sveikatos namai
XxDovilexx parašė:
Ligita Skipariene. Tavo sveikatos namai
Mes irgi pas ja lankomes visa seima
tikrai labai gera
Solita parašė:
Gal jau kasnors atsieme kraiteli? ;D
https://www.etaplius.lt/nuo-liepos-kraiteliai-siauliu-naujagimiams cia trumpai matosi kas yra kraitelyje. Lavibamsis kilimelis, rankine kiek matau kažkas iš vilnos.
Solita parašė:
https://www.etaplius.lt/nuo-liepos-kraiteliai-siauliu-naujagimiams cia trumpai matosi kas yra kraitelyje. Lavibamsis kilimelis, rankine kiek matau kažkas iš vilnos.…
Solita parašė:
Gal jau kasnors atsieme kraiteli? ;D
jum ne uz kalnu atsiemimas
lauksim ivertinimo
7 testuotojų vertinimai
6 testuotojų vertinimai
5 testuotojų vertinimai