2018 m. mamytės iš Šiaulių

Komentuoti
  1. Agota 9 mėn.

2019.01.11 23:17 (prieš 1 mėn.)

č[email protected]škuttė parašė:
    Dėkui visoms,jau šis tas
    ViJan,ar nei karto nenuvylė mėsos kokybė? O užsisakyti daugmaž kiek laiko prieš?

Ne, nusivilti tikrai neteko. Mėsa, nors ir brangoka, bet labai gera 👍 O ir vaikui tiek tereikia, tai kaina ne taip skaudžiai kanda 😊 Ten apskritai visokio gėrio daug - kokybiškų, ekologiškų maisto produktų 🙂 O prieš kiek užsakyti, žinokit, neįsivaizduoju 🤔 Aš tiesiog nueinu, pasakau, kad norėsiu to ar ano (ten daug visko užsisakyti galima - žuvies, paukštienos, mėsos) tai, buvo, užtaikiau, kad kaip tik po poros dienų atvežė, o yra tekę ir porą savaičių palaukt. Bet ten tikriausiai egzistuoja kažkoks grafikas, kada ūkininkai viską atveža 🙂

2. 2019.01.17 20:47 (prieš 1 mėn.)

Sveikos mamytės, gal yra čia kuriuos pietiniam gyvena ir norėtų kartu išeit į lauką su leliais pasivaikščiot? 🤗

3. 2019.01.17 21:13 (prieš 1 mėn.)

Jurgitaa_ parašė:
    Sveikos mamytės, gal yra čia kuriuos pietiniam gyvena ir norėtų kartu išeit į lauką su leliais pasivaikščiot? 🤗

Sveika 🙂 as is pietinio, bet man vaiksciot patinka vienai, nes as susigalvoju tiksla ir sparciu zingsniu varau. Pvz iki pampersu parduotuves aido gatvej arba i akropoli pieno bet einu ratais kvadratais o ne tiesiu keliu kad arciau (gyvenu gytariuose) ☺️ Bet gal kartais pavyktu ir su kompanija ramiai pavaiksciot 😊 esu apie tai svarscius, kaip mamytem pavyksta susiderint, juk turi but pavalges lelius ir noret miego 😀
    Is kur jus ir kur vaikstot?🙂

1
  4. 2019.01.17 21:18 (prieš 1 mėn.)

Jurgitaa_ parašė:

Labas, as is pietinio (gytariai). O kur tiksliau vaikstinejat? Gal pavyktu susiderinti ir kartu pasivaikscioti ☺

1
  5. D 6 m. 6 mėn.

2019.01.17 22:08 (prieš 1 mėn.)

Jurgitaa_ parašė:

Sveiki, kai keliukai bus geresni drąsiai galim

1
  6. Panelytė 6 m. 9 mėn.

2019.01.17 22:37 (prieš 1 mėn.)

Jurgitaa_ parašė:

As daznai einu, praktiskai kiekviena diena iseinu pasivaiksciuoti nuo Tomo kavines link akropolio 🤗

1
  7. D 8 m. 7 mėn.
    R 10 m. 6 mėn.

2019.01.17 22:38 (prieš 1 mėn.)

O gal kas zaliukese slampineja?

8. 2019.01.17 23:24 (prieš 1 mėn.)

As irgi einu link akropolio dazniausiai😊

9. 2019.01.18 10:40 (prieš 1 mėn.)

O kaip čia fainai, kiek daug vis dėl to mamyčių šalia gyvenančių. 😊 Aš netoli lyros gyvenu, tai dažniausiai iki akropolio einu takeliais įvairiais, po parkelį pavaikštau 😊 Tai galėtume kada pasiderint laiką kada galit ir susitikt jei yra norinčių 🤗

10. 2019.01.18 12:53 (prieš 1 mėn.)

Jurgitaa_ parašė:
    O kaip čia fainai, kiek daug vis dėl to mamyčių šalia gyvenančių. 😊 Aš netoli lyros gyvenu, tai dažniausiai iki akropolio einu takeliais įvairiais, po parkelį pavai…

Sveikutes, as architektuose gyvenu, taip pat link Akropolio pasivaikstom, pro lyra, kartais per aplinkui pasivaikstom, link gytariu puses taip pat. Kada mielai prisijungciau, jei iseitu susiderinti laika

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras