❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️ (Archyvas iki 2018.09.26)

1. 2018.07.20 21:20 (prieš 2 mėn.)

Laura_Tr parašė:
    Pas mane pastarąją savaitę ypač vakare iš pradžių valgo normaliai, o paskui pradeda muistytis, spardytis ir niekaip negali apžioti spenelio, tada dar labiau susiner…

Pas mus tas pats... Bevalgydamas pradeda rėkti, spardytis, raitytis... Tada pakeliu atrūginti, pasupuoju. Bent jau mano atveju manau pilvuką pradeda raižyti, dujos eiti... Visgi visas žarnynas užsiveda bevalgant. Šiandien duodu biogaia lašiukų ir infacol prieš maitinimą, valgo jau gražiai, mažiau muistosi ir greičiau nurimsta - taigi geriau ir sočiau pavalgo, todėl rečiau reikia vakarais jau kas 30 min reikėdavo papulio nes per rėkimus nepavalgydavo, o dabar jau kas 2 valandas jeigu ramiai pavalgo

2. 2018.07.20 23:58 (prieš 2 mėn.)

Maitinu MP, todėl dėl mišinukų negaliu garantuoti, bet toms, kurios maitina MP, verta paskaityti apie vandenį. Įmetu lektorės, kurios kursuose buvau, staipsnį, čia moksliškiau parašyta nei pati papasakočiau: www.zindymas.lt/ar-duoti-kudikiui-vandens

4
  3. 2018.07.21 05:57 (prieš 2 mėn.)

Mamos kokius naudojate pienui buteliukus? Naudoju avent,bet galvoju keisti i tommy tippe🤔Gal kuri naudojate,turite atsiliepimu kokiu?

4. 2018.07.21 06:13 (prieš 2 mėn.)

Rexe parašė:
    Mamos kokius naudojate pienui buteliukus? Naudoju avent,bet galvoju keisti i tommy tippe🤔Gal kuri naudojate,turite atsiliepimu kokiu?

NAUdoju avent nusipirkau dr, browns kolkas patenkinta mazyke juo, graziai valgo

5. 2018.07.21 07:32 (prieš 2 mėn.)

Rexe parašė:

Mano zuikis is tommy tippe valgo, labai gerai tuom, kad greit nebega misinukas per ta skylute, daugiau dirbt jam reikia

6. 2018.07.21 08:15 (prieš 2 mėn.)

Man nuo avent lb daug burbulu gaunasi nuo misinio,noreciau tommy ismeginti,lb jau isgirtas

7. 2018.07.21 08:38 (prieš 2 mėn.)

Rexe parašė:
    Man nuo avent lb daug burbulu gaunasi nuo misinio,noreciau tommy ismeginti,lb jau isgirtas

Aš girdėjus lb daig gerų atsiliepimų apie Mam buteliukus 😊

8. 2018.07.21 08:59 (prieš 2 mėn.)

Bandem tommi tippe ir nuby buteliukus,lyg ir neblogai is ju valge,bet skylutes lb greit isdidejo,ir pro burnytes krastus pienas tekedavo,springdavo. Aisku galima tas soskes vis keisti,nu bet cia butu kas 2 sav nauju pirkimas... dbr valgo is dr.brown ir Nuk buteliuku. Sitie lb pasiteisino,ir nebeliko jokiu pratekejimu ir springimu.

9. 2018.07.21 10:06 (prieš 2 mėn.)

A.V.J. parašė:
    Aš girdėjus lb daig gerų atsiliepimų apie Mam buteliukus 😊

Mes turim ir tomy ir avent ir mam. Naudoju mam, bet jis lengviau pratekamas, daznai springsta, bet gal maziau pilvuka nuo ko pucia. Avent traukiant reikia padirbet, o del tipy tai viena karta naudojus, sunku kazka pakomentuot.

10. 2018.07.21 10:26 (prieš 2 mėn.)

turejau saldyto mp, snd atsildziau ir jis kazkoks gelsvas, kazkur skaiciau, kad gali pakeisti spalva siek tiek, kvapas kaip ir toks pats, atsildziau saldytuve, man viso jis nesuvalge, ar dar karta pasildyti galima?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.