2018 m. mamytės iš Šiaulių

Komentuoti
  1. D 8 m. 7 mėn.
    R 10 m. 6 mėn.

2018.01.02 08:55 (prieš 1 m.)

Mane Valkeriene jau biesina. Jau du kartus nukele vizita. Turejau ryt eiti, nukele i 8 d. (pries tai 27 buvau uzsiregistravus, nukele i 3 d.). Tai jau bus 13 savaiciu beveik, o as dar pas gydytoja nebuvus.. jau galvoju prasyti siuntimo seimos gydytojos ir eiti pas ka nors kita i klinikas.
    Ar cia visada pas ja taip nukelineja? IKI pietiniame

2. 2018.01.03 06:00 (prieš 1 m.)

Raganaa parašė:
    Mane Valkeriene jau biesina. Jau du kartus nukele vizita. Turejau ryt eiti, nukele i 8 d. (pries tai 27 buvau uzsiregistravus, nukele i 3 d.). Tai jau bus 13 savaic…

As irgi lankaus pas Valkeriene pietiniam, bet dar nera nukelus vizito ar pan. Visada ji geros nuotaikos, uztikrinta tuo ka sako. O ir echo negaili padaryt jei reikia. Kol kas as labai patenkinta.

3. 2018.01.03 06:26 (prieš 1 m.)

Moters ir vaiko klinikoje gimusiam leliukui išduoda informacinę kortelę/juostelę? netikiu, kad kad vis dar klijonkės gabaliukas atstoją metriką

4. 2018.01.03 10:00 (prieš 1 m.)

magnolija2017 parašė:
    As irgi lankaus pas Valkeriene pietiniam, bet dar nera nukelus vizito ar pan. Visada ji geros nuotaikos, uztikrinta tuo ka sako. O ir echo negaili padaryt jei reiki…

Sveiki aš taip pat esu viskuo patenkinta lankausi Alsavitoje

5. 2018.01.03 10:00 (prieš 1 m.)

Raganaa parašė:
    Mane Valkeriene jau biesina. Jau du kartus nukele vizita. Turejau ryt eiti, nukele i 8 d. (pries tai 27 buvau uzsiregistravus, nukele i 3 d.). Tai jau bus 13 savaic…

Man yra pasitaikę, kad nukelia vizitą į kitą dieną, bet tai būdavo kelių dienų laikotarpyje.

6. D 8 m. 7 mėn.
    R 10 m. 6 mėn.

2018.01.03 10:02 (prieš 1 m.)

Na matyt man pasiseke cia per sventes. Gruodzio 27 tarpsventis, matyt tingejo dirbti, o sausio 3 matyt is po nauju tingejo tikiuosi is sausio 8 niekur nebekels ir ateis i darbą. Nes kitaip jau man tikrai per velu bus.. Jau dabar pilnai 12 savaiciu turiu, o dar pas gyd nebuvus, jokiu tyrimu nepasidarius..

7. 2018.01.03 10:06 (prieš 1 m.)

Raganaa parašė:
    Na matyt man pasiseke cia per sventes. Gruodzio 27 tarpsventis, matyt tingejo dirbti, o sausio 3 matyt is po nauju tingejo tikiuosi is sausio 8 niekur nebekels i…

Čia tikrai ne dėl tingėjimų, gi ne sau gydytoja dirba, kad galėtų pati spręsti kada eiti į darbą, o kada ne Kiek žinau ji per 3 vietas dirba, gimdymus priiminėja, tai gal vis išlenda kokių nesklandumų, pamainas sukeičia neplanuotai ir pan.

1
  8. D 8 m. 7 mėn.
    R 10 m. 6 mėn.

2018.01.03 10:17 (prieš 1 m.)

m888 parašė:
    Čia tikrai ne dėl tingėjimų, gi ne sau gydytoja dirba, kad galėtų pati spręsti kada eiti į darbą, o kada ne Kiek žinau ji per 3 vietas dirba, gimdymus priiminėja…

Na as juokauju. Nelabai man idomu del ko nedirba, man svarbu speti iki echo 12 savaitės. Visai nenoreciau gydytojos deka paveluoti..

9. 9 mėn. 4 sav.

2018.01.03 10:34 (prieš 1 m.)

Raganaa parašė:
    Na matyt man pasiseke cia per sventes. Gruodzio 27 tarpsventis, matyt tingejo dirbti, o sausio 3 matyt is po nauju tingejo tikiuosi is sausio 8 niekur nebekels i…

Vakar maciau ligoninej dirbo netingi netingi!

1
  10. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.03 12:45 (prieš 1 m.)

Galbut ne pirmakartes mamytes galetu parasyti atsiliepimu del ginekologu gimdyklose, kas paliko gera ispudi, o kurie galbut ginekologai labai nemalonus ir nepatiko? ?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras