❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️

Komentuoti
  1. 2018.06.23 09:52 (prieš 3 mėn.)

Chantis parašė:
    Sveikos mamytes! Nezinau ar jau buvo sneketa apie tai, bet ar ketinate skiepyti savo kudikelius meningokoko skiepu? Kadangi jis visiskai naujas ir labai agresyvus, …

Tikrai skiepysiu. Nors ir naujas skiepas, ne is bobuciu pasaku juk skiepai atsiranda, o yra vykdomi ilgi tyrimai, kad skiepai butu kokybiski ir padetu jei ne visiskai isvengti kaikuriu ligu, tai bent isvengti komplikaciju.
    Juk visi skiepai kazkada buvo nauji, tai jei ir ju butu zmones venge, tuomet daug ligu nebutu isnaikinta.

1
  2. Eliana 7 m. 7 mėn.
    Emilija 11 m. 5 mėn.

2018.06.23 10:07 (prieš 3 mėn.)

Visais skiepais skiepysiu, jeigu vaikas bus 100% sveikas. Jeigu tik mažiausią abejonę turėsiu (nusičiaudi, išberta, kosti ar dar kažkas) - atidėsiu. Bet meningokoko ir visų kitų papildomų - atsisakysiu...

2
  3. 2018.06.23 10:38 (prieš 3 mėn.)

Kai mane paguldė pirmadienį į ligoninę, nes terminas buvo praėjęs, viena gydytoja pastebėjo, kad virkštelė baigiasi ir vandenų mažai, o viskas iki tol buvo gerai. Patikrino kaklelį: atsidarymas 1cm. Padarė membranų atidalijimą. Kitą rytą tikrina: sako gal keliais ml daugiau. Tada pakartojo procedūrą ir kartojo, kad jai kažko neramu ir, kad nori jog kuo greičiau gimdyčiau. Esu jai dėkinga. Liepė nusipirkt pagaliukus, kurie plečia kaklelį. Ir pasakė, kad bet kokiu atveju į gimdyklą trečiadienį. Antradienį vakare prasidėjo sąrėmiai. Gana greitai buvo kas penkias min. Nuėjau pas budičią sesutę. Nežinau kokia bitė jai buvo įkandus, kad ji nusprendė, jog nereikia nei vaiko tonusų klausytis, o tik liepė išsirinkti gerą miegojimo pozą ir eit miegot. Aišku neužmigau. Šeštą ryto išsivedė į gimdyklą. Kaklelis atsidarė tik 3cm.Leido skatinamuosius. Sąrėmiai prasidėjo kas min be pertraukos. Galvutė mūsų didesnė, vaikas neįsistatė, labai žarnas spaudė. Dvi valandas kankinausi, prasidėjo stūmimas, o man neleido, nes atsidarymas tik7cm. Po dešimt minučių pradėjo ir mažiukui kažkas darytis ir jau nebegalėjau nebestumt. Liepė lipt ant specialios lovos. Gimdymas pats vieno juokai. Truputį kirpo. Bet neplyšau :). Vaikas užkart pradėjo verkt, bet man nedavė. Įsivaizduoju koks jausmas tėčiui, kuris laukė už durų, įeiti neleido, o girdi kaip aparatas cypia. Atgavom mažiuką vakare. Dabar stiprėjam. Esam kuduciai nors pernešioti, todėl dar ligoninėje. Mažiukas pas mane pilvelyje jau badavo... Taip skaudėjo širdį. Bet užkūrėm pienuko fabrileli ir baigiam net gelta nuvyti. Esu labai labai laiminga. Abu su teveliu

16
  4. 2018.06.23 10:52 (prieš 3 mėn.)

Saulė17 parašė:
    Kai mane paguldė pirmadienį į ligoninę, nes terminas buvo praėjęs, viena gydytoja pastebėjo, kad virkštelė baigiasi ir vandenų mažai, o viskas iki tol buvo gerai. P…

Eina sau.. stiprybės Jums!

5. 2018.06.23 11:09 (prieš 3 mėn.)

Saulė17 parašė:
    Kai mane paguldė pirmadienį į ligoninę, nes terminas buvo praėjęs, viena gydytoja pastebėjo, kad virkštelė baigiasi ir vandenų mažai, o viskas iki tol buvo gerai. P…

Sveikatos ir pieno upiu!🍼😊😍

6. 2018.06.23 11:11 (prieš 3 mėn.)

atuteee parašė:
    Sveikos, gal kam reikia supynės, gultuko? Supakuota, laukia naujo šeimininko

Kaina ?

7. 2018.06.23 11:12 (prieš 3 mėn.)

Ačiū labai vakar net ašaros norėjo byrėti, bet dabar. Bet dabar reikalai juda pirmyn į gerą pusę, o mažiukas stipruoliukas. Turi jėgos daug

26
  8. Šarūnas 2 mėn. 2 sav.
    Gintarė 5 m. 9 mėn.

2018.06.23 11:16 (prieš 3 mėn.)

Saulė17 parašė:

Sveikinu jau turint savo stebukleli!
    o kodel jums iskart nedave maziuko?

9. Šarūnas 2 mėn. 2 sav.
    Gintarė 5 m. 9 mėn.

2018.06.23 11:19 (prieš 3 mėn.)

Beatričė27 parašė:
    Kaina ?

sake 50 nori

10. Šarūnas 2 mėn. 2 sav.
    Gintarė 5 m. 9 mėn.

2018.06.23 11:23 (prieš 3 mėn.)

Saulė17 parašė:
    Ačiū labai vakar net ašaros norėjo byrėti, bet dabar. Bet dabar reikalai juda pirmyn į gerą pusę, o mažiukas stipruoliukas. Turi jėgos daug

o dieve koks mielutis!!!! net ir mane sugraudino koks grazus paskutiniu metu vis ziuriu i berniukus naujagymius, bandau isivaizduot kaip musu sunelis atrodys, senka kantrybe, hormonai per krastus verziasi

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras