❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️ (Archyvas iki 2018.09.26)

1. 2018.09.20 02:20 (prieš 3 sav.)

agnyte83 parašė:
    Mamytes, pasidalinkite, kokius kramtukus naudoja jusu mazyliai? o gal jau kuri bandet maistinius kramtukus?

Turiu dr,Browns ir Vulli zirafa tai zirafa patogesne vaikui i ranka paimti aisku pati neima, paduodu i ranka tada biski pagriauzia vietoj pirstu ciulpimo ;)

2. 2018.09.20 04:55 (prieš 3 sav.)

Labas rytas, mamytes.
    Vakar mano mazoji kieme uzsizviege ir taip uzkimo...snd ryte bando verkti...ir toks girgzdantis balsas... Gal kuri esate susidurusi? Galima koki sirupa ar ka duoti? Ar cia panasu, kad balso stygoms kazkas?

3. 2018.09.20 05:57 (prieš 3 sav.)

Pukalla parašė:
    Labas rytas, mamytes.
    Vakar mano mazoji kieme uzsizviege ir taip uzkimo...snd ryte bando verkti...ir tok…

Labas rytas 🙂 mano mergytei porą kartų taip buvo, kai koks mėnesiukas buvo. Šiaip gydytoja sakė, kad tokiem leliukams nėra gydymo, bet jei jau labai negerai būtų - užlašinti faringospray purškaliuko ant čiulptuko. Ten natūralus purškiklis gerklei, su medetkom. Dar drėkinti namus. Šiaip mano mergytei kaip užėjo, taip po kelių dienų ir praėjo. Nors išgąsčio buvo man 🙂

1
  4. 2018.09.20 06:19 (prieš 3 sav.)

https://www.eurovaistine.lt/babyono-kramtukas-2-vnt maniskiui sitie labai patiko, realiai kolkas vieninteliai kuriuos mielai deda i burnyte🙂

1
  5. Elzė 8 m. 9 mėn.

2018.09.20 06:41 (prieš 3 sav.)

agnyte83 parašė:
    Mamytes, pasidalinkite, kokius kramtukus naudoja jusu mazyliai? o gal jau kuri bandet maistinius kramtukus?

Mums padovanojo iš Amerikos pirktą tokį kramtuką. atrodo kaip soskė, bet kolkas jos nedomina jis. Geriausias kramtukas kolkas pačios kumštukas arba soskytės laikikliai.
    Dar gavom dovanu va toki kramtuka, bet irgi dar nedomina jis jos.

2
  6. 2018.09.20 07:11 (prieš 3 sav.)

Aciu visoms uz patarimus, siandien bandysiu vel. Atsibodo namie o vezime klykia tai tikiuosi greit pavyks nesiokle prisijaukinti

1
  7. 2018.09.20 07:16 (prieš 3 sav.)

Labas mamos, ar jusu kudikeliai daug guguoja? Pastebejau kad anksciau daugiau manoji guguodavo, tik pasnekink, o dabar tik sypsosi o garseliu beveik nera, labai pergyvenu 😔

8. 11 m. 11 mėn.

2018.09.20 07:56 (prieš 3 sav.)

Vilive parašė:
    BabyBjorn dauguma nešyklių yra neergonomiškos, vaikas būna pakabintas ant klyno, o taip traumuojami klubai. Nieko keisto kad vaikui nepatinka. Taip pat bb per tiesi…

Jo, zinau kad neergonomiska, bet kadangi gavom dovanu, teko isbandyt

9. 2018.09.20 09:19 (prieš 3 sav.)

agnyte83 parašė:

Mano panele kramtuku dar neima,geriau kumstukus ciulpia ar koki zaisliuka bando detis i burnyte

10. 2018.09.20 09:43 (prieš 3 sav.)

Laiminga5 parašė:
    Labas mamos, ar jusu kudikeliai daug guguoja? Pastebejau kad anksciau daugiau manoji guguodavo, tik pasnekink, o dabar tik sypsosi o garseliu beveik nera, labai per…

Aš pastebėjau, kad mano panai irgi kažkokie skirtingi etapai užeina - tai “šneka”, tai nelabai. Vienu metu irgi buvau susirūpinus, kad visai nustojo. Dabar jau vėl daugiau - visokie “ich, gich, brrr” ir pan. aš su ja kalbuosi normaliai, bet dažnai ir jos garsus bandau atkartot, tada noriau tarška 😁

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
8,00 €
29 | 18,3 cm
5,00 €
40 | 26,0 cm | 6½
52,92 €
50 | 22 | XL
15,00 €
28 | 17,6 cm