❤️❤️ 2018 metų birželinukai❤️❤️ (Archyvas iki 2018.09.26)

1. 2018.09.21 11:08 (prieš 3 sav.)

Laura_Tr parašė:
    Vakar buvo pas kinezetrapiautę, paminėjau, kad jau bando vartytis. Keletą dienų nuo pilvuko vis verčiasi. Tai sakė - nenusišnekėkit, pradeda vartytis nuo maždaug 5 …

Manau kiekvienas skirtingai :)) as cia berods TD skaiciau, kad nuo trecio men pradeda 🤔

1
  2. Elzė 8 m. 9 mėn.

2018.09.21 11:10 (prieš 3 sav.)

Laura_Tr parašė:
    Vakar buvo pas kinezetrapiautę, paminėjau, kad jau bando vartytis. Keletą dienų nuo pilvuko vis verčiasi. Tai sakė - nenusišnekėkit, pradeda vartytis nuo maždaug 5 …

Daznai taip reguoja gydytojai Isivaizduokit kaip suregavo musu daktare, kai pasakem, jog musu jau bande sliauzti!!! 😂 nesinervinu, tiesiog auginam ir dziaugiames visom naujovem, ka padaro kudikeliai Pvz man pasake, kad per mazai valgo diena mano dukryte, bet atsikirtau, sakau: ji priaugo 700g per menesi-mazai? 4 cm per men priaugo? Mazai? Ji jauciasi puikiai, o tai parodo, kad viskas ok, tai nutilo daktare ir nebediskutavo, nors pries tai bande sakyt, neleist miegot daznai, kad isalktu ir valgytu reciau, bet daugiau. Man svarbiausia, kad kudikis jauciasi gerai ir auga, o ka kaip daryt, kudikis pats sudiktuoja, tik reikia ismokt pajust ir suprast jo poreikius 😍

1
  3. 2018.09.21 11:19 (prieš 3 sav.)

Va ir mes 3mėnesiukai, esame jau po skiepu, antradieni turejome, praejo be problemu.:)) priaugome per menesi 700g.:)) sveriame 6200g ugis 64cm. Nei per daug nei per mazai.🤔 kam suejo taip pat 3men. Kaip jus sekesi si menesi??? Kaip augote?? Turejome savo mini fotosesija.

13
  4. 2018.09.21 11:35 (prieš 3 sav.)

Mums 13 dieną buvo 3 mėnesiukai, priaugom jau mažiau per trečią mėn 750g bet ir taip yra ką pakilnoti gimėm 3990g...

8
  5. 2018.09.21 11:55 (prieš 3 sav.)

RenataCep parašė:
    O ant kiek ten raudona? Musu irgi per raukslytes paraude pazastyse, pora kartu buvau patepus su bepantenu bet nepagalvojau kad cia kazkas ne taip 🙂

Neturiu padarius nuotraukos, tai va sitas panasus, tik gal ne itin taip raudona, bet kazkas panasaus.

6. 2018.09.21 11:59 (prieš 3 sav.)

Spurgius parašė:
    Pigu.lt yra kinderkrafto nešioklė, kainuoja apie 40 eur. Ergononiška. Daug mamyčių nusipirkę ją.

As siandien atsiemiau ta nesiokle is pigu.lt, tai bandysim kai atsikels

7. 2018.09.21 12:01 (prieš 3 sav.)

Aš tai esu visiškai pavargusi ir kažkokia suirzusi nuo tų daryk taip/ daryk anaip. Ir kiekviena gydytoja skirtingai sako. Esame padarę vit.D tyrimą. Jis idealus, per patį viduriuką. Pediatrė sako duokite 2 lašus vit.D; neurologė sako: prakaituoja - duokite 3 lašus bus rachitas; endokrinologė sako - visko užtenka, negalima perdozuoti duokite 2 lašus; osteopatė sako - duokite 4 lašus, greitai auga, šonkauliai užsiries ir paskui neatsiries, o per mėnesį neperdozuosite. Tai jūs man pasakykite, ką daryti? Nes atrodo visaip blogai.

1
  8. 2018.09.21 12:27 (prieš 3 sav.)

Laura_Tr parašė:
    Aš tai esu visiškai pavargusi ir kažkokia suirzusi nuo tų daryk taip/ daryk anaip. Ir kiekviena gydytoja skirtingai sako. Esame padarę vit.D tyrimą. Jis idealus, pe…

Jeigu tyrimas idealus, iš viso duočiau tik palaikomąją dozę - 1 lašiuką.

7
  9. 2018.09.21 12:53 (prieš 3 sav.)

O kiek duodat tos kurios nedare tyrimo? As duodu viena lasiuka, nors gydytoja sake du. Bet dabar pastebejau kad prakaituoti pradejo delniukai. Tai mastau gal visgi po du duoti.

10. 2018.09.21 13:14 (prieš 3 sav.)

Ievukassss parašė:
    O kiek duodat tos kurios nedare tyrimo? As duodu viena lasiuka, nors gydytoja sake du. Bet dabar pastebejau kad prakaituoti pradejo delniukai. Tai mastau gal visgi …

Mes duodam viena lasiuka. Paprakaituoja galvyte kai valgo, tik tiek. Daktarai didinti nesako 🙂

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.