❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️ (Archyvas iki 2018.09.26)

1. 2018.08.10 09:42 (prieš 2 mėn.)

Renata.Rozen parašė:
    Sveikos. Kilo toks keostas klausimas. Dabar karsciai +30 . Viena diena buvo nevejuota, vakar buvo vejuota buvau dukryte aprengus tik su bodziu trumpom rankovem lauk…

Tik su kepurytem, kadangi mergyte turit tai galima ir juosta ant galvos ir ausyciu uždeti.

2. 2018.08.10 10:24 (prieš 2 mėn.)

popin parašė:
    O as dedu kepuriuka jeigu vejuota. Kazkaip nesinori ligu, nes irgi nebeaisku kaip rengti. Atrodo kad lyg ir snopuoja jau siandien

Siandien kai taip vejuota, tai butinai dejau plona medvilnine kepuryte, nes kai taip karsta, sukaista, suprakaituoja ir gali perpust. As pati vaikstau su persalimu, kai sukaitus perpucia kazkur

2
  3. 2018.08.10 10:36 (prieš 2 mėn.)

Nepamirskit, kad vezime vejas neuzpucia, o kudikiu termoreguliacija vyksta per galvyte, su kepure nepasalins karscio, perkaisti gali. As vezime visad nuemu kepure, jei isimu pamaitinti tuomet uzdedu

4
  4. 2018.08.10 11:02 (prieš 2 mėn.)

dijanute parašė:
    Nepamirskit, kad vezime vejas neuzpucia, o kudikiu termoreguliacija vyksta per galvyte, su kepure nepasalins karscio, perkaisti gali. As vezime visad nuemu kepure, …

Taip, vezime nededu, bet iskelus is vezimo, ar nesant autokedutej tai esant vejui dedu kepuryte

5. 2018.08.10 11:25 (prieš 2 mėn.)

dijanute parašė:
    Nepamirskit, kad vezime vejas neuzpucia, o kudikiu termoreguliacija vyksta per galvyte, su kepure nepasalins karscio, perkaisti gali. As vezime visad nuemu kepure, …

Aš visai atsitiktinai Norfoj radau puikią kepurėlę
    Plonytė, su skylutėm, kad galva kvėpuotų ir snapelis nuo saulės yra!

1
  6. 2018.08.10 11:29 (prieš 2 mėn.)

Renata.Rozen parašė:
    Sveikos. Kilo toks keostas klausimas. Dabar karsciai +30 . Viena diena buvo nevejuota, vakar buvo vejuota buvau dukryte aprengus tik su bodziu trumpom rankovem lauk…

Kepurės nededu. Lauke būna su bodžiu trimpom rankovėm ir medvilninėmis kojinėmis. Lauke dažniausiai nešioju ant rankų arba nešioklėje, nes vežime neguli.

1
  7. Elzė 8 m. 9 mėn.

2018.08.10 13:35 (prieš 2 mėn.)

Renata.Rozen parašė:

Rengiu suknytę arba bodziuka trumpom rankovem, bet visada turiu su savim siltesniu rubeliu, kepuryte, bet jie reikalingi tik kai atvesta vakare, o tai buna retai ;)

8. 2018.08.10 13:45 (prieš 2 mėn.)

Renata.Rozen parašė:

Aš rengiu tik maikute trumpom rankovėm. Miegant vežime ji šiek tiek būna pasikelia ir bamba nuoga būna. Niekuo nekloju, kepurės nededu, nes ir taip miegant šlapia galva būna. Tiesiog nenešioju lauke, būna jis vežime, kad nekilnoti pirmyn-atgal. O ir vakare lygiai taip pat, tik jei reikia, kartais flaneline palute kojas užkloju.

9. 10 m. 1 mėn.

2018.08.10 18:04 (prieš 2 mėn.)

aisteishin parašė:
    Aš visai atsitiktinai Norfoj radau puikią kepurėlę
    Plonytė, su skylutėm, kad galva kvėpuotų ir snapelis nuo saulės yra!

Gal galit nufotkint kepuraite,kaip tik ieskau savo bernuzeliui kazko panasaus kaip pasakojat.aciu

3
  10. 2018.08.11 12:41 (prieš 2 mėn.)

fionna parašė:
    Pas mane Ergobaby nesiokle. Tai pats geriausias pirkinys vaikui is visu daiktu. Su pirmuoju net kai beveik 2m buvo i kelione i uzsieni vaziavom tai nesyklej pietu m…

O tai vyresnelis nepriprato taip visada nesiojimas. Ar norejo i vezimeli sestis.O kai 2m ar norejo pats vaikscioti ilgiau ar labiau ant ranku. Pirmagimis tai vezima labai mego tai net neprireike nesiokles o dabar dukryte tai namuos tik ant ranku nori su vezimuku be sansu kur iseit,bet bijau del ateities ar taip ir nesiosiu su nesykle pradejus ar vistiek reik bandyt pratint prie vezimo.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.