❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️ (Archyvas iki 2018.09.26)

1. Elzė 8 m. 9 mėn.

2018.07.19 08:59 (prieš 3 mėn.)

Vivikis parašė:
    Paskutini nestumo menesi. Likus dviems savaitems iki gimdymo. O pavojingesnes yra mazos erkes, nei dideles. Nykstukines. Maniske buvo maltos kavos grudelio. Kad net…

Aa, dabar supratau per ta stresa nesuvokiau ka paraset pries tai ☺️ Deja, erke numeciau i kanalizacija, nes ja aptikau besimaudydama duse.

2. 2018.07.19 09:15 (prieš 3 mėn.)

Labas rytas visoms 😊 pasiskaitinejau cia jusu temu tai pasipasakosime ir mes. Valgom misineli,kakoja pupa maziausiai 3 kart per diena. Stengiames kad miegotu tik savo lovytej arba dienos metu pasiguldau i vazimuka kad galeciau valgyt pagaminti,apsitvarkyti ir ji man butu prie akiu. Jokiu supyniu ir gultuku dar nenaudojame,man rodos dar jie per anksti tokiam kleckiukui,pratinam kad nusiramintu pati lovytej guledama ir pati uzmigtu be jokiu nesiojimu ar supavimu. Vakarais pas mus buna didziausias budravimas,apie 4 val nemiega,gugauja,valgo ir tutiko prasosi,be vidurnakcio neuzmiegam

1
  3. Stebuklelis 4 mėn. 2 d.

2018.07.19 09:39 (prieš 3 mėn.)

penelope123 parašė:
    Cia prakaitinis berimas?

Prakaitinis pas mus tas pats daktare patvirtino, karsta labai kai dar ant ranku buna tai ir beria..

4. 2018.07.19 12:00 (prieš 3 mėn.)

Mamos,kurios po gimdymo buvot guldytos į ligoninę dėl temperatūros ir uždegimo ar pilvo skausmo,jums echoskopiją darė?Šiąnakt sukilo temp.39.2,numušiau paracetamoliu.Dabar vėl kyla.Ginekologė apžiūrėjo ant kėdės,patikrino krūtis-jos manymu viskas ok,bet man skauda pilvo apačią.Galvoju gal prašytis echo ar privačiai pasidaryt...gal kas viduj netvarkoj?

5. 2018.07.19 12:04 (prieš 3 mėn.)

ramybė5 parašė:
    Mamos,kurios po gimdymo buvot guldytos į ligoninę dėl temperatūros ir uždegimo ar pilvo skausmo,jums echoskopiją darė?Šiąnakt sukilo temp.39.2,numušiau paracetamoli…

Manau pasiprasykit.. man aisku kitokie simtomai buvo, bet va buvo like placentos.. teko darytis operacija..

6. 2018.07.19 12:31 (prieš 3 mėn.)

dėl lavinimo kilimelio maniškiui dabar beveik 6 sav. ir šiandien padėjau ant kilimėlio: patenkintas vaikas, kojom malas, žiūri į žaislus, garsus kažkokius bando leist taip kad kaip ir reaguoja jau

5
  7. 2018.07.19 13:06 (prieš 3 mėn.)

PaulinaSm parašė:
    Sveikos mamytes senai cia ir besilankiau, daug reikaliuku su mazyliu, nera kada atejom prisiduoti, turbut laimejome "paskutiniu birzelinuku" titula 😁 terminas…

Sveikinimai! Aš irgi passidariau retas svečias čia, nes vaikelis nėra pats ramiausias, tai vos spėju būtiniausius reikalus susitvarkyti per pusvalandžio trukmės tylą jam miegant. Man jūsų istorija tokia artima Maniškis taip pat turėjo gimti birželio 28, o gimė liepos 8, taip pat Herkus ir gimdymą aš apibūdinu lygiai taip pat. Toks jausmas, kad apie mane rašot tik maniškis didelis-gimė 3980

2
  8. 2018.07.19 13:21 (prieš 3 mėn.)

ramybė5 parašė:
    Mamos,kurios po gimdymo buvot guldytos į ligoninę dėl temperatūros ir uždegimo ar pilvo skausmo,jums echoskopiją darė?Šiąnakt sukilo temp.39.2,numušiau paracetamoli…

Aš buvau pas gydytoją dėl įtariamo uždegimo 7 d po gimdymo, tai tikrino ir echoskopu ir ant kėdės. Padarė tyrimus, rado neženklų uždegimą, tai dabar geriu antibiotikus. Tikrai tikrina, jeigu tik yra nusiskundimų

9. 2018.07.19 14:07 (prieš 3 mėn.)

Mamytės, sakykit, ar kuri vartojat elevit maitinančioms? Ar neužkietėjo vaiku viduriukai? Aš 3 dienos pagėriau- šianakt baisi naktelė buvo, diena irgi sunki, steni, sunkiai kakoja, tokiais grūdukais sausais. Visada skystokai kakodavo. Vis galvoju - ka čia suvalgiau ir mastau gal nuo vitaminu čia..

10. 2018.07.19 14:14 (prieš 3 mėn.)

Toti parašė:
    Mamytės, sakykit, ar kuri vartojat elevit maitinančioms? Ar neužkietėjo vaiku viduriukai? Aš 3 dienos pagėriau- šianakt baisi naktelė buvo, diena irgi sunki, steni,…

Aš geriu juos kas antrą dieną, įtakos vaiko viduriams nepastebėjau.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.